Akcja promocyjna 100% zwrotu za drugi voucher! -- Sprawdź ›

Drewniane etui iPhone 11 Pro

Cechy prezentu
Promocja -10%

Najlepsze na rynku drewniane etui – iPhone 11 Pro jeszcze piękniejszy

Tego smartfona przedstawiać nie trzeba. Flagowiec od Apple'a jest po prostu doskonały. Sprawdza się w każdych warunkach, zawsze cieszy swoją niezawodnością, a najmocniejsze podzespoły nie uginają się pod żadną aplikacją. Do tego dochodzi jeszcze elegancja, która zapiera dech w piersi. Takie połączenie to wyraz najwyższych standardów i pewnej ekskluzywności. Jakby nie patrzeć, w swojej kieszeni nosisz sprzęt, który jest wart sporą sumkę – warto więc go zabezpieczyć, prawda?

Pewnie każdy już widział potłuczonego iPhone'a. Dla właściciela to zazwyczaj potworna strata, bo naprawa oryginalnych produktów od Apple, jest z reguły kosztowna i często nieopłacalna. Dlatego też właściciel potłuczonego iPhone'a musi się z tym pogodzić i przyjąć do wiadomości, że obecna sytuacja to wynik niedopatrzenia i niedbalstwa. W końcu wystarczyło odpowiednio zabezpieczyć smartfon – to naprawdę niewiele, zwłaszcza że w grę wchodzi telefon warty kilka tysięcy złotych.

Eleganckie i skuteczne etui drewniane – iPhone 11 Pro wygląda świetnie

Mówiąc o odpowiednim zabezpieczeniu, w pierwszej kolejności myślimy oczywiście o solidnym etui. Bewood wziął sobie do serca potrzeby konsumentów, ale na tym nie poprzestał. Projektanci dołożyli wszelkich starań, by dostarczyć produkt, który będzie zarówno wytrzymały i odporny na uszkodzenia, jak i elegancki. Dzięki temu już nigdy nie będziesz musiał wybierać pomiędzy ochroną i designem, a trzeba przyznać, że podobne dylematy były do dziś standardem i przykrym obowiązkiem.

Drewno samo w sobie jest twarde, ale Bewood wykorzystał także poliwęglan, który pełni rolę bazy. Po bokach znajdziesz natomiast silikon TPU, który zapewnia pewny chwyt i jest antypoślizgowy. Jako że etui zostało zaprojektowane dla konkretnego modelu, to możesz być pewien, że dostęp do portów, gniazd i klawiszy funkcyjnych, jest prosty i przyjemny. Z telefonu korzysta się bez przeszkód, tłoczenia na przyciski są bardzo dobrze zaprojektowane i wykonane, a sama obudowa sprawia wrażenie kompletnej. Mimo wyższych krawędzi ekranu – które chronią przed stłuczeniem – całość dalej jest smukła i elegancka. Etui jest oczywiście kompatybilne ze szkłem ochronnym, więc o to także nie musisz się martwić. Case od Bewood nie będzie sprawiał problemów także przy ładowaniu indukcyjnym – jak widzisz, pomyślano o wszystkim!

Stawiaj na fenomenalne etui drewniane do iPhone 11 Pro

Mimo fenomenalnych parametrów technicznych, nie można zapominać także o walorach estetycznych. W końcu mówimy o smartfonie, który zachwyca swoim designem. Właściciele iPhone'a doskonale wiedzą, że wygląd jest jednym z najmocniejszych atutów tego telefonu. Dlatego też z reguły szukają zabezpieczenia, które nie spowoduje uszczerbku na elegancki i gracji urządzenia. Drewniane etui iPhone 11 Pro sprawdza się tutaj fenomenalnie, bo sprawia, że smartfon wygląda jeszcze lepiej. Jeśli jakieś etui jest w stanie dodać coś do prezencji sprzętu takiego jak nowy iPhone, to możesz być pewien, że case wygląda po prostu obłędnie.

, 19.10.2020, 07:23

Tutaj znalazłem odpowiedni case dla swojego iPhone 11. Drewniane etui widziałem kiedyś na necie i kiedy w końcu na takie trafiłem, to postanowiłem je kupić. Nie żałuję wydanych pieniędzy. Case warty swojej ceny!


, 27.10.2020, 14:35

Takie samo drewniane etui iPhone 11 Pro kosztuje w necie niemal 30 zł więcej, więc opłaca się kupić u Was


, 25.11.2020, 15:20

W końcu udało mi się znaleźć odpowiednie etui drewniane. iPhone 11 Pro trzymałam do tej pory w zwykłym silikonie, ale to nowe etui jest o niebo lepsze!Ładowanie danych ...