Masaż relaksacyjny Łódź

199.00
Kod produktu: PM0779
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Masaż całego ciała trwa 45 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Zabieg odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny. Na miejscu zapewnione są szlafroki.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną. Rezerwacja powinna nastąpić minimum 7 dni wcześniej.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać voucher prezentowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
ul. Krzysztofa Cedry 4
Ważność:
365 dni.

Polecamy masaż relaksacyjny! Łódź oferuje najwyższe standardy!

Doskonale wiemy, że codzienne obowiązki potrafią dać w kość. Dlatego też ciągle staramy się stwarzać atrakcje, które potrafią zrelaksować – zarówno ciało, jak i umysł. Co więcej, możemy z czystym sumieniem stwierdzić, że bardzo dobrze nam idzie! Skąd ten wniosek? Tysiące zadowolonych klientów to zdecydowanie dobry argument! Z drugiej strony nie ma czemu się dziwić – w końcu dołożyliśmy wszelkich starań, by każdy znalazł tutaj ukojenie i chwilę wytchnienia.

Zadbać o to mają doświadczeni eksperci, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Możesz być pewna, że masaż relaksacyjny zostanie dostosowany do Twoich potrzeb. Technika i intensywność będą na bieżąco modyfikowane, by zagwarantować Ci jak najlepsze doznania. Począwszy od delikatnych ruchów i głaskania, poprzez rozcieranie, oklepywanie czy nawet ugniatanie – zrobimy wszystko, by przywrócić Ci siłę i dobre samopoczucie.

Doskonale wiemy, że klimat ma ogromne znaczenie dla komfortu. Dlatego też każdy salon, który z nami współpracuje, zapewnia świetną aranżację, która nadaje wyjątkowy charakter temu miejscu. To z pewnością pomoże Ci się odpowiednio zrelaksować i uwolnić głowę od wszelkich trosk. Możesz być pewna, że wychodząc, będziesz pełna nowej energii i zapału, dzięki czemu ponowne zmierzenie się z pracą i obowiązkami, nie będzie już takim wyzwaniem, co wcześniej.

Jak poznać, że to dobra pora na relaks? Pierwszym i podstawowym objawem jest oczywiście cykliczne zmęczenie organizmu. Świadomość, że sen na niewiele się zdaje, potrafi dodatkowo zezłościć prawda? Nagłe wybuchy i zły nastrój również są objawami! Podobnie zresztą jak sam ból różnych części ciała. Na to wszystko jest jeden, sprawdzony sposób – masaż relaksacyjny. Łódź oferuje świetne salony, warto z tego skorzystać!

Dlaczego właśnie masaż relaksacyjny? Łódź gwarantuje najlepsze atrakcje!

Jeśli wspomniane objawy zaobserwujesz u kogoś bliskiego, to wnioski możesz wyciągnąć dokładnie te same. Wtedy też możesz podarować tej osobie bon, który umożliwi jej skorzystanie z naszych usług. Masaż relaksacyjny z pewnością przypadnie jej do gustu, zadbają o to doświadczeni eksperci i klimatyczne miejsce. Ty natomiast będziesz miał świadomość, że Twój prezent był strzałem w dziesiątkę, a to niestety coraz większa rzadkość.

Musisz bowiem wiedzieć, że w dobie niepraktycznych upominków z galerii, coraz trudniej o prezent, który wzbudzi prawdziwe emocje. Właśnie dlatego masz nas! Nasze atrakcje to całkowita odskocznia od codzienności, a zaproszenie zamówisz kilkoma kliknięciami! Po kilku dniach otrzymasz przesyłkę. Bon w ozdobnym i zgrabnym pudełeczku z pewnością będzie miłą niespodzianką!

Termin ustalisz telefonicznie, a samo zaproszenie można wykorzystywać w innych miastach, które oferują taką atrakcję. Dzięki temu zawsze możesz mieć pewność, że nic nie stanie na przeszkodzie przed zrealizowaniem tego wyjątkowego masażu. Jeśli zależy Ci na takim komforcie, to jesteśmy do Twojej dyspozycji! Postaw na masaż relaksacyjny. Łódź naprawdę Cię zaskoczy!

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 23.06.2020, 23:06

Warto bo odprężenie 100%. Na pewno wrócę.


 

Ładowanie danych ...