Drewniana ładowarka indukcyjna

Cechy prezentu

Drewniana ładowarka indukcyjna - minimalistyczna forma i oryginalny projekt

Indukcyjne ładowanie to coraz bardziej popularny sposób zasalania wielu urządzeń. To nowoczesny system ładowania, który pozwala na osiągnięcie prędkości większej niż tej, którą mogą zaoferować klasyczne kable do telefonów. Dzięki zastosowaniu ładowarki indukcyjnej od Bewood zapomnisz na zawsze o splątanych przewodach, czy porozrzucanych po całym domu kabli. System QI jest prosty i wygodny. Ten funkcjonalny drewniany element, jest iście komfortowy w użytkowaniu, sprawdź sam!

Starannie wyselekcjonowane drewno stanowi wysublimowaną formę i niesamowity design połączony z praktycznością. Wszystkie drewniane ładowarki od Bewood są wyjątkowe, wyposażone w nowoczesny system ładowania, który od dołu zabezpiecza wieczko ze stali nierdzewnej. Drewniana ładowarka indukcyjna wyposażona jest także w korkowe stopki, dzięki którym ochronisz każdą powierzchnię przed zarysowaniem, a Twoja ładowarka będzie stać stabilnie. Chcesz szybko i prosto zasiać swój telefon? Sprawdź nasze designerskie i funkcjonalne ładowarki!

Drewniane ładowarki indukcyjne bewood – stylowe połączenie natury z funkcjonalnością

Powstaniu drewnianych ładowarek towarzyszy pracochłonny i dokładny proces produkcyjny. To właśnie do tych najdrobniejszych szczegółów przykładamy ogromną wagę. Całość dopieszczamy własnoręcznie, szlifując i polerując każdy model. To bardzo oryginalny produkt najwyższej jakości. Wykonane ze starannie wyselekcjonowanego drewna dębowego są synonimem nowoczesności i elegancji.

Drewniana ładowarka z niezwykłą prędkością zasili Twój telefon, dodatkowo kapitalnie będzie się prezentować na każdym biurku, nocnej szafce czy na stole. Wszystko skomponowaliśmy ze sobą w ten sposób, aby ułatwić Ci użytkowanie naszego produktu. To nowatorskie połączenie natury z innowacyjnym systemem ładowania indukcyjnego. Jeśli chcesz ładować swój telefon za pomocą dotknięcia, to właśnie ładowarka indukcyjna od Bewood będzie genialnym rozważaniem i alternatywą dla standardowych kabli, które często plączą się, przerywają i gubią. To bardzo oryginalne połączenie w minimalistycznym wydaniu, wykonane z drewna dębowego. Surowiec ten często znajduje zastosowanie w stolarce budowlanej, ze względu na swoją niezwykłą trwałość – masz pewność, że to produkt niezwykle solidny i posłuży Ci przez długie lata! Z nami naładujesz swoje urządzenie szybko i bezinwazyjnie, to niezawodny produkt, który daje Ci gwarancję długiego korzystania z jego funkcji. Sprawdź nasze propozycje drewnianych ładowarek indukcyjnych!

, 04.03.2022, 09:23

Jakość i klasa! Zdecydowanie polecam.Ładowanie danych ...