Prezent na 18 urodziny

Cechy prezentu
Rodzaj prezentu

Prezenty na 18 urodziny

Kupić prezent na 18 urodziny to jest dopiero nie lada wyzwanie! Niezależnie dla kogo by był przeznaczony to osiemnastka w życiu każdego młodego człowieka jest czasem na który czekał na pewno od kilku ostatnich lat. Dlatego warto sprawić młodemu człowiekowi prezent na 18 nietypowy, ale również przydatny i praktyczny. Warto się nad tym zastanowić, ponieważ śmieszny, tani i fajny prezent na 18 urodziny to tak naprawdę złoty środek, biorąc pod uwagę wszystkie wspomniane czynniki przy zakupie podarunku na osiemnastkę.

Przy zakupie prezentu na 18 zadajemy sobie wiele pytań z tą okazją związanych. Przede wszystkim najważniejsze jest pytanie: co kupić na 18 urodziny, na jaki prezent na 18 się zdecydować? Tutaj odpowiedzi jest tak dużo, jak ludzi i pomysłów na upominki z okazji osiemnastych urodzin. Ktoś by mógł powiedzieć, że idealny podarunek w tej ważnej chwili to oryginalna niespodzianka, której solenizant w ogóle się nie spodziewa.

My jesteśmy podobnego zdania, ponieważ kupując ładny prezent na 18nastkę niezależnie dla kogo jest przeznaczony to powinien być extra! Chcemy przy tej okazji nadmienić, że jeśli upominek będzie przy tym praktyczny oraz przydatny osobie kończącej osiemnaście lat, jak wspominaliśmy powyżej to jesteśmy zdania, że będzie idealnym rozwiązaniem z każdego punktu widzenia: kupującego, jak i solenizanta. Poniżej przedstawiamy dla każdego pomysły na prezenty na 18 urodziny do kupienia, a wśród nich są między innymi różnego typu gadżety, alkohol (wódka) oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się.

Prezent na 18 dla dziewczyny

Prezent na 18 dla dziewczyny od chłopaka wymaga dużej wyobraźni. Panowie chcieliby otrzymać gotowe rozwiązania i jak najbardziej je przedstawimy. Tylko wymaga to też trochę zastanowienia się nad konkretnym pomysłem na prezent na 18 dla dziewczyny.

Pierwsza sprawa to pomyśl chwilę, co Twoja dziewczyna lubi najbardziej otrzymywać jako prezent. Może to coś powiązanego z jej zainteresowaniami, może lubi dostawać prezenty urodzinowe związane z jej hobby, czy po prostu jak każda kobieta kocha otrzymywać kwiaty, szampana, truskawki oraz bombonierki.

To Ty znasz najlepiej swoją dziewczynę i na pewno wiesz te fakty z jej życia, żeby pomóc sobie oraz nam na skomponowanie prezentu na 18 dla niej, który jest praktyczny, a przy tym fajny, nietypowy oraz elegancki. Do takich prezentów na 18 dla dziewczyny należą na pewno:

1. Fartuch kuchenny - dla młodej osiemnastoletniej miłośniczki smacznego gotowania. Nie dość, że ona zyskuje to od razu Ty, ponieważ na pewno będzie bywać częściej w kuchni i coś przyrządzać.

2. Ciepłe kapcie - dla dziewczyny, która uwielbia oglądać z Tobą romantyczne filmy na kanapie i czuć ciepło domowego ogniska.

3. Kubek do kawy i herbaty - dla Twojej osiemnastki, która nie może rozpocząć dnia bez ciepłej i pobudzającej kawy lub herbaty.

4. Poduszka do spania (ewentualnie leżenia) - tylko jeśli ona nie wyobraża sobie odpoczynku bez położenia się na chociaż na krótką chwilę na ulubionej poduszce od Ciebie.

5. Skarbonka na oszczędności - pomyśl tylko, a może ona będzie zbierać pieniądze na coś dla Ciebie?

To tylko hipoteza, ale warto spróbować. Oczywiście nadmienimy tylko, że pomysły na prezent na 18 dla dziewczyny są personalizowane. Czyli możesz dobrać do podarunków na 18 lat dla niej wyjątkowy oraz ekskluzywny szablon oraz unikatowy napis, a my je naniesiemy i bardzo szybko do Ciebie wyślemy.

Prezent na 18 dla chłopaka

Prezent na 18 dla chłopaka od dziewczyny to musi być coś wyjątkowego! Założymy się, że chcielibyście, aby facet był w niebo wzięty, gdy skończy w końcu osiemnaście lat. Na pewno chcecie być przy nim w tej ważnej chwili jego życia. Na pewno jesteście jednymi z organizatorów osiemnastych urodzin i chcecie dopiąć wszystko na ostatni guzik. Jak najbardziej trzymamy kciuki.

Jednak czym byłyby 18 urodziny chłopaka bez wyjątkowego podarunku z tej okazji. Pomysł na najlepszy prezent na 18 stkę Twojego chłopaka to może być:

1. Kufel do piwa (z personalizowaną grafiką oraz napisem wybranym przez Ciebie) - idealny w tym dniu, bo jak dobrze wiemy, wtedy przelewają się duże ilości alkoholu.

2. Worek na alkohol (ze śmiesznym szablonem graficznym oraz opisem związanym z 18 urodzinami) - a w nim dodatkowo wódka, bo jak wiemy tego dnia jej nigdy mało.

3. Koszulka na krótki rękaw (ekskluzywna bo z fajnym i oryginalnym nadrukiem nawiązującym do osiemnastych urodzin) - której nie ma nikt inny na świecie.

Oczywiście to nie muszą być pojedyncze prezenty na 18 z jajem dla chłopaka, lecz możesz je dowolnie komponować oraz zestawiać z innymi dostępnymi podarunkami. Zastanów się nad kupnem upominku na osiemnastkę dla niego, który jest związany z tym, co lubi.

Chłopacy w wieku 18 lat zapewne uprawiają sport. Jeśli jest to koszykówka to kup swojemu facetowi podarunek osiemnastkowy na przykład w postaci: butów do kosza, koszulki łatwo odprowadzającej pot lub nowej piłki. Na pewno będzie zadowolony.

Jaki prezent na 18 dla chłopaka kupić to tak naprawdę prosta decyzja. Masz do wyboru wiele pomysłów oraz konfiguracji. Wystarczy, że zastanowisz się chwilę co on lubi najbardziej, a zaraz dzięki personalizowanym propozycjom skomponujesz idealny prezent na 18 dla chłopaka.

Upominki na 18 urodziny dla wszystkich

Nasze najlepsze prezenty na 18 przeznaczone są dla wszystkich i każdy znajdzie tutaj odpowiedni prezent dla każdego solenizanta. Niezależnie od zainteresowań, płci czy pokrewieństwa. Dajemy gwarancję zadowolenia oraz konkurencyjnych cen na upominki osiemnastkowe.

Jak najbardziej kupisz w naszym sklepie wyjątkowe prezenty na 18 dla: brata, syna, siostry, siostry ciotecznej, córki, chrześniaka, chrześnicy, bratanicy, kuzynki, kuzyna, wnuka, wnuczki, kolegi, koleżanki, harcerki, motocyklisty, muzyka, elektryka, informatyka oraz wielu innych.

Jesteśmy pewni, że każdy z wymienionych powyżej solenizantów, kończących osiemnaście lat oraz jeszcze na pewno kilku jak nie kilkunastu innych będzie zadowolony z prezentu zakupionego w naszym sklepie Suprizo, ponieważ upominki na 18 lat dostępne tutaj mogą być personalizowane specjalnie dla konkretnej osoby. Przy okazji naszymi pomysłami podarunków na 18nastke odpowiadamy na pytania takie jak:

• co kupić siostrze na 18-stke

• co kupić na 18 urodziny kuzynce

• jaki prezent na 18 dla dziewczyny

• jaki prezent na 18 dla chłopaka

... oraz wiele innych związanych z pytaniem: jaki prezent na 18?

Nadmienimy dodatkowo, że na pewno prezent na 18 od: mamy, taty (rodziców), matki chrzestnej i ojca chrzestnego, dziadków, ciotki, wujka mogą być skomponowane oraz kupione właśnie tutaj wśród pomysłów, które przedstawiliśmy. Nic nie stoi na przeszkodzie, ponieważ to od waszej wyobraźni zależy najwięcej, a każdemu z was wypada kupić najbliższym normalny upominek z okazji 18 urodzin na Suprizo.pl.

Pozostaje nam życzyć udanych poszukiwań oraz wielu nieszablonowych pomysłów. Jesteśmy pewni, że znajdziecie coś wśród prezentów na 18 takich jak: bidony z dedykowanymi nadrukami, oryginalne maskotki, unikalne lalki oraz wiele innych propozycji.

Ile wydać na prezent na 18

Za ile kupić prezent na 18? To ciekawe pytanie i odpowiedź na nie wymaga zastanowienia się nad kilkoma innymi czynnikami związanymi z zakupem.

Najpierw musisz określić stopień znajomości czy pokrewieństwa z osobą, która kończy 18 lat. Im jest Ci bliższa, bardziej zaprzyjaźniona i bardziej spokrewniona tym bardziej wydaje nam się, że możesz wydać więcej pieniędzy. Oczywiście trzeba zachować tutaj zdrowy rozsądek. Według nas prezent na 18 do 40 zł, do 50 zł, a nawet do 100 zł będzie odpowiedni w tym przypadku.

Za to jeśli osoba kończąca osiemnastkę jest Ci nieco dalsza i nie masz z nią kontaktu na co dzień, a jedynie okazjonalnie od czasu do czasu to prezent na 18 za 30 zł czy za 50 zł maksymalnie powinien być wystarczający i nie musisz wydawać więcej.

Przy tej okazji mamy wspaniałą wiadomość! Dobrze wiemy, że okres 18nastek jest dosyć długi, bo przecież trwa cały rok. Jeśli ktoś jest w tym wieku to na pewno bywa na urodzinach z tej okazji bardzo często w tym czasie. Dlatego chcieliśmy zaznaczyć, że nasze wspaniałe prezenty na 18 są niedrogie, a nawet tanie, ponieważ w sklepie Suprizo kupisz upominek na osiemnastkę już za 30 zł.


Ładowanie danych ...