Flyboard prezent

Lokalizacja
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!

Flyboard, czyli ekstremalna zabawa nad wodą

Sporty wodne nigdy nie przestają zaskakiwać. Wielu rezygnuje z takich atrakcji, w przekonaniu, że polskie warunki nie są optymalne do zapewnienia wyjątkowych wrażeń. To oczywiście nieprawda - nasz rodzimy klimat pozwala na wakacyjne szaleństwo w najlepszym wydaniu. Okres letni to w końcu grubo ponad 20°C, a woda w zbiornikach jest znacznie cieplejsza niż wymagane 15°C. Co więc stoi na przeszkodzie przed wskoczeniem do wody? Flyboard to więcej niż sport - to ekstremalna przygoda, której nigdy nie zapomnisz.

Jak to działa? Samo słowo "flyboard" można dosłownie przetłumaczyć jako "latająca deska" i to w sumie wystarczy. Tutaj naprawdę się lata! Nie ma żadnych niedociągnięć czy ściemy - naprawdę polecisz i to nawet 10m ponad poziom wody! Co się do tego przyczyni? Solidna turbina skutera wodnego, która zasysa wodę i tłoczy ją przez rurę do specjalnych dysz, zamontowanych na butach, a czasami także do przedramion - głównie dlatego, że łatwiej wtedy złapać równowagę.

Tej zabawy nie da się porównać do żadnego innego sportu czy atrakcji. Dlatego też nie da się na to przygotować - każdy musi przeżyć pierwsze minuty pełne zachwiań i upadków. To trochę jak jazda z rowerem, jeśli się już załapie, o co chodzi, to można szaleć bez końca. Flyboard niczym się tutaj nie różni - no, może poza tym, że nie upadasz na ziemię, tylko orzeźwiającą wodę. Kiedy już załapiesz o co chodzi, a załapiesz szybko, to możesz w pełni oddać się szaleństwu na wodzie.

Poczuj się jak ryba w wodzie - flyboard w najlepszym wydaniu

Widziałeś, co potrafią profesjonaliści? Taka atrakcja stwarza ogromne możliwości - warto próbować swoich sił i ciągle się uczyć. Spektakularne i mrożące krew w żyłach wzloty, efektowne skoki "na delfina" czy zgrabne piruety, śruby i 360-tki. To kwestia praktyki, kto wie, może okażesz się tutaj odkryciem sezonu? Warto spróbować! Jeśli kusi Cię przeżycie przygody pełnej adrenaliny i niezapomnianych wrażeń, to nie znajdziesz nic podobnego do lotu nad taflą wody!

Wśród wielu pojawiają się jednak różne obawy. Strach przed wodą zawsze był trudny do przezwyciężenia i słusznie - ten żywioł jest niesamowity. My jednak całkowicie go kontrolujemy, nasz sprzęt jest na bieżąco serwisowany, a każdy uczestnik zostaje wyposażony w kamizelkę i kask, które świetnie asekurują podczas kontaktu z wodą. Warto jeszcze dodać, że sama kamizelka jest piankowa, więc zapewnia silną wyporność. Nie zmienia to jednak faktu, że umiejętność pływania i obycie z wodą, pomogą czerpać z tej atrakcji absolutne maksimum.

Przed samą atrakcją przejdziesz oczywiście stosowny kurs. Dowiesz się jak sterować i obsługiwać się sprzętem flyboard oraz poznasz podstawowe komendy, którymi będziesz komunikował się z instruktorem. Ten natomiast jest wykwalifikowanym i doświadczonym specjalistą, więc możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach. Co ważne, to właśnie instruktor manipuluje strumieniem siłą strumienia i zawsze dostosowuje ją do Twoich umiejętności - Ty nie musisz się niczym przejmować, wystarczy, żebyś się dobrze bawił!

Flyboard, czyli fenomenalny prezent na każdą okazję

Voucher na świetną przygodę pełną adrenaliny, krzyku, strachu i nieokiełznanej radości? To nie tylko możliwe, ale wręcz banalnie proste do zdobycia - wystarczy wiedzieć gdzie szukać. Jak wiesz, oferujemy niecodzienne atrakcje, także w wodzie. Przygotowaliśmy ofertę, która nie tylko zaskakuje, ale też stwarza ogromne możliwości. W końcu kto spodziewa się otrzymać voucher na taką przygodę? Element zaskoczenia to podstawa udanej niespodzianki - pamiętaj o tym!

Pamiętasz, ile razy prezent nie przynosił wybuchu radości, który miałeś nadzieję zobaczyć? Niestety pierwszy lepszy drobiazg nie wystarczy, potrzeba coś znacznie bardziej specjalnego, wyjątkowego i niepowtarzalnego. Dlatego też polecamy voucher na jedną z naszych atrakcji - dziś szczególnie dobrym wyborem będzie flyboard, czyli coś, czego jeszcze nie próbowałeś!

Przekonaj się, że w wodzie wszystko się wydaje całkowicie inne, zaskocz kogoś niesamowitą inicjatywą i spraw, że zwykły dzień zamieni się w przygodę, której nie zapomnisz ani Ty, ani osoba, której sprawiłeś tak ogromną niespodziankę. Voucher na flyboard, czyli ekstremalną zabawę w wodzie i nad wodą czeka właśnie tutaj, w miejscu, które słynie z prawdziwych prezentów marzeń.

, 21.05.2020, 09:57

O WOW! Nie wiedziałam, że można zrobić sobie tak wielką przyjemność. Jakie emocje! Chcę jeszcze raz!


, 19.06.2020, 12:59

Kupiłem u Was voucher na flyboard dla mojego syna na osiemnastkę. Takiego prezentu to się nie spodziewał! Był bardzo zaskoczony!


, 01.07.2020, 11:09

Flyboard (voucher) to były przeżycia, za które warto zapłacić każdą cenę - dla mnie warto kolekcjonować wspomnienia, a nie rzeczy. Realizacja przebiegła pomyślnie, bez problemów :)


, 10.07.2020, 11:22

Przyznam szczerze, że obawiałem się realizacji takiego czegoś, ale życie jest za krótkie, aby nie spróbować. Flyboard (prezent voucher dostałem od rodziców) to było coś, o czym na pewno nigdy nie zapomnę :)


, 10.07.2020, 11:23

Jak dla mnie to flyboard (prezent już zrealizowany) to coś, czego niemal każdy powinien doświadczyć. Wspaniałe emocje, pełno śmiechu, coś nowego!Ładowanie danych ...