Prezent na urodziny dla taty

Cechy prezentu
Rodzaj prezentu

Prezenty na urodziny dla taty

Prezent na urodziny dla taty to jest dopiero ciekawe wyzwanie do wykonania. Nasi ojcowie z reguły są wymagający co do upominków im przekazywanych. Często tego nie mówią, ale o wiele trudniej jest dobrać fajny prezent urodzinowy dla taty niż dla mamy. Nasze mamy cieszą się ze wszystkiego, a ojcowie może i pokażą zadowolenie z podarunku, ale niekoniecznie będzie im się naprawdę podobał.

Dlatego pomysły na prezent na urodziny taty należy dobrze przemyśleć. Wydawać by się mogło, że nie ma ich zbyt wiele, ale po to trafiliście tutaj żeby poznać idealne propozycje upominków urodzinowych dla ojca. Jaki prezent dla taty na urodziny kupić zależy przede wszystkim od tego, co jeden czy drugi tatuś lubi robić.

Tutaj musicie sami się nad tym zastanowić. Wybór prezentu na urodziny taty tak naprawdę powinien być oparty na jego zainteresowaniach. Kto jak kto, ale to wy najlepiej wiecie, co tatuś robi w wolnym czasie, gdzie wyjeżdża, z kim się spotyka, czyli jak po prostu jak spędza czas. Niekoniecznie ten wolny, ale co lubi robić na co dzień. Może praca jest jego pasją i tutaj należy szukać pomysłów na prezent urodzinowy dla taty. Stąd poniżej prezentujemy oryginalne pomysły prezentów z okazji urodzin ojca.

Co kupić tacie na 50 i 60 urodziny

Prezent dla taty na 50 i 60 urodziny to już rzecz wyjątkowa do kupienia. Nie skupiajmy się wtedy na błahostkach. Przecież 50 czy 60 letni tata to już poważny facet. Nie można mu przecież kupić drobnostki, zwykłego prezentu urodzinowego, ponieważ w tym czasie należy mu się oryginalny upominek z tej okazji.

Prezent dla taty na 50 urodziny to może być jak najbardziej butelka 50 letniego alkoholu w postaci bardzo dobrej i jakościowej whisky zapakowana w idealną do tego celu torbę na alkohol z personalizowanym opisem i wzorem dla taty, nawiązującym do jego 50 urodzin.

Pomysłem na prezent dla taty na 60 urodziny może być zestaw piwny, jeśli ojciec zamiast mocniejszych alkoholi woli złocisty trunek w postaci piwa. Można wtedy mu zakupić kilka ładnie zapakowanych butelek rzadko dostępnego trunku oraz fajny dedykowany specjalnie dla niego kufel do piwa z szablonem graficznym oraz opisem.

50 i 60 urodziny taty z prezentem przeznaczonym specjalnie dla niego mogą być wspaniałe. Wyobraź sobie jego minę, kiedy otrzyma oryginalny, unikatowy upominek przeznaczony tylko dla niego. Sądzimy, że personalizowany prezent na 50 oraz 60 urodziny taty to strzał w dziesiątkę i gwarantujemy zadowolenia tatusia w tym jakże ważnym dniu jego narodzin.

Pomysły na prezent urodzinowy dla taty

Pomysł na prezent urodzinowy dla taty jest jednocześnie odpowiedzią na pytanie jaki prezent na urodziny dla ojca kupić. Skoro już wiecie, co tata lubi robić na co dzień, to teraz wystarczy ten pomysł nanieść na konkretny upominek. Jak to zrobić?

Bardzo łatwo, zakładając na przykład, że tata jest zapalonym wędkarzem to można sprawić mu fajną koszulkę personalizowaną z napisem "Tata - najlepszy wędkarz na świecie", opatrzoną wyjątkową grafiką. Będzie to jeden z idealnych pomysłów na prezent dla taty na urodziny od dziecka. Jeśli tata jest typem sportowym, przykładowo świetnym biegaczem, startującym w zawodach to kup mu jako podarunek urodzinowy bidon z oryginalnym nadrukiem i opisem: "Mój Tata zwycięża każdy bieg".

Gdy ojciec jest totalnym śpiochem oraz domatorem i godzinami śpi w łóżku, a potem po prostu przechodzi na kanapę przed telewizorem (znamy takich wielu), gdy tylko ma do tego okazję to kup tacie z okazji urodzin personalizowaną poduszkę ze śmiesznym opisem: "Poduszka Taty - największego śpiocha pod Słońcem". Można ten upominek brać pod uwagę jako idealny pomysł na prezent urodzinowy dla taty od córki.

To tylko kilka pomysłów prezentów urodzinowych dla ojców, bo tak naprawdę to wy wiecie najlepiej, co tata lubi najbardziej i w oparciu o dostępne u nas upominki możecie stworzyć oryginalny i szybki prezent z okazji urodzin taty.

Pamiętajcie, że nasze pomysły na niedrogie prezenty urodzinowe są również dobre dla ojca chrzestnego czy ojczyma. Dlatego każdy tatuś będzie z nich zadowolony.

, 02.12.2019, 09:02

Dobrze, że tu trafiłam :) tutaj jest tyle pomysłów na urodzinowy prezent dla taty, że starczy na kilka lat ;)


, 10.01.2020, 07:16

Znalazłem bardzo ładny, a przede wszystkim trafiony prezent na urodziny dla Taty. Mój tata to prawdziwy kawalarz, więc prezent był naprawdę udany!


, 20.05.2020, 13:42

Długo zastanawiałem się nad tym jaki prezent dla taty na urodziny wybrać, ale oferta Suprizo jest tak rozbudowana, że wybór podzieliłem na dwa dni :) Tym sposobem jadą do mnie już dwa prezenty. Mam nadzieję, że się spodobają :)


, 08.07.2020, 10:01

Wiem, że aby znaleźć odpowiedni prezent urodzinowy dla taty czasami trzeba się nieźle natrudzić. Dobrze, że trafiłem na ofertę Suprizo i od razu znalazłem coś, co musiałem kupić. Dostawa bardzo szybka - jak najbardziej polecam.


, 10.07.2020, 11:25

W Suprizo znalazłem świetny prezent na urodziny dla taty. Mój tata to kawalarz, więc zrobiłem naprawdę śmieszny napis.


, 17.07.2020, 09:31

Wybrałem naprawdę świetny prezent na urodziny taty. Był zadowolony, a to dla mnie najważniejsze!


, 20.11.2021, 14:14

Postawiłem na elegancki prezent na 50 urodziny dla taty w waszym sklepie i nie zawiodłem się. Śmiało mogę polecić zakupy tutaj wszystkim niezdecydowanym bo warto je zrobić. Jeśli nie wiesz co kupić tacie na 50 urodziny to znalazłeś się w dobrym miejscu!Ładowanie danych ...