Skok ze spadochronem Łódź

949.00
Kod produktu:
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka do 2 dni roboczych.
  Certyfikat SSL. Bezpieczne zakupy!
 
Czas trwania:
Należy zarezerwować ok. 1,5h. Sam lot to 15 min, swobodne spadanie ok. 60 sek, szybowanie ok. 10 min.
Informacje dla oglądających:
Osoba posiadająca voucher może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące.
Pogoda:
W przypadku złej pogody (opady lub mocny wiatr) atrakcja może się nie odbyć, wtedy rezerwowany jest inny termin.
Obowiązujący strój:
Wygodny ubiór odpowiedni do pory roku oraz wygodne i mocno dopasowane obuwie.
Informacje dodatkowe:
Skok w tandemie bez filmowanai i zdjęć. Przed skokiem odbywa się krótkie szkolenie i dobór sprzętu. Atrakcja realizowana od połowy kwietnia do końca września, głównie w weekendy.
Wymagania:
Należy wziąć ze sobą voucher. Przed atrakcją podpisanie oświadczenia o stanie zdrowia i zgody. Maksymalna waga ciała 115 kg, minimalny wzrost - 140 cm. Przeciwwskazania: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja. Osoba biorąca udział w atrakcji nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających.
Lokalizacja:
Lotnisko w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Przemysłowa 48 (ok. 50 km od Łodzi)
Ważność:
365 dni.

Skok ze spadochronem Łódź - przygoda z adrenaliną

Jeśli kiedykolwiek wyobrażałeś sobie, jak to jest unosić się na wietrze i patrzeć na świat z góry, to mamy dla Ciebie propozycję na skok ze spadochronem w Łodzi, która może odmienić Twoje życie. Na obrzeżach miasta pełnego niespodzianek, skoki ze spadochronem nabierają magicznych barw. To nie jest tylko skok, to podróż w górę, w kierunku nieba, gdzie będziesz podziwiać piękne widoki z samolotu przed skokiem w tandemie.

Skoki spadochronowe w Łodzi to jak opowieść o wolności, którą każdy może napisać sam. To uczucie, kiedy pierwszy raz stajesz na krawędzi samolotu, a w sercu masz mieszankę ekscytacji i zdumienia. To chwila, w której świadomość krajobrazu u stóp i szeroko otwarte niebo na horyzoncie sprawiają, że czas zatrzymuje się na chwilę, a Ty czujesz się niesamowicie.

Skoki spadochronowe Łódź - cena odpowiednia dla każdego

Może wciąż nurtuje Cię pytanie o cenę tego unikalnego doświadczenia? Odpowiemy Ci prosto – wynosi ona zaledwie 949 zł. Skok ze spadochronem w Łodzi to jak inwestycja w swój własny bagaż wspomnień, który będzie towarzyszył Ci przez całe życie. Ta cena nie jest tylko wydatkiem, to inwestycja w odwagę i wspaniałe wspomnienia, które wywołają uśmiech na Twojej twarzy za każdym razem, gdy pomyślisz o tamtej chwili.

Nie jesteś sam w swoim wahaniu. Zrozumiałe jest, że decyzja o skoku ze spadochronem wymaga odwagi. Ale zaufaj nam, dzięki naszym instruktorom wszystko będzie łatwiejsze. Ci, którzy już mieli przyjemność poczuć wiatr w locie, mówią, że to jak spełnienie marzeń dziecka w ciele dorosłego. Skoki spadochronowe w Łodzi są jak otwarcie nowej książki, gdzie kolejne strony to sekrety chmur i panoramy miasta, którą wcześniej widziałeś tylko z perspektywy chodnika.

Zatem, skok ze spadochronem w Łodzi czeka na Ciebie! To nie tylko adrenalina, to odkrycie siebie w zupełnie nowym świetle. Rezerwuj swoją przygodę już dziś, a Ty wkroczysz w krainę niezapomnianych wspomnień, gdzie to Ty jesteś pilotem swojego losu. Bądź odważny, bo to właśnie teraz jest Twój moment.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 15.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 12,50 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...