Prezent na Dzień Dziecka

Cechy prezentu
Rodzaj prezentu

Prezent na Dzień Dziecka  – czyli dawny zwyczaj

Dzień Dziecka jest dla nas oczywistym faktem – nie wyobrażamy sobie roku bez tego niezwykłego święta, w którym dzieci dostają różnorodne prezenty i upominki, mające na celu wywołać uśmiech na ich twarzy. Dzień Dziecka obchodzony jest od 1952 roku, zainicjowany przez Światowy Związek Ochrony Dzieciństwa. Na całym świecie tradycje z nim związane wyglądają w dość podobny sposób, różnice występują głównie w nazwach i datach, w których obchodzi się to święto. Na przykład w Japonii: organizowany jest dwa razy w roku, 3 marca (dzień dziewczynki) i 5 maja (dzień chłopca).

Polskie dzieci świętują zawsze 1 czerwca, z tej okazji zajęcia w szkole są zazwyczaj odwoływane i zastępowane różnego rodzaju konkurencjami sportowymi i zabawami na świeżym powietrzu.  Spowodowane to jest połączeniem tego święta z ogólnopolskim dniem sportu. Po szkole dzieci wracają do domów, dostając od rodziców zazwyczaj drobne upominki lub wymarzone prezenty. Każde dziecko z niecierpliwością czeka na ten dzień, głównie ze względu na wyżej wspomniane prezenty, nad którymi warto zastanowić się odpowiednio wcześnie. A czy ty wiesz, jak i prezent na Dzień Dziecka  wybrać?

Jaki prezent na Dzień Dziecka będzie najlepszy?

Zastanawiasz się jaki prezent na Dzień Dziecka będzie najlepszy? Jeśli dziecko zdążyło złożyć u Ciebie swoje zamówienie, na pewno masz w tej kwestii o wiele mniejszy problem – w końcu wystarczy podarować mu to, o czym od jakiegoś czasu marzy. Czasami jednak takie prezenty okazują się zbyt drogie lub zupełnie nieodpowiednie, na przykład, gdy pociecha prosi o grę komputerową, która docelowo przeznaczona jest dla osób pełnoletnich. W takim przypadku warto zdecydować się na coś innego, co sprawi Twojemu szkrabowi przyjemność, a jednocześnie będzie użyteczne.

Dobrym pomysłem może okazać się upominkowy prezent na Dzień Dziecka, na przykład spersonalizowany kubek z imieniem lub skarbonka z osobliwym nadrukiem. Taki prezent będzie nie tylko użyteczny, ale okaże się też bardzo dobrą pamiątką! Po co wydawać pieniądze na kolejną zabawkę, która po tygodniu i tak zostanie rzucona w kąt, skoro można sprawić swojemu dziecku radość trwającą przez kolejne lata? Postaw na pożyteczne prezenty, które po jakimś czasie nabiorą jeszcze większej wartości sentymentalnej!

, 19.02.2020, 14:03

W Suprizo znalazłem fajne prezenty na dzień dziecka! Wybrałem jeden dla syna, a drugi dla chrześnicy!


, 25.02.2020, 14:54

W Suprizo znalazłam naprawdę fajny prezent na dzień dziecka! Mojemu synkowi bardzo się spodobał. Polecamy serdecznie!


, 01.07.2020, 11:17

W obecnych czasach coraz trudniej znaleźć zadowalający prezent dla Dzień Dziecka. Dobrze, że zawsze z tyłu głowy w takich sytuacjach mam Suprizo, więc wiem, że znajdę tutaj coś, co spodoba się mojemu dziecku.


, 10.07.2020, 11:27

Jaki prezent na dzień dziecka? To pytanie zadaje sobie pewnie niejeden rodzic na początku czerwca! Wybrałam w Suprizo kilka personalizowanych rzeczy dla moich urwisów i chłopcy byli naprawdę zadowoleni. Dzięki za szybką przesyłkę.


, 21.07.2020, 09:18

Bardzo nietypowe i niecodzienne pomysły na prezent na dzień dziecka. Ja tam wolę bardziej praktyczne prezenty :)Ładowanie danych ...