Drewniane etui iPhone XS Max

Cechy prezentu
Promocja -10%
Drewniane Etui iPhone XS Max TEK Drewniane Etui iPhone XS Max TEK

Choć zalety drewnianego etui iPhone XS Max są znane dopiero od niedawna, wielu użytkowników doceniło ten rodzaj ochrony telefonu. Ich główną cechą jest niepowtarzalność. Właściciel drewnianego akcesorium może być pewien, że dokładna kopia jego modelu po prostu nie istnieje. Cechuje je pełna przyjazność dla środowiska i brak toksyn. Modele drewniane są całkowicie bezpieczne dla zdrowia właściciela i innych osób. Jest to szczególnie ważne dla tych osób, które mają małe dzieci. Pomimo tego, że drewno nie jest najlżejszym materiałem, technologia wykonania dodatków sprawia, że jest znacznie lżejsze. Takie etui nie obciążają smartfona i nie zniekształcają jego kształtu.

Drewniane etui iPhone XS Max – wyjątkowe i różnorodne

Inną zaletą drewnianego etui iPhone XS Max jest fakt, że w przeciwieństwie do materiałów sztucznych, drewno nie traci kształtu z upływem czasu. Telefon mocno trzyma się w etui i nie wypada. Dodatkowo ma doskonałą ochronę przed zarysowaniami, wstrząsami i wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi. Produkty wykonane z tego materiału, nie blokują dostępu do niezbędnych przycisków, a także nie pozwalają na przedostanie się do nich wilgoci i kurzu.

, 01.10.2020, 08:02

O rany! Kopara mi opadła, jak zobaczyłam te etui. Wyglądają naprawdę świetnie, a na żywo jeszcze lepiej


, 27.10.2020, 14:40

Kupiłem sobie case do iPhone XS Max. Drewniane etui budziło pewne wątpliwości, ale skusiłem się bo motyw na pleckach był mega. Teraz mogę z czystym sumieniem przyznać, że to był najlepszy możliwy wybór.


, 25.11.2020, 15:20

Dziewczyna bardzo zadowolona ze swojego case'a do iPhone XR. Drewniane etui pokochała z marszu, ale prawdę mówiąc, od razu wiedziałem, że jej się spodoba, bo ona uwielbia motywy przyrodnicze.Ładowanie danych ...