Skok na bungee Gdańsk

260.00
Kod produktu: PM0694
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Należy zarezerwować sobie około godziny na realizację skoku.
Informacje dla oglądających:
Skok osoby obdarowanej może obserwować z ziemi towarzysząca jej osoba ze specjalnej strefy.
Pogoda:
Niekorzystne warunki atmosferyczne jak: burze, silne wiatry uniemożliwiają realizację atrakcji. Wtedy uczestnik może dokonać zmiany terminu rezerwacji.
Obowiązujący strój:
Strój do skoku powinien być przede wszystkim wygodny i niekrępujący ruchów.
Informacje dodatkowe:
Rezerwacja z 7 dniowym wyprzedzeniem. Realizacja atrakcji następuje z dźwigu przystosowanego do skoków na bungee. Voucher do okazania na miejscu. Realizacja od 01.05 do 25.10.
Wymagania:
Skok możliwy jest od 16 roku życia za pisemną zgodą (musi zawierać datę skoku, informację o zapoznaniu rodzica z regulaminem i numer kontaktowy). Przed realizacją skoku każdy z uczestników podpisuje stosowne oświadczenie.
Lokalizacja:
Stadion Energa Gdańsk
Ważność:
365 dni.

O bezpieczeństwo dba instruktor oraz profesjonalny sprzęt. Na dole na uczestnika czeka dmuchany materac, na który jest opuszczany już po oddanym skoku. Dodatkowym zabezpieczeniem jest również wpleciona w gumę taśma alpinistyczna oraz zastosowanie potrójnych uprzęży. Liny zawsze dopasowywane są do wagi danego uczestnika – wszystkie te zabezpieczenia zwiększają bezpieczeństwo i uniemożliwiają zerwanie liny.

Warunkiem jest bycie trzeźwym. Nie można też zgłaszać się na realizację prezentu pod wpływem środków odurzających. Zabrania się korzystania z atrakcji osobom które: mają dolegliwości układu krążenia, choroby serca, epilepsję, schorzenia kręgosłupa lub są po jego obrażeniach, miały połamane nogi, miednicę lub są po innych ciężkich urazach. W razie wątpliwości warto skonsultować się z lekarzem.

Ekstremalny skok na bungee – Gdańsk miejscem najlepszych wrażeń!
 
Marzy Ci się odrobina szaleństwa? Chciałbyś znowu poczuć, czym są prawdziwe emocje? Szara i monotonna codzienność potrafi w końcu dać w kość, a znalezienie czegoś, co zapewni odpowiednio solidną porcję adrenaliny, wcale nie jest takie proste – przynajmniej jeżeli nie wiesz, gdzie szukać. Dlatego też naszym celem jest dostarczanie niezapomnianych wrażeń, a robimy to poprzez wyjątkowe i mrożące krew w żyłach atrakcje. Dzisiaj polecamy coś ekstra, czyli niepowtarzalny skok na bungee. Gdańsk stanie się dla Ciebie pięknym punktem obserwacyjnym, by po chwili jeden mały kroczek sprawił, że polecisz w dół z szybkością pocisku. Emocje, które temu towarzyszą, są po prostu nie do opisania. Strach i radość. Przerażenie i euforia. Dosłownie wszystko! Ta atrakcja potrafi obudzić i przypomnieć, co się w życiu naprawdę liczy. A lęk? Zawsze będzie, ale uczucie, które towarzyszy pokonaniu własnych słabości, jest po prostu fenomenalne. Dlatego też wniosek może być tylko jeden – tego po prostu trzeba spróbować!
 
Dotyczy to każdego, kto lubi mocne i niepowtarzalne wrażenia. Ekstremalna przygoda czeka na Ciebie w Gdańsku, a całość jest wręcz banalnie prosta! Wystarczy:
 
1. Wejść na naszą stronę.
2. Wybrać lokalizację i atrakcję.
3. Zapłacić i poczekać kilka dni na Voucher!
 
Czy może być coś prostszego? Przeżycie pełne adrenaliny jest bliżej, niż Ci się wydaje! Wystarczy się zdecydować i czekać na ten wyjątkowy dzień. Nie musisz być tam sam. Takie emocje zasługują w końcu na to, by się nimi dzielić.
 

Niezapomniany prezent, czyli skok na bungee! Gdańsk i jego oblicza

Zastanawiałeś się może, dlaczego prezenty już nie są tak ekscytujące. Przypomnij sobie ostatnie święta lub urodziny. Czy naprawdę któryś podarunek wywołał w Tobie prawdziwą ekscytację? Nie ma co ukrywać – w znacznej większości upominki mają już tylko charakter czysto-służbowy. Są kupowane na ostatnią chwilę, najczęściej w centrum handlowy lub galerii. To przecież nie jest w stanie obudzić prawdziwej euforii. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by z tym walczyć. Robimy to poprzez ekstremalne i wyjątkowe przeżycia, które budzą prawdziwe emocje w swojej czystej postaci. To wystarczy, by mieć pewność, że prezent będzie udany.
 
Mamy jeszcze jedną radę. Nie pozwól, by strach i panika przerosły obdarowaną osobę. Bądź z nią tego szczególnego dnia i dopinguj ją w walce z własnymi słabościami. Po skoku będziecie mieli fenomenalne wspomnienia na całe życie, a filmiki i zdjęcia będą najlepszą anegdotą wśród rodziny i znajomych. Voucher jest ważny cały rok. Po co więc czekać? Zamów już dziś skok na bungee. Gdańsk stanie się dla Ciebie miejscem niezapomnianej przygody.
Voucher możesz wykorzystać w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 23.06.2020, 23:13

W końcu przełamałem strach i warto było. Wrażenia niesamowite i nie do opisania! Pan instruktor bardzo pomocny :)


 

Ładowanie danych ...