Drewniane etui iPhone 5

Cechy prezentu

Drewniane etui iPhone 5 – koncepcja na oryginalność

Zastanawiałeś się może, nad nadaniem swojemu smartfonowi osobliwego designu? Pospolite, gumowe czy plastikowe etui z pewnością niestanową wyznacznika ekscentryzmu. Jak więc ubrać swój telefon tak, aby wyglądał nietuzinkowo, a w dodatku był dobrze chroniony? Postaw na drewniane etui iPhone 5! Na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór, nie spodziewałeś się pewnie, że kiedyś jako obudowę na telefon można mieć właśnie drewno. To nie jest jednak zwykła tarcica, tylko bardzo wytrzymałe drewno o gęstości 1100 kg/m3.

Ten surowiec pochodzący z Ameryki Południowej, często używany jest do produkcji mebli, jako fornir oraz do produkcji instrumentów muzycznych. Ma złoto – brązową barwę z bardzo zaznaczonymi dekoracyjnymi słojami, które zawsze układają się inaczej, co sprawia, że nikt nigdy nie będzie miał identycznego etui, jak Ty! Obróbka tego materiału jest bardzo łatwa, mimo tego, że drewno posiada w swojej konstrukcji dosyć sporą ilość olejów. Łatwe w rzeźbieniu narzędziami elektrycznymi, jak i ręcznymi, umożliwia nam wykonanie niesamowitych oryginalnych grawerów, specjalnie dla Ciebie!

Nie miej wątpliwości co do trwałości drewnianego etui iPhone 5 - drewno na pewno wytrzyma

Nie musisz się obawiać o kruchość konstrukcji obudowy, nasze polano, to jedno z najtwardszych drewien świata. Zaufaj naszej precyzji wykonania i uwierz, że to etui jest stworzone z wielką dokładnością, specjalnie po to byś nie musiał się martwić o jego wytrzymałość. Połączenie najwyższej jakości materiałów, takich jak poliwęglan, silikon TPU i drewno bocote, daje Ci gwarancję, że etui będzie Ci służyć wielki! Bocote cechuje duża trwałość, jak i odporność na insekty,poza tym drewno nie ma tendencji do powstawania odłamków. Oczywiście drewno jest używane w produkcji naszych etui, głównie ze względu na swoje właściwości estetyczne, lecz parametrom mechanicznym również nie można niczego zarzucić. Nie szczędź więc swojemu smartfonowi elegancji i ekstrawaganckiej, niepowtarzalnej formy. Zdecyduj się właśnie na drewniane etui!

, 21.10.2020, 14:45

Nie tak łatwo znaleźć etui do starszych modeli. Właśnie taki problem miałem, jak szukałem drewniane etui iPhone 5. Dobrze, że macie je w swojej ofercie


, 10.11.2020, 11:34

To jest właśnie to etui, idealne dla mojego iPhone 5, drewniane etui prezentuje się szałowo, jest jedyne w swoim rodzaju. Polecam!


, 16.03.2021, 10:34

Szukałem czegoś innowacyjnego dla mojego telefonu. Kupiłem u Was etui drewniane iPhone 5, okazało się, że pasuje jak ulał!Ładowanie danych ...