Cechy prezentu
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!

Poznaj drewniane etui – iPhone nigdy nie wyglądał lepiej

Taki smartfon to marzenie wielu – nic w tym dziwnego, bo iPhone to prestiż, elegancja i topowa funkcjonalność. Taki smartfon ma być po prostu niezawodny, ale żeby tak było, musi być sprawny. Właśnie dlatego potrzebny Ci będzie odpowiedni case, który zabezpieczy telefon przed uszkodzeniami mechanicznymi. Niby oczywiste, ale nie da się ukryć, że wiele osób ma problemy z wyborem odpowiedniego etui. Dlaczego?

Przede wszystkim dlatego, że producenci zmuszają do wyboru pomiędzy modelami eleganckimi i przyjemnymi dla oka, a modelami, które zapewniają solidną protekcję, co niestety często jest równoznaczne z przerobieniem smartfona na niewielką cegłę. To oczywiście powoduje pewne rozterki, bo z jednej strony iPhone to elegancki telefon, którego atuty chcesz eksponować. Z drugiej strony, na pewno zależy Ci na tym, żeby tego telefonu nie uszkodzić. To wystarczy, żeby zaliczyć lekki mętlik w głowie.

Postaw na drewniany case – iPhone na pewno na tym zyska

Idealnym rozwiązaniem wydaje się tutaj propozycja od Bewood. Producent przygotował drewniane etui, które ma zapewniać zarówno elegancję, jak i pełną ochronę. Jak to się udało? Pierwszorzędnie i to właśnie dlatego drewniane etui znajdziesz teraz w naszej ofercie. Naszym zdaniem są one dokładnie tym, czego potrzebują użytkownicy telefonu takiego, jak iPhone. Z jednej strony to czysta elegancja, smukła sylwetka i przepiękne plecki, a z drugiej ochrona, której potrzebujesz.

Bazą jest tutaj poliwęglan, który jest niezwykle twardy i sztywny. To zapewnia odporność na uszkodzenia mechaniczne i przyjemny dotyk. Z pewnością przypadnie Ci do gustu takie wykończenie. Spodobają Ci się także boki nowego etui. Tutaj wykorzystano silikon TPU, który zapewnia pewny chwyt i nienaganny look. Do tego dochodzą jeszcze wygodne i praktyczne tłoczenia, które umożliwiają wygodne korzystanie z przycisków funkcyjnych. Równie proste będzie korzystanie ze wszystkich innych gniazd/portów, bo każde etui jest tworzone pod konkretny model. Całość jest po prostu spójna i właśnie za to należy się ogromny plus marce Bewood.

Najlepsze na rynku drewniane etui na iPhone

Omawiając drewniane etui iPhone, nie można zapominać o pleckach – to właśnie one są największym atutem. Wykorzystane motywy często są złożone i skomplikowane, dzięki czemu smartfon zyskuje na atrakcyjności. Stoi za tym pewna wyjątkowość, bo mało kto może się pochwalić takim etui. Dlatego też Twój iPhone jeszcze bardziej wyróżni się w tłumie, stając się wyznacznikiem kreatywności i elegancji.

, 25.09.2020, 10:48

Znalazłam u Was najpiękniejsze etui, jakie widziałam! Kupiłam sobie drewniane etui iPhone z motywem boho. Na żywo wygląda jeszcze lepiej!


, 06.10.2020, 10:06

Jeśli chodzi o drewniane etui iPhone, to w Suprizo naprawdę jest w czym przebierać. Dla mnie bomba!


, 19.10.2020, 07:21

Cudny jest ten drewniany case iPhone! Szkoda, że nie widziałam wcześniej, bo kupiłabym nie tylko dla siostry, ale i dla siebie.


, 25.11.2020, 15:19

Długo szukałam czegoś takiego, ale powiem, że drewniane etui na iPhone nie tak łatwo znaleźć. U Was jest wszystko, co potrzebne i w spoko cenie.Ładowanie danych ...