Floating prezent

Cechy prezentu
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!

Floating - odprężenie dla Twojego ciała i umysłu

Kapsuła floatingowa to prawdziwy hit ostatnich miesięcy. Coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z zabiegu, który gwarantuje odprężenie na najwyższym poziomie. Do naszych kabin przychodzą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Są tutaj pracownicy fizyczni, biurowi oraz sportowcy. Sesja pomaga zwalczyć problemy związane z bólem oraz jest idealnym sposobem na stres i zmęczenie psychiczne. Dlatego też ta atrakcja powinna być punktem obowiązkowym każdego.

Czujesz zmęczenie? Może ogranicza Cię ból? To naturalne - niezależnie od tego, jak często uprawiasz sport. Na wszystkie dolegliwości związane z Twoim ciałem, proponujemy coś absolutnie wyjątkowego. Floating łączy w sobie wszystko, co najlepsze dla spokoju ducha i relaksu ciała. Odprężenie przychodzi niemalże natychmiastowo, a wszystko, co dzieje się dookoła, przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie - tutaj liczysz się tylko Ty.

Ta atrakcja pozwala całkowicie odciąć się od codzienności. Poza kapsułą zostawiasz wszystkie swoje problemy, a wychodząc z niej, zaczynasz z czystym kontem. Taki reset to niesamowity przywilej, który pomaga w walce z codziennymi obowiązkami, pracą, szkołą i uczelnią. Jeśli codzienność zaczyna Cię przytłaczać, to znak, że pora na pomoc. Znajdziesz ją u nas - zabieg potrafi zdziałać cuda - możesz przekonać się o tym, odwiedzając jeden z naszych punktów.

Postaw na floating. Relaks, który Ci się należy!

Niezwykle istotne jest to, że każda sesja jest całkowitym odcięciem się od otaczającej rzeczywistości. Jak to możliwe? Co sprawia, że bodźce docierające z zewnątrz są maksymalnie ograniczane? Przede wszystkim odpowiednio przygotowana kabina! Wchodząc tam, odcinasz się od wszystkiego, co jest na zewnątrz. Bodźce zewnętrzne są redukowane o ok. 90%. Woda natomiast zawiera sól EPSOM, która jest bogata w magnez i siarkę. Stężenie soli jest na tyle wysokie, by unosić ciało na wodzie. Temperatura wody wynosi ok. 35° C.

Wszystko to pomaga się całkowicie odizolować od rzeczywistości. W momencie, kiedy zamykasz za sobą drzwi i gasisz światło, świat przestaje istnieć - wszystkie problemy, bóle i dyskomforty po prostu znikają. Całkowity reset! Napięcie mięśni momentalnie znika, ciśnienie krwi szybko się obniża, a głowa staje się wolna od wszelkich zmartwień. Czas w takim miejscu płynie zupełnie inaczej. W kabinie każdy czuje się fenomenalnie i wyjątkowo, a porównanie tego do jakiejkolwiek innej czynności, jest po prostu niemożliwe.

Kiedy warto skorzystać z floatingu?

Kiedy czujesz się zmęczony, przytłoczony lub zestresowany, warto interweniować. Jesteś sceptyczny, bo do tej pory wszelkie formy relaksu nie przynosiły zamierzonych skutków? Mimo wszystko warto spróbować jeszcze raz - floating to coś zupełnie innego, uczucie towarzyszące tej czynności, jest całkowicie odmienne od tego, co znasz. Twoje ciało zasługuje na takie odprężenie. Najwyższa pora pożegnać stres, nerwy i wszystkie negatywne emocje - nasze kapsuły naprawdę pomagają!

Floating to wybór dla Ciebie, kiedy szukasz odprężenia, odskoczni od codzienności i pomocy w bólu fizycznym, który nie pozwala normalnie funkcjonować. Ponadto skorzystanie z floatingu pomoże odprężyć mięśnie, zredukuje napięcie, zlikwiduje ból pleców, kręgosłupa, karku czy bólów reumatycznych. Zabieg przyczyni się także do przyspieszenia rehabilitacji i rekonwalescencji. Co więcej, w ten sposób można wspomóc leczenie artretyzmu. To tylko wierzchołek góry - korzyści jest znacznie więcej, dlatego też warto postawić na wizytę w naszej kabinie!

Sportowcy korzystają z floatingu!

Pierwszym powodem, dla którego sportowcy tak chętnie spędzają czas w kapsule, jest oczywiście relaks ciała oraz redukcja bólu mięśni. Kontuzje i drobne urazy są nieodłączną częścią aktywnego trybu życia. Jeśli sport jest czymś więcej niż pasją, a wysiłek fizyczny to codzienność, to organizm i każda część ciała potrzebuje chwili na kompleksową regenerację. Warto decydować się na to od czasu do czasu. Jeśli natomiast wyraźnie czujesz, że ból staje się nie do zniesienia, to nie ma czasu do stracenia - kilka sesji jest tutaj koniecznością, chyba że wolisz pauzować z powodu kontuzji.

Drugim i równie ważnym powodem jest oczywiście komfort psychiczny. Sportowcy, poprzez ciągły trening, walkę i rywalizację, są narażeni na stres i presję, którą trudno znieść. Z tego powodu warto pomyśleć o kapsule pełnej wody nasyconej solą EPSOM. Całkowita izolacja od świata zewnętrznego pomaga znaleźć siłę i motywację oraz wyrzucić z pamięci wszystkie negatywne emocje. Podczas sesji można także w całości skupić się na palących kwestiach - poczucie całkowitego odcięcia uwalnia niesamowite pokłady kreatywności, co umożliwia skuteczną wizualizację. W końcu profesjonaliści wykorzystują każdą sytuację na samodoskonalenie - floating łączy więc przyjemne z pożytecznym.

Postaw na floating! Relaks to najlepszy prezent, jaki można podarować!

Nie wiesz, co podarować bliskiej osobie? Jeśli chcesz ją zaskoczyć i sprawić prawdziwą radość, to zapomnij o byle jakim upominku z pobliskiej galerii. Wybierz coś, czego nikt się nie spodziewa. W końcu podstawą udanej niespodzianki jest kreatywne podejście do tematu. W naszej ofercie znajdziesz pełno fenomenalnych pomysłów - także takich, które zapewniają relaks i niesamowite odprężenie. Właśnie tego brakuje osobie, której chcesz sprawić prezent? W takim razie postaw na floating, czyli prawdziwe zbawienie dla duszy i ciała!

W kapsule znikają wszystkie problemy. Ból mija natychmiastowo, równie szybko znika stres. Klimat tego miejsca jest unikatowy, jedyny w swoim rodzaju. Wszystko w kabinie sprawia, że osoba znajdująca się w środku jest odizolowana od bodźców zewnętrznych. Czasami to wszystko, czego trzeba, by zapomnieć o codziennych problemach i trudnościach. Voucher upoważniający do skorzystania z zabiegu na pewno idealnie sprawdzi się jako prezent.

Floating - czy jest się czego obawiać?

Wielu klientów ma pewne obawy przed swoją pierwszą próbą. Najczęściej są to niepewności związane z klaustrofobią. Dlatego też chcemy Cię uspokoić. Znajdując się w kapsule, w każdej chwili możesz otworzyć drzwi - nikt Cię tam nie zamyka od zewnątrz. To Ty decydujesz, kiedy je otworzyć i robisz to jednym ruchem ręki. Jeżeli nie chcesz, to nie musisz gasić światła. Przede wszystkim musisz czuć się komfortowo, więc w środku wszystko masz na wyciągnięcie ręki.

O ile przebywanie środku ma zbawienny wpływ na skórę, to stanowczo odradza się kąpieli w przypadku, kiedy Twoja skóra jest podrażniona. Kąpiel mogłaby dodatkowo podrażnić ranę. Dodatkowo odradza się korzystania z floatingu kobietom w I trymestrze ciąży oraz osobom z wszczepionym rozrusznikiem serca czy chorym na złośliwy nowotwór skóry.

, 22.05.2020, 14:25

Kupiłem dla mojej strony voucher na Floating – relaks dla ciała i duszy! Myślę, że takiego prezentu rocznicowego się nie spodziewała.


, 27.05.2020, 07:10

Floating - prezent marzeń! Pełna relaksacja i niezapomniane wrażenia. Na pewno jeszcze nie raz się zdecyduje, bo to było bardzo przyjemne!


, 04.06.2020, 10:03

Wybrałem voucher na floating i muszę przyznać, że był to świetny wybór. Na pewno spróbuję floatingu jeszcze raz!


, 12.06.2020, 12:15

Ja wcześniej nie wiedziałem, co to jest ten floating. Voucher kupiłem dla żony, bo już od dłuższego czasu podsuwała mi informację o tym :) Udawała, że się nie spodziewała. I jak tu jej nie kochać?


, 22.06.2020, 11:04

Jak dla mnie nie ma lepszego relaksu niż floating. Voucher na prezent kupiłam dla siostry i jej narzeczonego, którzy niedługo biorą ślub.Ładowanie danych ...