Drewniane etui iPhone XR

Cechy prezentu
Promocja -9%
Drewniane Etui iPhone XR MANGO Drewniane Etui iPhone XR MANGO
Promocja -10%
Drewniane Etui iPhone XR OLIWKA Drewniane Etui iPhone XR OLIWKA
Promocja -10%
Drewniane Etui iPhone XR PADOUK Drewniane Etui iPhone XR PADOUK
Promocja -10%
Drewniane Etui iPhone XR TEK Drewniane Etui iPhone XR TEK
Promocja -10%
Drewniane Etui iPhone XR DĄB Drewniane Etui iPhone XR DĄB
Promocja -10%
Drewniane Etui iPhone XR IMBUIA Drewniane Etui iPhone XR IMBUIA

Widziałeś już drewniane etui? Iphone XR wygląda w nim zjawiskowo!

Smartfony od Apple'a cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Ten trend utrzymuje się już od wielu lat i wyraźnie rośnie – zwłaszcza biorąc pod uwagę ostatnie premiery. Nie można się dziwić, że telefony z jabłuszkiem na plecach są obiektem powszechnego zainteresowania. Dla wielu to ciągle niedościgniony wzór elegancji, który inni producenci telefonów powinni naśladować. Do tego dochodzi jeszcze świetne oprogramowanie i topowe podzespoły. Takie połączenie musi się spotkać z entuzjazmem, ale musi być też odpowiednio kosztowne.

Takie smartfony nie należą do najtańszych – można to śmiało stwierdzić. Ich cena – zwłaszcza w ciągu ostatnich lat – poszybowała jeszcze wyżej, przez co sam iPhone XR uchodzi za produkt klasy premium. Dlatego też warto pomyśleć o tym, by taki telefon odpowiednio zabezpieczyć. Najpopularniejszym rozwiązaniem jest oczywiście etui – problem w tym, że producenci często zmuszają do wybierania między ciekawym designem i stuprocentowym bezpieczeństwem.

Wybierz nowe etui drewniane – iPhone XR jeszcze piękniejszy!

Wyjątkiem od tej reguły jest Bewood, który zaproponował drewniane etui – zarówno eleganckie, jak i skuteczne. Dlaczego właśnie taki case będzie najbardziej optymalnym wyborem? Z kilku względów. Pierwszym jest trwałość, którą zapewniają drewno i poliwęglan. Do tego dochodzą jeszcze wyższe krawędzie, które są świetnym zabezpieczeniem ekranu. Antypoślizgowa warstwa na ramionach gwarantuje pewny chwyt, więc nie musisz przejmować się spoconymi dłońmi.

Komfort użytkowania zapewni natomiast wygodny dostęp do wszystkich portów, gniazd i klawiszy funkcyjnych. Tłoczenia są perfekcyjnie wykonane, dzięki czemu nie odczujesz żadnej bariery pomiędzy klawiszem i palcem. Wszystko to jest stworzone z myślą o wymagającym użytkowniku, który nie akceptuje żadnych mankamentów. W końcu etui ma chronić iPhone'a XR, a to sprzęt z najwyższej półki, który zasługuje na kompleksową ochronę.

Drewniane etui dla iPhone XR to must have!

O ile wytrzymałość i trwałość to warunki, które powinno spełniać każde etui, tak z walorami estetycznymi jest już nieco inaczej. Jak wspomnieliśmy wcześniej, sprzedawcy każą wybierać pomiędzy funkcjonalnością i estetyką, rzadko kiedy dając jedno i drugie. Bewood zmienia te standardy i sprawia, że nawet nowy iPhone jest w stanie wyglądać jeszcze lepiej. Drewniane motywy na pleckach są atrakcyjniejsze niż eleganckie i doskonale wszystkim znane jabłuszko. Wszystko dlatego, że same motywy są skomplikowane, starannie wykonane i niezwykle intrygujące. Niezwykle bogata oferta daje ogromne możliwości, bo można wybrać to, co najbardziej przypadnie do gustu. Warto więc pamiętać, że drewniane etui iPhone XR będzie też idealnym kandydatem na prezent dla każdego posiadacza telefonu z jabłuszkiem na plecach.

, 29.09.2020, 13:52

Ja kupiłem świetne drewniane etui iPhone XR z wilkiem. Wygląda bardzo oryginalnie a do tego solidnie. Warto się zdecydować


, 22.10.2020, 14:52

Prawdziwy majstersztyk. To etui drewniane iPhone XR to jakiś sztos. Wygląda naprawdę mega, a drewno... to prawdziwe drewno!


, 10.11.2020, 11:32

Dziewczyna bardzo zadowolona ze swojego case'a do iPhone XR. Drewniane etui pokochała z marszu, ale prawdę mówiąc, od razu wiedziałem, że jej się spodoba, bo ona uwielbia motywy przyrodnicze.Ładowanie danych ...