Butelki termiczne

Cechy prezentu

Najlepsze butelki termiczne w sklepie Suprizo w okazyjnych cenach

Nasze wyjątkowe butelki termiczne można kupić naprawdę tanio, a ich jakość jest bardzo wysoka. To produkty z wysokiej jakości stali nierdzewnej dzięki której oraz podwójnym ściankom w jej środku utrzymują ciepło do 14 godzin, a zimną temperaturę jeszcze dłużej. Akcesoria tego typu pozwalają zachować smak ciepłej kawy i herbaty w podróży. Butelki wykonane są bez złej jakości plastików typu BPA, co sprawia, że nie ma obaw o napoje w nich przewożone. Dzięki zastosowanej technologii butelka jest traktowana jak termos, a przy okazji zachowuje swoją poręczność i śmiało można ją spakować w plecak.
Butelka termiczna nadaje się również na wodę oraz inne napoje, a sprawdzi się dosłownie wszędzie. W miejscach gorących na zimne trunki, a w lokalizacjach zimnych na ciepłe napoje jak kawa i herbata.

Termiczne butelki z wysokiej jakości stali nierdzewnej

Każda termiczna butelka, która dostępna jest w naszym sklepie wykonana jest ze stali nierdzewnej bardzo wysokiej jakości. Dzięki czemu produkt jest wielokrotnego użytku, a materiał z jakiego jest wykonany pozwala na przyczynienie się do dbania o planetę, gdyż w jego produkcji nie został użyty plastik. Jeśli zależy Ci na środowisku naturalnym to butelki tego typu są stworzone dla Ciebie! Nie musisz obawiać się również o zdrowie, ponieważ butelki termiczne nie są wyprodukowane z plastiku BPA.
Jeśli temat ochrony klimatu i środowiska leży Ci na sercu oraz chcesz razem z nami dbać o te aspekty, minimalizując negatywny wpływ na nasz świat to zapraszamy do zakupu naszego produktu. Coraz więcej osób myśli minimalistycznie, nie chce zaśmiecać planety toksycznymi odpadami i to dla tych osób przeznaczone są termiczne butelki ze stali nierdzewnej. Oczywiście nasze butelki nadają się do recyklingu.

Wielofunkcyjne i ekologiczne butelki z Suprizo

Cechami przewodnimi, które charakteryzują nasze butelki są między innymi: czarny kolor z jasnym grawerem wykonany laserowo, podwójne ścianki, które pozwalają na dłużej utrzymać odpowiednią wysoką temperaturę napoju i jednocześnie zimną jeszcze dłużej. Przy czym budowa tego typu sprawia, że woda nie skrapla się na zewnętrznej części produktu. Nasze produkty można śmiało myć w zmywarce, a dodatkowo posiadają poręczną nakrętkę dla zabezpieczenia wody czy innych napojów w czasie podróży, np. w plecaku. Dlatego są stylowe, bezpieczne, wytrzymałe. Ich pojemność to pół litra (500 ml), więc nie są za duże ani za małe wręcz idealne na kilkugodzinną wyprawę.

Butelki z własnym nadrukiem do kupienia online

Jednym z najważniejszych atutów naszych butelek jest fakt, że można na nie nanieść własny nadruk w postaci graweru. Jeśli nie masz pomysłu na prezent to jest strzał w dziesiątkę. Wyjątkowe butelki z własnym nadrukiem pozwolą Ci spersonalizować podarunek i sprawić, że będzie niepowtarzalny! Butelka z własnym nadrukiem to również dobry pomysł na zakup dla firm czy pracowników w okresie świątecznym. Na pewno docenią akcesoria tego typu. Nadrukiem może być imię osoby, która otrzyma butelkę na wodę, co nadaje prezentowi bardzo indywidualnego charakteru.
Butelki z własnym nadrukiem to ekologiczne rozwiązanie, które na pewno docenią wszystkie osoby, które oczekują czegoś więcej niż zwykłych upominków!

, 26.11.2021, 14:25

Świetne wzornictwo na równie dobrym produkcie udało mi się kupić w waszym sklepie. Polecam wszystkim!Ładowanie danych ...