Prezent dla promotora

Cechy prezentu
Rodzaj prezentu

Czy warto kupić prezent dla promotora?

Jeśli piszesz pracę magisterską lub dyplomową, zapewne zastanawiasz się, czy powinieneś kupić prezent dla swojego promotora. Wiadomo, że sytuacje są różne, czasami może wydawać Ci się, że nie otrzymałeś od niego wystarczającej pomocy i nie masz ochoty na organizowanie żadnych podarunków – i choć z samej grzeczności wypada to zrobić, nie jest to Twoim obowiązkiem. Jeśli jednak promotor okazał się dla Ciebie wsparciem w trakcie pisania Twojej pracy lub jesteś z nim w trochę bliższej relacji, warto pomyśleć o odpowiedniej formie podziękowań za czas, który Ci poświęcił.

Gdy podejmiesz już właściwą decyzję i uznasz, że prezent dla promotora jest dobrym pomysłem, będziesz musiał stanąć przed kolejnym wyborem, a mianowicie - co konkretnie powinieneś mu podarować? Zazwyczaj w ramach podziękowań promotorzy dostają bukiety kwiatów lub kosze ze słodyczami, nie są to jednak najbezpieczniejsze rozwiązanie, w końcu kwiaty mogą uczulać, a promotor może nie przepadać z słodyczami! Jeśli nie znasz swojego promotora na tyle dobrze, żeby stwierdzić czy takie prezenty są dla niego odpowiednie, koniecznie zdecyduj się na inny, bezpieczniejszy podarunek.

Jaki prezent dla promotora będzie najlepszy?

Najlepiej wybrać coś uniwersalnego; prezent dla promotora powinien być prosty, dlatego pomysłów nie szukaj zbyt daleko! Pierwszą myślą, jaka przychodzi nam do głowy, jest kubek spersonalizowany, z imieniem Twojego promotora. To bardzo uroczy upominek, który na pewno sprawi mu radość. Sam fakt, że włożyłeś trochę pracy w znalezienie i przygotowanie prezentu bezpośrednio nawiązującego do jego osoby, na pewno zostanie przez niego doceniony.

Drugim pomysłem jest spersonalizowane pudełko z herbatami, które spodoba się niejednemu promotorowi, bez względu na jego płeć lub wiek – w końcu każdy uwielbia herbatę! Ważne, żebyś w prezent dla promotora włożył trochę starań i znalazł coś, co na pewno mu się spodoba! Dzięki temu będziesz mieć pewność, że odwdzięczysz się mu za czas, który Ci poświęcił w odpowiedni sposób.

, 03.03.2020, 14:30

Nie wiedziałam, jaki prezent dla promotora będzie najbardziej odpowiedni. Chciałam wybrać coś niewielkiego, więc prezent od Suprizo wydawał się najlepszy!


, 20.03.2020, 12:01

W Suprizo znalazłam coś, co doskonale pasowało na prezenty dla promotora. Nie chciałam wybrać prezentu krępującego dla promotora i chyba się udało!


, 01.07.2020, 11:19

Upominek dla promotora to piękny gest, doceniający jego pracę i wsparcie w procesie pisania pracy :) U mnie te propozycje od Suprizo sprawdziły się genialnie. Promotor był naprawdę zadowolony, a to najważniejsze.


, 08.07.2020, 10:06

Mój prezent dla promotora miał być skromny i całe szczęście, że udało mi się taki znaleźć w Suprizo. Dodatkowo sprzedający doradził mi, na co zwrócić uwagę. Ja już po obronie, a prezent jak najbardziej się podobał :) Dzięki!


, 17.07.2020, 09:35

Szczerze mówiąc nie tak łatwo wybrać prezenty dla promotorów. Trzeba bardzo uważać, żeby prezent nie był zbyt osobisty i pasował do sytuacji. W Suprizo znalazłem właśnie coś takiego.Ładowanie danych ...