Drewniane etui iPhone 11

Cechy prezentu
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -6%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!

Sprawdź nasze drewniane etui – iPhone 11 wygląda w nim jeszcze lepiej

Już od dawna wiadomo, że produkty marki Apple to wyraz elegancji i finezji. Są one też wyznacznikiem prestiżu, bo w końcu nie każdego stać na zakup telefonu z jabłuszkiem na plecach. Ten sprzęt jest oczywiście wart swojej ceny – smartfony od Apple pod wieloma względami są po prostu niedoścignione i nikt temu nie zaprzecza. Warto jednak zaznaczyć, że drogi sprzęt zasługuje na solidną ochronę. Odpowiednie etui jest więc podstawą, o której nie można zapominać.

Pora zakończyć erę potłuczonych iPhone'ów, najwyższy czas na nowy rozdział w historii bezpieczeństwa Twojego telefonu. Do tej pory musiałeś wybierać pomiędzy elegancją i bezpieczeństwem. Dziś już nie musisz tego robić. Nasze etui zapewnia jedno i drugie, więc Twój nowy iPhone nie traci na charakterze i jest przy tym odpowiednio chroniony. Takie rozwiązanie jest po prostu sensowne i widać to na każdym kroku.

Postaw na etui drewniane – iPhone 11 będzie w nim bezpieczny

Stuprocentową ochronę zapewnia naturalne drewno oraz poliwęglan, który jest dla tego drewna bazą. Za stabilny i pewny chwyt odpowiada silikon TPU, który znajdziesz po bokach. Samo etui jest stworzone pod konkretny model, więc możesz być pewien, że dostęp do portów, klawiszy funkcyjnych i gniazd, jest prosty i bezproblemowy. Same tłoczenia na przyciski także nie pozostawiają żadnych złudzeń – drewniane etui iPhone 11 od Bewood to produkt, który jest doskonały pod każdym względem. Żadnych kompromisów – tylko na tym się skupiamy!

O ile ochrona smartfona jest kluczowa, tak nie można zapominać o wyglądzie tego etui. To szczególnie ważne, bo case od Bewood jest elegancki i charakterystyczny, przez co wyróżnia się na tle innych, bardziej standardowych etui. Już samo drewno dodaje do stylu i charakteru, a dodając do tego unikalne, niezwykle dokładne i często skomplikowane wzory, można spodziewać się tylko jednego – drewnianego etui, które skradnie serce każdego.

Drewniane etui to najlepszy wybór do iPhone 11

Motywy przewodnie są zróżnicowane i często nawiązują do poszczególnych kultur, krajobrazów lub do popkultury. To oczywiście daje Ci możliwości wybrania tego, co najlepiej wkomponuje się w Twój gust i zainteresowania, dzięki czemu sam smartfon będzie jeszcze atrakcyjniejszy. Niezależnie od tego, na który wariant się zdecydujesz, pamiętaj, że wybierasz produkt marki Bewood, nie musisz się martwić o jakość wykonania lub materiałów.

, 08.10.2020, 14:33

Nie tak łatwo znaleźć drewniane etui iPhone 11, ale u Was nie było z tym problemu. Nawet nie wiedziałem co wybrać.


, 22.10.2020, 14:51

W życiu nie widziałem lepszego case'a niż to etui drewniane! iPhone 11 wygląda super, ale przyznam, że na początku się trochę bałem o swojego smartfona :) gorąco polecam każdemu!


, 10.11.2020, 11:31

Super efekt, jestem mega zadowolona z tego, jak obecnie wygląda mój nowy iPhone 11. Drewniane etui pasuje jak ulał i wcale nie pogrubia urządzenia.Ładowanie danych ...