Jazda Subaru Impreza prezent

Cechy prezentu
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!

Legendarne Subaru Impreza, czyli klasyka WRC

Każdy, kto ma jakiekolwiek pojęcie o WRC i rajdach na najwyższym poziomie, pewnie słyszał już o tym samochodzie. Spędzenie kilku chwil za kierownicą auta, takiego jak Subaru Impreza, to marzenie każdego pasjonata motoryzacji, rajdów i wyścigów samochodowych. Ten model wpisał się już w historii i nic mu nie zabierze statusu legendy. Wystarczy raz odwiedzić tor, żeby się przekonać skąd taka miłość do japońskiego giganta. Na naszym torze przekonasz się, czym jest prawdziwa jazda. Subaru Impreza i fotel kierowcy czekają na Ciebie!

Tor jest przemyślany i starannie opracowany, dzięki czemu każdy będzie się tutaj świetnie bawić. Bardziej wymagający kierowcy z pewnością docenią ostre zakręty i szybkie odcinki, a początkujący rajdowcy poczują się bardziej komfortowo, wiedząc, że obok nich siedzi prawdziwy profesjonalista. Wszystko przekłada się na świetną zabawę i pełną adrenaliny przygodę z najbardziej kultowym samochodem rajdowym ostatnich lat. Dlaczego by nie spróbować?

Sprawdź, dlaczego każde okrążenie podczas jazdy sprawia ogromną przyjemność, poczuj na własnej skórze, czym jest prawdziwa, dzika i ostra jazda! Subaru Impreza dostarcza wrażeń na najwyższym poziomie, ta bestia potrafi zdziałać prawdziwe cuda. Nic dziwnego, w końcu na to auto stawiali najlepsi kierowcy World Rally Championship, w tym Colin McRae - ten sam, którego nazwiskiem jest sygnowana jedna z najlepszych gier rajdowych. Ta renoma nie wzięła się znikąd, najlepsi kierowcy WRC to prawdziwe legendy, a topowe pojazdy są równie kultowe.

Ekstremalna jazda Subaru. Impreza dosłownie i w przenośni

Kiedy już dostaniesz się na tor, czeka na Ciebie krótkie, ale zasadnicze szkolenie. Zapoznasz się tutaj z zasadami panującymi na torze oraz komendami, jakie możesz usłyszeć od instruktora. Ten natomiast jest wykwalifikowanym i doświadczonym kierowcą, więc możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach. Kiedy już zajmiesz miejsce kierowcy, będziesz mógł rzetelnie przetestować swoje możliwości.

Pewnie zastanawiasz się, jak będzie przebiegała jazda. Subaru Impreza to w końcu potężna maszyna i masz obawy, że instruktor będzie Cię trzymał za rączkę i nie pozwoli się sprawdzić. Możesz być jednak spokojny. Kiedy już siądziesz za kierownicą i zrobisz pierwsze okrążenia, będziesz mógł się rzetelnie sprawdzić, a sam instruktor zainterweniuje tylko, jeśli uzna to za konieczne.

Nie oznacza to jednak, że igramy z Twoim bezpieczeństwem. Musisz wiedzieć, że tor jest zamknięty i dokładnie przygotowany na każdego uczestnika. Sama nawierzchnia jest bez zarzutu, a nad organizacją eventu zawsze czuwa grupa profesjonalistów, która zjadła zęby na takich torach. Sam pojazd zawsze jest na bieżąco serwisowany, co praktycznie wyklucza możliwość awarii podczas Twojej przejażdżki. Ponadto każdy uczestnik korzysta z toru w pojedynkę, co oznacza, że na torze w danym momencie jest tylko jeden pojazd. Jak widzisz, umiemy łączyć ekstremalne doznania z całkowitym bezpieczeństwem. Zapewniamy adrenalinę na najwyższym poziomie i bezwzględne bezpieczeństwo za kółkiem.

Jazda Subaru, jako wyjątkowy i trafiony prezent

Prezenty już od jakiegoś czasu nie dostarczają takich wrażeń jak kiedyś. Wiesz, co za to odpowiada? Monotonia, najzwyczajniejsza w świecie nuda. Dzisiejsze niespodzianki już nikogo nie zaskakują, przez co idea obdarowywania się z powodu różnych okazji, traci swoje pierwotne znaczenie i staje się czymś w rodzaju przymusu. Dlatego też wielu ogranicza się do odwiedzenia pobliskiej galerii - i to na ostatnią chwilę. Powiedz, czy to może wywołać prawdziwe zdziwienie i zagwarantować szczere emocje? My też jesteśmy pewni, że nie.

Mamy jednak świetny pomysł. Niewielki i niepozorny voucher, a razem z nim upoważnienie do realizacji fenomenalnej przygody, która będzie idealnym wspomnieniem na całe życie. Brzmi dobrze? To jeszcze nic! Wybierz voucher jako prezent i odwiedź tor razem z tym szczęściarzem, którego obdarowałeś! Czeka na niego coś, czego wcześniej nie przeżył - ekstremalna jazda. Subaru Impreza na pewno zrobi na nim ogromne wrażenie, podobnie zresztą jak sama jazda.

Ilość okrążeń, termin, czas - to wszystko zdążysz z nami ustalić, bez obaw. Nasze prezenty są wyjątkowe, bo zawsze możesz dostosować atrakcję do swoich potrzeb. Dlatego możesz być pewien, że to będzie wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju jazda. Subaru Impreza to zdecydowanie topowy pojazd na każdy tor. Pozwala bawić się bardziej intensywnie, dostarczając przy tym ekstremalne wrażenia. Dlatego też voucher, który upoważnia do realizacji czegoś takiego, będzie udaną i trafioną niespodzianką. To jak, widzimy się na miejscu? Legenda WRC, Subaru Impreza we własnej osobie, czeka na Ciebie!

, 25.05.2020, 13:22

Jazda Subaru Impreza STI okazała się super udanym prezentem! Mój mąż był przeszczęśliwy!


, 19.06.2020, 12:59

Mojemu kumplowi od dawna marzyła się jazda Subaru. Prezent, który mu dałem, naprawdę go zaskoczył. Takiej rozrywki to na pewno się nie spodziewał.


, 30.06.2020, 07:37

Dla naszego taty na Dzień Ojca postanowiliśmy poszaleć. Jazda Subaru Impreza STI (voucher zakupiony tutaj) okazała się być dobrym wyborem. Tata zadowolony, dostarczyło mu to trochę wrażeń i fajnych emocji. Jeśli on jest szczęśliwy to my też.


, 01.07.2020, 11:07

Kupiliśmy opcję jazda Subaru Impreza. Prezent totalnie spodobał się mojemu szwagrowi, więc tym bardziej jestem zadowolony. Warto wydać większą kwotę, aby zrealizować czyjeś marzenie.


, 10.07.2020, 11:22

Ahhh, jazda Subaru (voucher dostałam od mamy) to było jedno z tych przeżyć, które od dawna miałam w głowie. Dobrze, że w końcu udało się to zrealizować :)Ładowanie danych ...