Prezent na 50 urodziny

Cechy prezentu
Rodzaj prezentu

Prezenty na 50 urodziny

Prezenty na 50 urodziny to już wyższa półka, ponieważ nie jest łatwo zaskoczyć 50 latki czy 50 latka, który już niejedno przeżył w swoim życiu i niejedno dostał na urodziny czy imieniny. Upominek dla 50 latka to przede wszystkim wyzwanie dla kupującego. Można postawić na pomysł piećdziesięcio letniego alkoholu w postaci szkockiej whiskey z Highlandu, ale czy tego solenizant się nie spodziewał?

Jeśli chcemy już postawić na takie pomysły na prezenty na pięćdziesiąte urodziny to warto dodać do nich coś oryginalnego. Wracając do alkoholu - dobierzmy do niego gustowny worek z nadrukiem personalizowanym z imieniem 50 latka i okrągłą liczbą jego urodzin. Naszym zdaniem to już będzie coś więcej niż standardowy podarunek, a bardziej gustowny i wyjątkowy prezencik z okazji 50 urodzin.

Co kupić na dzień 50-tych urodzin innego? Należy odejść nieco dalej od standardowej ścieżki zakupu każdego, kto się zastanawia nad upominkiem z tej okazji i postawić na kupno fajnych i niepowtarzalnych prezentów z nadrukiem, które odzwierciedlą pójście drogą wyjątkowych pomysłów, których nie ma nikt inny na prezenty w dniu 50 urodzin.

Prezent na 50 urodziny dla mężczyzny

Kup oryginalny podarunek w dniu 50 urodzin dla mężczyzny, który jest Ci bliski. Dlaczego? Ponieważ założymy się, że facet w tym wieku widział już naprawdę dużo. Czy widział podarunek dedykowany specjalnie dla niego? Jest na to o wiele większa szansa, że nie widział, a jeśli już dostał taki to Ty na pewno wymyślisz coś innego. Warto żeby pomysł na prezent na 50 lat mężczyzny był również przydatny.

Dlatego jeśli połączysz wszystkie te cechy podarunku w jednym to otrzymasz idealny prezent na pięćdziesiątkę. Wszystko wydaje się łatwe, więc co kupić na 50 urodzinki mężczyźnie (koledze, wujkowi, tacie)? Jeden z pomysłów to elegancki kufel do piwa z nadrukiem. Tym bardziej jeśli solenizant jest fanem akurat tego trunku. Nie znamy wielu, którzy nie są w tym wieku... Przy tej okazji pomyśl o kupnie zestawu regionalnych piw. Wtedy masz- wypisz wymaluj w 100% oryginalny prezent na pięćdziesiąte urodziny dla mężczyzny (taty na przykład).

Czasem warto również zastanowić się nad kupnem czegoś z poczuciem humoru - po prostu śmiesznego. Tym bardziej jeśli osoba kończąca 50 lat ma pogodną osobowość i usposobienie, a przy okazji dystans do siebie. Wtedy śmieszny upominek w dniu 50 urodzin będzie strzałem w sedno! Jednym z nich jest koszulka personalizowana w ładnym kolorze i napisem: "50 letni stary, ale jary!" plus imię pod spodem.

Co kupić na 50 urodziny kobiecie?

Odpowiedź jest prosta: kup jej nietypowy śmieszny podarunek na pięćdziesiąte urodziny. Wielu z nas zna dziarskie kobiety kończące pięćdziesiąt lat, a w naszych realiach takie osoby żyją pełnią życia: podróżują, zwiedzają, myślą o rodzinie i wnukach. Są to nasze mamy, ciocie, siostry, babcie. Mają przy tym wspaniałe poczucie humoru, więc dlaczego tego nie wykorzystać?

Pomyślmy o najbliższych. Śmieszny prezent na 50 urodziny mamy to na przykład skarbonka z nadrukiem w postaci: "Mamo zbieraj na wakacje życia... dla córki ;)". Zabawny z humorem upominek z którego mama będzie zadowolona jak nikt inny, a przy tym razem się uśmiejecie. Pamiętaj, że taki podarunek możesz sprawić również siostrze czy przyjaciółce. Oczywiście wymyśl jedynie inny opis, pasujący do danej osoby i niespodzianka gotowa!

Inny pomysł na śmieszny prezent w dniu 50 urodzin mamy to fartuch kuchenny z personalizacją w postaci napisu: "Królowa kuchni jest tylko jedna to Mama". Upominek przydatny, zabawny, a jeśli mama jest miłośniczką kuchennych rewolucji to jak najbardziej trafiony podarunek. Pomyśl o uśmiechu na jej ustach, kiedy go zobaczy.

Tak, więc pomysłów na śmieszny prezent na urodziny mamy, ale również siostry, przyjaciółki jest od groma. Użyj tylko wyobraźni, a gwarantujemy, że uda Ci się skomponować idealny podarunek z okazji 50 tych urodzin.

, 04.11.2019, 09:01

Moja mama ma fioła na punkcie kubków, dlatego nie miałam problemu, żeby wybrać najlepszy prezent na 50 urodziny Mamy! Super pomysł z personalizacją. Dobra jakość i szybka wysyłka. Dzięki Suprizo


, 20.05.2020, 13:56

Śmieszny prezent na 50 urodziny dla mojego taty znalazłem właśnie w Suprizo. Zdecydowałem się wybrać kufel i fartuch, bo to w końcu nasz domowy szef kuchni :) Tata był zadowolony z prezentów i impreza naprawdę się udała. Dzięki za terminowe dostarczenie paczki!


, 01.07.2020, 11:16

To właśnie w Suprizo znalazłem śmieszny prezent na 50 urodziny dla koleżanki. Fajnie, że jest tutaj spory wybór, więc każdy znajdzie coś dla bliskiej mu osoby.


, 08.07.2020, 10:02

Nie tak łatwo wybrać udany prezent na 50 urodziny, szczególnie dla osoby, która ma wszystko. Na szczęście mi się to udało.


, 22.07.2020, 14:48

Znalazłam super śmieszny prezent na 50 urodziny :) Mój tata to prawdziwy kawalarz, więc uśmiał się z prezentu.Ładowanie danych ...