Prezent na 50 urodziny

Cechy prezentu
Rodzaj prezentu
Promocja -16%
24H!

Prezenty na 50 urodziny

Prezenty na 50 urodziny to już wyższa półka, ponieważ nie jest łatwo zaskoczyć 50 latki czy 50 latka, który już niejedno przeżył w swoim życiu i niejedno dostał na urodziny czy imieniny. Upominek dla 50 latka to przede wszystkim wyzwanie dla kupującego. Można postawić na pomysł piećdziesięcio letniego alkoholu w postaci szkockiej whiskey z Highlandu, ale czy tego solenizant się nie spodziewał?

Jeśli chcemy już postawić na takie pomysły na prezenty na pięćdziesiąte urodziny to warto dodać do nich coś oryginalnego. Wracając do alkoholu - dobierzmy do niego gustowny worek z nadrukiem personalizowanym z imieniem 50 latka i okrągłą liczbą jego urodzin. Naszym zdaniem to już będzie coś więcej niż standardowy podarunek, a bardziej gustowny i wyjątkowy prezencik z okazji 50 urodzin.

Co kupić na dzień 50-tych urodzin innego? Należy odejść nieco dalej od standardowej ścieżki zakupu każdego, kto się zastanawia nad upominkiem z tej okazji i postawić na kupno fajnych i niepowtarzalnych prezentów z nadrukiem, które odzwierciedlą pójście drogą wyjątkowych pomysłów, których nie ma nikt inny na prezenty w dniu 50 urodzin.

Prezent na 50 urodziny dla mężczyzny

Kup oryginalny podarunek w dniu 50 urodzin dla mężczyzny, który jest Ci bliski. Dlaczego? Ponieważ założymy się, że facet w tym wieku widział już naprawdę dużo. Czy widział podarunek dedykowany specjalnie dla niego? Jest na to o wiele większa szansa, że nie widział, a jeśli już dostał taki to Ty na pewno wymyślisz coś innego. Warto żeby pomysł na prezent na 50 lat mężczyzny był również przydatny.

Dlatego jeśli połączysz wszystkie te cechy podarunku w jednym to otrzymasz idealny prezent na pięćdziesiątkę. Wszystko wydaje się łatwe, więc co kupić na 50 urodzinki mężczyźnie (koledze, wujkowi, tacie)? Jeden z pomysłów to elegancki kufel do piwa z nadrukiem. Tym bardziej jeśli solenizant jest fanem akurat tego trunku. Nie znamy wielu, którzy nie są w tym wieku... Przy tej okazji pomyśl o kupnie zestawu regionalnych piw. Wtedy masz- wypisz wymaluj w 100% oryginalny prezent na pięćdziesiąte urodziny dla mężczyzny (taty na przykład).

Czasem warto również zastanowić się nad kupnem czegoś z poczuciem humoru - po prostu śmiesznego. Tym bardziej jeśli osoba kończąca 50 lat ma pogodną osobowość i usposobienie, a przy okazji dystans do siebie. Wtedy śmieszny upominek w dniu 50 urodzin będzie strzałem w sedno! Jednym z nich jest koszulka personalizowana w ładnym kolorze i napisem: "50 letni stary, ale jary!" plus imię pod spodem.

Co kupić na 50 urodziny kobiecie?

Odpowiedź jest prosta: kup jej nietypowy śmieszny podarunek na pięćdziesiąte urodziny. Wielu z nas zna dziarskie kobiety kończące pięćdziesiąt lat, a w naszych realiach takie osoby żyją pełnią życia: podróżują, zwiedzają, myślą o rodzinie i wnukach. Są to nasze mamy, ciocie, siostry, babcie. Mają przy tym wspaniałe poczucie humoru, więc dlaczego tego nie wykorzystać?

Pomyślmy o najbliższych. Śmieszny prezent na 50 urodziny mamy to na przykład skarbonka z nadrukiem w postaci: "Mamo zbieraj na wakacje życia... dla córki ;)". Zabawny z humorem upominek z którego mama będzie zadowolona jak nikt inny, a przy tym razem się uśmiejecie. Pamiętaj, że taki podarunek możesz sprawić również siostrze czy przyjaciółce. Oczywiście wymyśl jedynie inny opis, pasujący do danej osoby i niespodzianka gotowa!

Inny pomysł na śmieszny prezent w dniu 50 urodzin mamy to fartuch kuchenny z personalizacją w postaci napisu: "Królowa kuchni jest tylko jedna to Mama". Upominek przydatny, zabawny, a jeśli mama jest miłośniczką kuchennych rewolucji to jak najbardziej trafiony podarunek. Pomyśl o uśmiechu na jej ustach, kiedy go zobaczy.

Tak, więc pomysłów na śmieszny prezent na urodziny mamy, ale również siostry, przyjaciółki jest od groma. Użyj tylko wyobraźni, a gwarantujemy, że uda Ci się skomponować idealny podarunek z okazji 50 tych urodzin.

, 04.11.2019, 09:01

Moja mama ma fioła na punkcie kubków, dlatego nie miałam problemu, żeby wybrać najlepszy prezent na 50 urodziny Mamy! Super pomysł z personalizacją. Dobra jakość i szybka wysyłka. Dzięki Suprizo


, 20.05.2020, 13:56

Śmieszny prezent na 50 urodziny dla mojego taty znalazłem właśnie w Suprizo. Zdecydowałem się wybrać kufel i fartuch, bo to w końcu nasz domowy szef kuchni :) Tata był zadowolony z prezentów i impreza naprawdę się udała. Dzięki za terminowe dostarczenie paczki!


, 01.07.2020, 11:16

To właśnie w Suprizo znalazłem śmieszny prezent na 50 urodziny dla koleżanki. Fajnie, że jest tutaj spory wybór, więc każdy znajdzie coś dla bliskiej mu osoby.


, 08.07.2020, 10:02

Nie tak łatwo wybrać udany prezent na 50 urodziny, szczególnie dla osoby, która ma wszystko. Na szczęście mi się to udało.


, 22.07.2020, 14:48

Znalazłam super śmieszny prezent na 50 urodziny :) Mój tata to prawdziwy kawalarz, więc uśmiał się z prezentu.Ładowanie danych ...