Lot szybowcem Opole

329.00
Kod produktu: PM0714
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Około 5 - 10 minut. Przy sprzyjających warunkach lot może być dłuższy.
Informacje dla oglądających:
Realizacja atrakcji może być realizowana w obecności osoby towarzyszącej, która będzie obserwowała lot w specjalnie przygotowanej strefie.
Pogoda:
W przypadku złej pogody (opady albo duży wiatr) atrakcja może się nie odbyć, wtedy rezerwowany jest inny termin.
Obowiązujący strój:
Należy zdecydować się na wygodny strój, obuwie na płaskiej podeszwie. Warto mieć ze sobą okulary przeciwsłoneczne oraz zdecydować się na zabranie ze sobą aparatu fotograficznego.
Informacje dodatkowe:
Start odbywa się za wyciągarką, a loty są organizowane sezonowo. Nie można uczestniczyć w locie pod wpływem alkoholu albo pod wpływem innych środków odurzających. Voucher można zrealizować od kwietnia do września.
Wymagania:
Maksymalna waga: 100 kg. Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć przy obecności prawnego opiekuna.
Lokalizacja:
Aeroklub Opolski, Komprachcice, Polska Nowa Wieś, Lotnisko-Opole
Ważność:
365 dni.

Szybowce nie posiadają silnika i dlatego uznawane są za bezpieczne statki powietrznye Przygotowywane są z myślą o lądowaniu w terenie przygodnym, a więc w miejscach, które od tradycyjnych warunków lądowania odbiegają jak łąki oraz pola, co dla samolotów najczęściej nie będzie możliwe. Poza kwestiami technicznymi bezpieczeństwo w trakcie trwania atrakcji gwarantuje pilot, który ma doświadczenie i uprawnienia do sterowania. Wszystkie statki powietrzne podlegają kontroli i spełniają warunki dopuszczenia do eksploatacji.

Postaw na lot szybowcem! Opole jest przepiękne z lotu ptaka
 
Każdemu zdarza się bujać w obłokach i nic w tym złego. Oderwanie się na chwile od codzienności potrafi być zbawienne – zwłaszcza jeżeli monotonność i szarość zdążyła już zadomowić się w codzienności. W takim wypadku tylko wyjątkowe przeżycia mogą coś zmienić. Całe szczęście, takich atrakcji u nas nigdy nie brakuje. Dzisiaj proponujemy coś zupełnie odlotowego – lot szybowcem. Opole z lotu ptaka zachwyca za każdym razem, a okolica jest jeszcze piękniejsza niż zazwyczaj. Dlatego też po prostu warto tego spróbować.
 
Sama atrakcja jest całkowicie bezpieczna. Nasi piloci to osoby doświadczone i wykwalifikowane. Ty natomiast przejdziesz przed startem krótkie szkolenie. Wszystko to ma zapewnić całkowite bezpieczeństwo. Kolejnym faktem przemawiającym za całkowitą bezawaryjnością szybowców jest ich konstrukcja. Te maszyny nie są wyposażone w silnik, który jest przecież najczęstszą przyczyną awarii jednostek powietrznych. Jeśli wszystko zbierzemy do kupy i połączymy w całość, wyjdzie na to, że nasz lot jest pozbawiony jakiegokolwiek ryzyka.
 
Pozostaje więc cieszyć się fenomenalną przygodą. Satysfakcję gwarantujemy zarówno poszukiwaczom adrenaliny, jak i miłośnikom niezapomnianych widoków. Emocje zaczynają się już na starcie, kiedy specjalna wyciągarka wynosi szybowiec na wysokość 400 metrów. Trwa to mniej więcej 20 sekund, a wrażenia są nie do opisania. Z jaką prędkością będziesz podbijał niebo? Brak silnika nie musi Cię martwić – nawet bez niego szybowiec osiąga prędkość 350 km/h. To robi wrażenie, prawda?
 

Co na prezent? Polecamy lot szybowcem! Opole potrafi zachwycić

Jeśli już zdążyłeś poznać, jakie doświadczenia niesie ze sobą taka atrakcja, to najwyższa pora się tym podzielić. Proponujemy zatem wyjątkową niespodziankę dla bliskiej osoby, czyli lot naszym szybowcem w prezencie! To zdecydowanie lepszy pomysł niż postawienie na upominek z pobliskiego centrum handlowego. Co zrobić, by zachwycić i wprawić w osłupienie? Już tłumaczymy, krok po kroku:
 
1. Odwiedź naszą stronę i wybierz lokalizację.
2. Zapoznaj się z atrakcjami i postaw na najlepszą.
3. Zapłać wygodnie online
4. Odbierz swój voucher.
5. Ustal termin.
 
Sam widzisz, całość zajmie Ci najwyżej kilka minut. Wszystko zrobisz, nie wychodząc z domu – na laptopie lub smartfonie. Już wiesz, dlaczego uchodzimy za ekspertów, jeżeli chodzi o prezenty marzeń? Sprawdź naszą ofertę i wybierz coś wyjątkowego dla siebie. Dzisiaj szczególnej uwadze polecamy lot szybowcem. Opole jest w końcu pięknym miastem, a spojrzenie na nie z nieco innej perspektywy, z pewnością zachwyci. Dotyczy to samego miasta, jak i zielonych okolic, z których słynie ten region.
Voucher można wykorzystać również w innych lokalizacjach atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 20.06.2020, 12:59

Było super :)


 

Ładowanie danych ...