Drewniane etui iPhone 11 Pro Max

Cechy prezentu
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!

Wybierz drewniane etui – iPhone 11 Pro Max na tym zyska

Tego smartfona przedstawiać nie trzeba. Najmocniejszy telefon od Apple'a to obiekt powszechnego pożądania. Dla wielu jest niedoścignionym wzorem pod względem elegancji i szyku. Inni natomiast doceniają piorunującą wydajność i niezawodność. Niezależnie od tego, co najbardziej lubisz w smartfonie, nowy iPhone sprosta tym oczekiwaniom. Z nawiązką.

Dlatego też warto zastanowić się nad sensownym zabezpieczeniem. Podstawowym wyborem będzie oczywiście etui, ale konsumenci są już zmęczeni nieustannym wybieraniem pomiędzy zabezpieczeniem, które jest skuteczne, a takim, które po prostu świetnie wygląda. Tak naprawdę, zadowolony nie jest nikt, bo ci pierwsi wiele tracą na elegancji, do której przyzwyczaja nowy iPhone, podczas gdy ci drudzy, nieustannie narażają swój sprzęt na zniszczenie. To nie przelewki – motyw potłuczonego iPhone'a jest już powszechnie znany i dla wielu jest to prawdziwy dramat – w końcu mówimy tutaj o drogim i prestiżowym telefonie.

Ulepsz swój iPhone 11 Pro Max! Etui z drewna na pewno doda mu klasy

Rozwiązaniem na wszystkie problemy będzie etui, ale inne od tych, które zdążyłeś już poznać. Propozycja od Bewood jest nieszablonowa, ale to jej ogromny atut. Drewniane etui wyróżnia się na kilka sposobów. Jest też balansem, na który tak długo czekali konsumenci. Takie rozwiązanie gwarantuje stuprocentowe bezpieczeństwo i sprawia, że nawet iPhone 11 Pro Max wygląda jeszcze lepiej, a to przecież nie lada sztuka. Dlaczego to właśnie drewniane etui jest najlepszym wyborem?

Przede wszystkim zaznaczmy, że mowa jest tylko i wyłącznie o produktach marki Bewood – te już dawno podbiły serca Polaków. Za jakość materiałów, precyzję wykonania i urok, który trafia prosto do serca. Zanim jednak skupimy się na kwestiach estetycznych, warto przyjrzeć się rozwiązaniom czysto-technicznym, bo tutaj też jest co wychwalać.

Jak zabezpieczyć telefon iPhone 11 Pro Max? Etui drewniane na pewno wystarczy!

Bazą dla drewna jest tutaj poliwęglan, czyli tworzywo niezwykle twarde i odporne na uszkodzenia. Pewny chwyt zapewniają natomiast silikonowe ramki. Dostęp do wszystkich gniazd, portów i klawiszy funkcyjnych także jest bezproblemowy. Tłoczenia dla wspomnianych przycisków są po prostu świetnie wykonane i nie można im nic zarzucić. Warto wspomnieć także o tym, że samo etui jest kompatybilne ze szkłem ochronnym oraz wspiera ładowanie indukcyjne. Całość nie pogrubia urządzenia i nawet wyższe krawędzie nie rzucają się w oczy.

Drugą stroną medalu jest estetyka, która czaruje, hipnotyzuje i nie pozwala oderwać wzroku. Motywy przedstawione na drewnie są nieporównywalnie lepsze od tego, co oferują popularne, silikonowe odpowiedniki. Dlatego też, myśląc o wyglądzie urządzenia, warto decydować się drewniane etui – iPhone 11 Pro Max korzysta na tym ze zdwojoną siłą. I choć wiemy, że jabłuszko na plecach prezentuje się dobrze, tak jesteśmy przekonani, że motywy przygotowane przez Bewood sprawią jeszcze większe wrażenie!

, 20.10.2020, 14:51

Case wygląda po prostu super, podobnie zresztą co sam iPhone 11 Pro Max. Etui z drewna rządzi i żałuję, że nie trafiłam na was wcześniej!


, 27.10.2020, 14:36

Trzeba uważać, wybierając etui do telefonu. Ja wcześniej wybrałem zły model i etui nie pasowało do mojego telefonu. U Was jest wszystko jasne, więc nie było tego problemu


, 16.03.2021, 10:33

Każdy zazdrości mi tego, jak obecnie wygląda mój nowy iPhone 11 Pro Max. Drewniane etui jest po prostu super i chyba nikt się nie spodziewał, że efekt będzie aż tak dobry.Ładowanie danych ...