Prezent dla promotora

Cechy prezentu
Rodzaj prezentu

Czy warto kupić prezent dla promotora?

Po udanej pracy magisterskiej zapewne zastanawiasz się, w jaki sposób docenić ciężką pracę swojego promotora. Wiadomo, że sytuacje są różne, czasami może wydawać Ci się, że nie otrzymałeś od niego wystarczającej pomocy i nie masz ochoty na organizowanie żadnych podarunków – i choć z samej grzeczności wypada to zrobić, nie jest to Twoim obowiązkiem. Sprawę warto jednakże przemyśleć przed obroną. Jeśli jednak promotor okazał się dla Ciebie wsparciem w trakcie pisania Twojej pracy, a obronę zdałeś pomyślnie lub po prostu jesteś z nim w trochę bliższej relacji, to warto wtedy pomyśleć o odpowiedniej formie podziękowań za czas, który Ci poświęcił. Rolą promotora jest bycie Twoim mentorem oraz przewodnikiem, a także wsparciem do czasu obrony. Odpowiedni prezent dla promotora może okazać się nie lada wyzwaniem, ale zdecydowanie wręczenie mu go będzie miłym gestem. Doceń więc pracę swojego promotora, wręczając mu odpowiednie prezenty. Każdy wie, że podziękowania są dobre, ale jeszcze lepsze są podarunki, dlatego swojego promotora powinieneś obdarować wyjątkowym prezentem. Prezent dla promotora musisz wybierać nade wszystko ostrożnie, tak, aby go w żaden sposób nie obrazić. Nie trzeba chyba dodawać, że taka forma podziękowań po udanym zaliczeniu pracy dyplomowej jak najbardziej się spodoba Twojemu promotorowi! Szczególnie jeśli mówimy o pracy magisterskiej - jest to drugi stopień naukowy, więc warto odpowiednio upamiętnić to wydarzenie. Prezent dla promotora w takim wypadku okaże się niezbędny!
 
Gdy podejmiesz już właściwą decyzję i uznasz, że prezent dla promotora jest dobrym pomysłem, będziesz musiał stanąć przed kolejnym wyborem, a mianowicie - co konkretnie powinieneś mu podarować? Zazwyczaj w ramach podziękowań promotorzy dostają bukiety kwiatów lub kosze ze słodyczami, tego typu prezenty nie są jednak najbezpieczniejszym wyborem, w końcu kwiaty mogą uczulać, a promotor może nie przepadać za słodyczami! Jeśli nie znasz swojego promotora na tyle dobrze, żeby stwierdzić czy takie prezenty są dla niego odpowiednie, koniecznie zdecyduj się na inny, bezpieczniejszy podarunek. Możemy jedynie podpowiedzieć, że w razie problemów bogata oferta prezentów na naszej stronie Suprizo pozwoli Ci na szybkie znalezienie prezentu.  Znajdziesz tam wyjątkowe prezenty, które bezproblemowo możesz kupić już po udanej obronie pracy licencjackiej, magisterskiej lub doktoranckiej. Znajdź prezent dla promotora już teraz!

Upominki dla promotora pomogą wyrazić Ci swoją wdzięczność!

Nie wszyscy studenci są za tym, aby kontynuować tę tradycję. Obronę pracy traktują jako jedyny priorytet - niektórzy pragną po obronie jak najszybciej opuścić budynek lub całkowicie odciąć swoje więzi z uczelnią. Może się tak dziać w wyniku stresu lub po prostu nieprzyjemnych doświadczeń z promotorem. Zwróć uwagę jednak na to, że Twój promotor również odczuwał dużą presję, no a prezent wypada wręczyć. Jeśli należysz do większości studentów - takich miłych - to podziękowania wraz z upominkiem trzeba po prostu wręczyć. Często są to kwiaty. Tradycyjne oraz proste rozwiązania są najlepsze, jednakże nie każdy mężczyzna lubi dostawać kwiaty. Prezent dla promotora wybieraj nade wszystko roztropnie!
Tradycyjny upominek dla promotora
 
Najlepiej wybrać coś uniwersalnego: prezent dla promotora powinien być prosty, dlatego pomysłów nie szukaj zbyt daleko! Pierwszą myślą, jaka przychodzi nam do głowy, jest kubek spersonalizowany, z imieniem Twojego promotora. To bardzo uroczy upominek, który na pewno sprawi mu radość. Sam fakt, że włożyłeś trochę pracy w znalezienie i przygotowanie prezentu bezpośrednio nawiązującego do jego osoby, na pewno zostanie przez niego doceniony. Tak jak wcześniej wspominaliśmy, do wyboru masz prezent dla promotora, który jest:
 
elegancki (np. produkty ze szkła, porcelany),
tradycyjny (np. słodycze, kwiaty),
nieszablonowy (np. kubek z własnym nadrukiem).
 
Do czasu obrony możesz oczywiście pomyśleć nad pozostałymi wariantami. Prezent dla promotora może być czymś, z czego korzystasz nawet codziennie. Innym pomysłem jest spersonalizowane pudełko z herbatami, które spodoba się niejednemu promotorowi, bez względu na jego płeć lub wiek – w końcu każdy uwielbia herbatę! Ważne, żebyś w prezent dla promotora włożył trochę starań i znalazł coś, co na pewno mu się spodoba! Dzięki temu będziesz mieć pewność, że odwdzięczysz się mu za czas, który Ci poświęcił w odpowiedni sposób. Prezenty dla promotora to po prostu coś, co podkreśli owoce waszej współpracy!

Wyjątkowe prezenty dla promotora znajdziesz tylko u nas

Pomysł na prezent to pierwszy krok, jaki powinieneś uczynić. Zastanów się, czego się nauczyłeś przez te wszystkie lata - nie chodzi tutaj o przedmioty uczelniane, ale o to, jakie uzyskałeś informację na temat swojego promotora. W przypadku problemów zawsze możesz zapytać jego współpracowników z uczelni. Zastanów się, co Twój promotor lubi, czy jest elegancki itp. Jeśli tak, to gustowne prezenty dla promotora na pewno sprawią mu radość! Szczególnie wtedy, jeśli chodzi o promotorkę. W takim wypadku prezenty należy dobierać nieco bardziej ostrożnie. Prezentem może być wtedy coś, co podkreśli jej charakter lub cechy szczególne. Nie mówimy tutaj o karykaturze, ale prezent dla promotora może jednocześnie zabawnie, ale zręcznie przypominać mu, z czym się on kojarzy.
 
Nie każdy mężczyzna przykłada do tego uwagę, ale nikt nie powiedział, że sam prezent dla promotora nie może być elegancki. Ładny prezent dla promotora może być wszystkim, co wiąże się z jego zawodem. Mowa tutaj o ładnym oraz solidnie wykonanym organizerze, książce, a nawet wyszukanej szklanka. Jak widzisz, nawet prosty prezent dla promotora może być elegancki - bez zbytniego wydawania dużej ilości pieniędzy. Twojemu promotorowi na pewno spodobają się tego rodzaju prezenty! Pamiętaj również o tym, aby wręczyć mu go po udanym zaliczeniu pracy dyplomowej.
 
Nie czekaj i kup prezent dla promotora po obronie
 
Prezenty mogą być wręczane w dogodnym dla Ciebie terminie, jednakże odkładanie kupna prezentów  na później może okazać się złym pomysłem. Gdy wręczysz prezent kilka dni po fakcie, to promotor może pomyśleć, że dopiero wtedy pomyślałeś o jakimś upominku i zrobi mu się po prostu przykro. Oczywiście żaden promotor nie wiąże wykonanej pracy z otrzymywaniem prezentów, ale każdemu się coś należy za dobrze wykonaną pracę. W końcu to on poświęcał swój prywatny czas na wszelkie porady oraz wsparcie dobrym słowem, dlatego upominek dla promotorki wręczony po obronie pracy, to dobry pomysł. Przygotowanie na obronę wiąże się z dużą ilością stresu oraz brakiem czasu. Jeśli obrona pracy była trudna, to warto wykorzystać wyjątkowy moment opuszczenia sali i wtedy wręczyć podarek. Prezent dla promotora wręcz najlepiej od razu po udanym zaliczeniu pracy dyplomowej! Prezent dla promotora odłożony na później po prostu sprawi, że ostatecznie zapomnisz to zrobić. Dlatego nie czekaj i wręcz prezent dla promotorki po obronie!

, 03.03.2020, 14:30

Nie wiedziałam, jaki prezent dla promotora będzie najbardziej odpowiedni. Chciałam wybrać coś niewielkiego, więc prezent od Suprizo wydawał się najlepszy!


, 20.03.2020, 12:01

W Suprizo znalazłam coś, co doskonale pasowało na prezenty dla promotora. Nie chciałam wybrać prezentu krępującego dla promotora i chyba się udało!


, 01.07.2020, 11:19

Upominek dla promotora to piękny gest, doceniający jego pracę i wsparcie w procesie pisania pracy :) U mnie te propozycje od Suprizo sprawdziły się genialnie. Promotor był naprawdę zadowolony, a to najważniejsze.


, 08.07.2020, 10:06

Mój prezent dla promotora miał być skromny i całe szczęście, że udało mi się taki znaleźć w Suprizo. Dodatkowo sprzedający doradził mi, na co zwrócić uwagę. Ja już po obronie, a prezent jak najbardziej się podobał :) Dzięki!


, 17.07.2020, 09:35

Szczerze mówiąc nie tak łatwo wybrać prezenty dla promotorów. Trzeba bardzo uważać, żeby prezent nie był zbyt osobisty i pasował do sytuacji. W Suprizo znalazłem właśnie coś takiego.


, 19.07.2021, 10:35

Promotor bardzo mi pomógł przy pracy inżynierskiej i prezent kupiony w tym sklepie zdecydowanie mu się należał. Oczywiście polecam wszystkim bo jest duży wybór.


, 15.02.2022, 07:34

Szukałam na forum i początkowo chciałam znaleźć śmieszny prezent, ale później zrezygnowałam z tego pomysłu. Po przygotowaniu paru opcji udałam się na allegro, ale nic mi nie podpasowało. Stwierdziłam, że może pójdę w prostotę i kupię coś słodkiego typu czekoladki belgijskie. Ostatecznie trafiłam do waszego sklepu i od razu wiedziałam co kupić! Dedykowana skrzynka z herbatą i miodami spodobała się promotorowi równie bardzo jak mi! Dzięki i na pewno wrócę :)Ładowanie danych ...