Flyboard prezent

Lokalizacja

Flyboard, czyli ekstremalna zabawa nad wodą

Sporty wodne nigdy nie przestają zaskakiwać. Wielu rezygnuje z takich atrakcji, w przekonaniu, że polskie warunki nie są optymalne do zapewnienia wyjątkowych wrażeń. To oczywiście nieprawda - nasz rodzimy klimat pozwala na wakacyjne szaleństwo w najlepszym wydaniu. Okres letni to w końcu grubo ponad 20°C, a woda w zbiornikach jest znacznie cieplejsza niż wymagane 15°C. Co więc stoi na przeszkodzie przed wskoczeniem do wody? Flyboard to więcej niż sport - to ekstremalna przygoda, której nigdy nie zapomnisz.

Jak to działa? Samo słowo "flyboard" można dosłownie przetłumaczyć jako "latająca deska" i to w sumie wystarczy. Tutaj naprawdę się lata! Nie ma żadnych niedociągnięć czy ściemy - naprawdę polecisz i to nawet 10m ponad poziom wody! Co się do tego przyczyni? Solidna turbina skutera wodnego, która zasysa wodę i tłoczy ją przez rurę do specjalnych dysz, zamontowanych na butach, a czasami także do przedramion - głównie dlatego, że łatwiej wtedy złapać równowagę.

Tej zabawy nie da się porównać do żadnego innego sportu czy atrakcji. Dlatego też nie da się na to przygotować - każdy musi przeżyć pierwsze minuty pełne zachwiań i upadków. To trochę jak jazda z rowerem, jeśli się już załapie, o co chodzi, to można szaleć bez końca. Flyboard niczym się tutaj nie różni - no, może poza tym, że nie upadasz na ziemię, tylko orzeźwiającą wodę. Kiedy już załapiesz o co chodzi, a załapiesz szybko, to możesz w pełni oddać się szaleństwu na wodzie.

Poczuj się jak ryba w wodzie - flyboard w najlepszym wydaniu

Widziałeś, co potrafią profesjonaliści? Taka atrakcja stwarza ogromne możliwości - warto próbować swoich sił i ciągle się uczyć. Spektakularne i mrożące krew w żyłach wzloty, efektowne skoki "na delfina" czy zgrabne piruety, śruby i 360-tki. To kwestia praktyki, kto wie, może okażesz się tutaj odkryciem sezonu? Warto spróbować! Jeśli kusi Cię przeżycie przygody pełnej adrenaliny i niezapomnianych wrażeń, to nie znajdziesz nic podobnego do lotu nad taflą wody!

Wśród wielu pojawiają się jednak różne obawy. Strach przed wodą zawsze był trudny do przezwyciężenia i słusznie - ten żywioł jest niesamowity. My jednak całkowicie go kontrolujemy, nasz sprzęt jest na bieżąco serwisowany, a każdy uczestnik zostaje wyposażony w kamizelkę i kask, które świetnie asekurują podczas kontaktu z wodą. Warto jeszcze dodać, że sama kamizelka jest piankowa, więc zapewnia silną wyporność. Nie zmienia to jednak faktu, że umiejętność pływania i obycie z wodą, pomogą czerpać z tej atrakcji absolutne maksimum.

Przed samą atrakcją przejdziesz oczywiście stosowny kurs. Dowiesz się jak sterować i obsługiwać się sprzętem flyboard oraz poznasz podstawowe komendy, którymi będziesz komunikował się z instruktorem. Ten natomiast jest wykwalifikowanym i doświadczonym specjalistą, więc możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach. Co ważne, to właśnie instruktor manipuluje strumieniem siłą strumienia i zawsze dostosowuje ją do Twoich umiejętności - Ty nie musisz się niczym przejmować, wystarczy, żebyś się dobrze bawił!

Flyboard, czyli fenomenalny prezent na każdą okazję

Voucher na świetną przygodę pełną adrenaliny, krzyku, strachu i nieokiełznanej radości? To nie tylko możliwe, ale wręcz banalnie proste do zdobycia - wystarczy wiedzieć gdzie szukać. Jak wiesz, oferujemy niecodzienne atrakcje, także w wodzie. Przygotowaliśmy ofertę, która nie tylko zaskakuje, ale też stwarza ogromne możliwości. W końcu kto spodziewa się otrzymać voucher na taką przygodę? Element zaskoczenia to podstawa udanej niespodzianki - pamiętaj o tym!

Pamiętasz, ile razy prezent nie przynosił wybuchu radości, który miałeś nadzieję zobaczyć? Niestety pierwszy lepszy drobiazg nie wystarczy, potrzeba coś znacznie bardziej specjalnego, wyjątkowego i niepowtarzalnego. Dlatego też polecamy voucher na jedną z naszych atrakcji - dziś szczególnie dobrym wyborem będzie flyboard, czyli coś, czego jeszcze nie próbowałeś!

Przekonaj się, że w wodzie wszystko się wydaje całkowicie inne, zaskocz kogoś niesamowitą inicjatywą i spraw, że zwykły dzień zamieni się w przygodę, której nie zapomnisz ani Ty, ani osoba, której sprawiłeś tak ogromną niespodziankę. Voucher na flyboard, czyli ekstremalną zabawę w wodzie i nad wodą czeka właśnie tutaj, w miejscu, które słynie z prawdziwych prezentów marzeń.

, 21.05.2020, 09:57

O WOW! Nie wiedziałam, że można zrobić sobie tak wielką przyjemność. Jakie emocje! Chcę jeszcze raz!


, 19.06.2020, 12:59

Kupiłem u Was voucher na flyboard dla mojego syna na osiemnastkę. Takiego prezentu to się nie spodziewał! Był bardzo zaskoczony!


, 01.07.2020, 11:09

Flyboard (voucher) to były przeżycia, za które warto zapłacić każdą cenę - dla mnie warto kolekcjonować wspomnienia, a nie rzeczy. Realizacja przebiegła pomyślnie, bez problemów :)


, 10.07.2020, 11:22

Przyznam szczerze, że obawiałem się realizacji takiego czegoś, ale życie jest za krótkie, aby nie spróbować. Flyboard (prezent voucher dostałem od rodziców) to było coś, o czym na pewno nigdy nie zapomnę :)


, 10.07.2020, 11:23

Jak dla mnie to flyboard (prezent już zrealizowany) to coś, czego niemal każdy powinien doświadczyć. Wspaniałe emocje, pełno śmiechu, coś nowego!Ładowanie danych ...