Prezent dla nauczyciela

Cechy prezentu
Rodzaj prezentu

Każdego roku w dniu nauczyciela lub na zakończenie roku, tysiące rodziców głowi się jak wybrać ciekawy, a jednocześnie niedrogi i elegancki prezent dla nauczyciela.

Pomysł na prezent dla nauczyciela

Przyjęło się w naszej szkolnej rzeczywistości, że solidny bukiet kwiatów to idealny prezent na dzień nauczyciela. Tymczasem jest to tak naprawdę najczęściej dla samego obdarowanego kłopot. O ile bowiem wręczenie jednego zbiorowego bukietu jest bardzo miłym gestem, to otrzymanie kilkunastu takich bukietów choć miłe, bywa jednak kłopotliwe. Dlatego właśnie dużo korzystniejszym rozwiązaniem jest ciekawy i co najważniejsze oryginalny prezent dla nauczyciela. Prezent, który nie będzie tylko elegancki i efektowny, ale też przede wszystkim funkcjonalny oraz spersonalizowany. I tak jako prezent na dzień nauczyciela dla wychowawcy możemy wybrać kubek lub zestaw herbaciany, który będzie opatrzony szczególnym napisem, wymyślonym przez całą klasę lub rodziców. Napis, slogan lub nawet rysunek może nawiązywać do szczególnej, charakterystycznej dla danego nauczyciela cechy lub mieć lekko satyryczny charakter. Sama formuła napisu jest tu oczywiście do uzgodnienia, ale tak oryginalny prezent na dzień nauczyciela z pewnością przyniesie mu wiele radości, a sam kubek będzie zapewne nieustannie wykorzystywany podczas godzin spędzonych w szkole.

Prezenty dla nauczyciela na inne okazje

Jeszcze inny powinien być prezent dla nauczyciela na pożegnanie, czy też na koniec roku. Tutaj, zamiast kubka możemy zdecydować się na przykład na poduszkę lub inny przydatny gadżet. Ta powinna być oczywiście spersonalizowana. Musimy bowiem pamiętać, że im bardziej pomysł na prezent dla nauczyciela bezpośrednio odnosi się do relacji uczniowie – nauczyciel, tym ma on większą wartość emocjonalną dla samego obdarowanego i tym samym sprawi mu dużo więcej radości. Doskonałym pomysłem z tego punktu widzenia jest też estetyczny i pomysłowy plakat. Ten może zawierać wszystko, co tylko przyjdzie nam do głowy. To może być na przykład zdjęcie z klasowej wycieczki, oprawione w ładne ramki. Alternatywą jest śmieszna i trafna karykatura nauczyciela, która będzie nawiązywać do specyficznych przyzwyczajeń obdarowanego lub elementu ubioru, który był dla danego pedagoga charakterystyczny. Obok samej spersonalizowanej grafiki można umieścić podziękowania do całej klasy za naukę wraz z podpisami wszystkich uczniów. Stosunkowo ciekawym pomysłem jest też umieszczenie kilku zdjęć z różnych lat, które będą pokazywały, jak wiele czasu nauczyciel spędził ze swoimi uczniami.

Indywidualny prezent dla nauczyciela matematyki, angielskiego, polskiego lub jakiegokolwiek przedmiotu nie musi być też wcale drogi. Jego atutem jest właśnie autentyzm, spontaniczność oraz to, że nauczyciel wie, że prezent został wybrany specjalnie dla niego, a klasa poświęciła czas na obmyślenie hasła lub sporządzenie ciekawej grafiki związanej z samym prowadzącym lekcje. Dzięki temu nauczyciel może być pewien, że zżył się z uczniami i był dla nich nie tylko osobą uczącą, ale też kimś w rodzaju przyjaciela.

Prezent na dzień nauczyciela – podziękowania za zasługi

Choć prezent na dzień nauczyciela od lat budzi pewną kontrowersję i powód do sporów (o czym napiszemy później) jedna rzecz jest pewna – każdy pedagog zasługuje na podziękowanie za wkład w nauczanie dzieci i młodzieży. A dlaczego tak wiele osób spiera się o prezent na dzień nauczyciela? Nie chodzi oczywiście o to, czy profesorowie powinni dostawać podarunki, a raczej o to, jakie i od kogo. Niektórzy są zdania, że prezent dla nauczyciela powinien być organizowany przez całą klasę, inni chcieliby przygotować coś samodzielnie, a jeszcze inni uważają, że podarunek powinni zorganizować rodzice.

Bez względu na to, jakie rozwiązanie wybiorą uczniowie i rodzice w klasie, z którą masz styczność, dobrze, jeśli będziesz wiedział, jakie prezenty są najlepsze. Zwróć uwagę na to, jaki jest pedagog, któremu chcesz podarować prezent na dzień nauczyciela. Być może wiesz, jakie ma upodobania i czym się interesuje – jeśli tak, bez problemu zorganizujesz dopasowany podarunek! Szukaj go w naszym sklepie!

Spersonalizowany prezent na dzień nauczyciela

Nasze produkty odznaczają się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale też dużą oryginalnością i faktem, że od lat trafiają w gusta tysięcy Klientów. Właśnie dlatego możesz mieć pewność, że znajdziesz u nas idealny prezent na dzień nauczyciela, który doskonale wpasuje się w jego upodobania. Wystarczy chwila, żeby znaleźć mnóstwo pomysłów na podarunek dla pedagoga w Suprizo.

Dużym plusem proponowanych przez nas produktów jest fakt, że możesz dowolnie dopasować je do indywidualnych cech osoby, dla której szykujesz podarunek. Dzięki temu prezent na dzień nauczyciela będzie w stu procentach trafiony i na pewno sprawi mu radość. Czasami lepiej kupić coś innego niż zwyczajny bukiet kwiatów, który po jakimś czasie i tak zwiędnie. Postaw na doskonały prezent na dzień nauczyciela od Suprizo!

, 31.01.2020, 10:37

Właśnie tutaj kupiliśmy prezent dla nauczyciela na koniec roku! Każdy miał inny pomysł, ale wybór padł na ten sklep! Upominek bardzo się podobał naszej wychowawczyni!


, 10.02.2020, 13:39

Kupiliśmy tutaj prezent dla nauczyciela, a dokładniej dla wychowawcy naszej klasy. Dodam od siebie, że bardzo się mu podobał!


, 17.02.2020, 10:06

Spersonalizowany kubek z imieniem i dedykacją, to świetny gadżet dla nauczyciela, aby podziękować za trud jaki włożył w nauczanie.


, 02.03.2020, 09:53

Przypadło mi zadanie,aby kupić prezent dla nauczycielki na koniec roku. Dobrze, że znałem Waszą stronę, bo wybór trwał kilka chwil i po problemie ;p


, 06.03.2020, 10:31

Chciałem kupić coś oryginalnego, jako prezent dla nauczyciela na pożegnanie. Nie miał z nami łatwo, więc należą mu się podziękowania. Dzięki Wam, moja klasa miała możliwość złożyć mu specjalną dedykację, którą będzie miał długie lata.


, 12.08.2022, 14:21

Bardzo duży wybór upominków. Na pewno wybierzemy coś w waszym sklepie na oryginalny prezent na Dzień Nauczyciela dla wychowawcy bo bardzo lubi niepowtarzalne podarunki.Ładowanie danych ...