Drewniane etui iPhone SE

Cechy prezentu
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -8%
24H!

Sprawdź drewniane etui – iPhone SE w takim wydaniu jest świetny

Legendarny już model SE to ciągle bardzo popularny smartfon. Mimo upływających lat, ciągle nie brakuje osób, które stawiają właśnie na model SE. Dlaczego? Głównie ze względu na ponadczasowy design, który dalej cieszy się prawdziwym uwielbieniem. Ludzie z chęcią wracają do klasyki – zwłaszcza po premierach kolejnych odsłon, które są nieco bardziej ekstrawaganckie i nowoczesne. Nie każdy się do tego przekonuje i trudno się temu dziwić. Dlatego też iPhone SE dalej pozostaje sprawdzonym wyborem, który cieszy się ogromną popularnością.

Czasy się zmieniają, ale model SE dalej pozostaje dobrym wyborem. To w końcu Apple, a to do czegoś zobowiązuje. Świetne komponenty dalej potrafią zaskoczyć osiągami, dzięki czemu korzystanie z urządzenia dalej sprawia masę frajdy. To natomiast sprowadza się do jednego wniosku – warto zadbać o to, żeby smartfon był bezpieczny. Warto postawić na odpowiedni case. Najlepszym wyborem będzie tutaj drewniane etui. Iphone SE będzie w nim nie tylko bezpieczny, ale też jeszcze piękniejszy.

Wybierasz etui drewniane? Iphone SE zasługuje na taką ochronę!

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wysokie są oczekiwania konsumentów. Doskonale wiemy, że w przypadku etui nie ma miejsca na kompromisy. Dlatego też oferujemy coś, co jest kompletne – po prostu. Najwyższą ochronę i odporność na uszkodzenia mechaniczne zapewnia tutaj poliwęglan, który jest bazą dla drewna. Równie ważny jest silikon TPU, który zapewnia pewny chwyt niezależnie od sytuacji. Na uwagę zasługują także detale, jak chociażby podniesione krawędzie i dobrze zaplanowane tłoczenia na klawisze funkcyjne. To oczywiście tylko kilka z wielu niuansów, które składają się na to, że drewniane etui z naszej oferty jest po prostu lepsze od innych wariantów.

Jak już ustaliliśmy, konsumenci nie lubią kompromisów. Dlatego też, poza walorami czysto-technicznymi, etui drewniane iPhone SE zapewnia także design, który powala na łopatki.  Urządzenie, które słynie z gracji i elegancji, zasługuje na etui, które podkreśli wszystko, co najlepsze. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz tylko i wyłącznie case'y, które są smukłe i nie pogrubiają urządzenia. Na uwagę zasługują także plecki, które są zwieńczeniem tego świetnego projektu. Zmyślne, złożone i niezwykle dokładne grafiki popularnych motywów dodają charakteru i to fakt. Koniec z nudą. Koniec z prostotą. Przygotowaliśmy ofertę, która otwiera zupełnie nowy rozdział w historii akcesoriów do smartfonów.

, 20.10.2020, 14:52

Świetne jest to drewniane etui iPhone SE! Wybrałem naprawdę świetnie i nie żałuje! Dla mnie bomba!


, 30.10.2020, 13:49

Zdecydowanie najlepsze na rynku etui drewniane! iPhone SE wygląda super. Tłoczenia na przyciski są wygodne, a dostęp do gniazd i portów naprawdę łatwy. No i te plecki! To najlepsze etui, jakie w życiu widziałam!


, 29.11.2021, 08:46

W końcu podoba mi się mój stary iPhone SE. Drewniane etui było strzałem w dziesiątkę. Nie żałuję wydanych pieniędzy. Największy problem miałam z wyborem tylko jednego etui :)Ładowanie danych ...