Prezent na 40 urodziny

Cechy prezentu
Rodzaj prezentu
Promocja -16%
24H!
Promocja -16%
24H!

Prezenty na 40 urodziny

Upominek na dzień czterdziestych urodzin to już poważna sprawa. W tym dniu nie kupisz jej czy jemu błahego, zwykłego upominku z tej okazji. Na pewno postawiłeś sobie wysoko poprzeczkę i chcesz sprawić komuś, kto na to zasługuje oryginalny prezencik na okrągłe 40 urodziny. Niezależnie czy jest to kobieta czy mężczyzna, warto zastanowić się dla nich nad podarunkiem personalizowanym z unikalnym nadrukiem, który będzie nawiązywał do solenizanta, a przy okazji będzie to pomysłowy podarunek z okazji 40 urodzin, który idealnie wkomponuje się w ten dzień.

Czy to będzie upominek na 40-stkę dla wędkarza czy biznesmena, dla brata czy ojca to na pewno chcesz ich wszystkich zaskoczyć. Dlaczego nie zrobisz tego dzięki prezentom dedykowanym właśnie im w tym dniu? Zgodzisz się z nami, że standardowe podarunki dostają przecież wszyscy, a Ty możesz kupić na okazję 40 urodzin coś wyjątkowego, ekskluzywnego specjalnie przygotowanego dla niej czy dla niego.

Zastanów się chwilę i zapytaj sam siebie, czy taki oryginalny prezent na 40 urodziny nie chciałbyś dostać sam? Jesteśmy pewni, że tak. Co kupić w takim razie? Możesz kupić na 40 stkę śmiało wiecznie przydatny prezent w postaci kubka z nadrukiem. Uruchom jedynie wyobraźnię i skomponuj coś nawiązującego do 40 latka: ciotki, wujka czy kogokolwiek obchodzącego urodziny, wkomponuj w to liczbę czterdzieści i pierwszy pomysł na na dzień czterdziestych urodziny gotowy. To tylko jeden z wielu...

Prezent na 40 urodziny dla mężczyzny

Kup oryginalny upominek w dniu 40 urodzin dla mężczyzny, który sprawi, że czterdziestkę zapamięta miło i będzie upominkiem zaskoczony. Na pewno masz już dosyć podarunków, które się powtarzają i każdy dostaje podobne. Tak naprawdę 40-te urodziny to już wkroczenie w poważny wiek dla każdego faceta. Dlaczego nie kupić prezent na 40 urodziny dla mężczyzny, który odzwierciedli jego upodobania. Idealny upominek z okazji 40-tych urodzin dla niego to prezent personalizowany.

Zadbaj o to, aby przed urodzinami dowiedzieć się, co on lubi najbardziej, jakie ma upodobania, charakter, a może wiesz, że jest biznesmenem lub wędkarzem to wtedy masz problem z głowy i od razu możesz przystąpić do wyboru upominku. Wtedy taki prezent w oryginalnym tonie na 40-te urodziny dla mężczyzny może być:

• koszulką z wielką rybą oraz imieniem wędkarza i opisem, np.: "Romek wędkarz 40 lecia!"

• kubek z uchem i nadrukiem nawiązującym do pracy i napisem, np.: "Tadek biznesmen 40 lecia!"

• skarbonka biznesmena z nadrukiem, np.: "Darek 40 lat minęło rozbij mnie w końcu!"

Oczywiście pomysłów na prezent dla 40 latka jest jeszcze mnóstwo i to wszystko zależy od Twojej wyobraźni, jak konkretnie taki upominek powinien wyglądać. Przy okazji mogą być śmieszne. Jak coś wiesz więcej o solenizancie to pomysł na oryginalny prezent urodzinowy na 40 dla mężczyzny jest tylko kwestią czasu. Miej na uwadze, że możesz takowy upominek z okazji 40 tki podarować: koledze z pracy, bratu, tacie, wujkowi, chrzestnemu oraz wielu innym panom.

Prezent na 40 urodziny dla niej

Proponujemy żebyś znalazł śmieszny prezent na czterdzieste urodziny dla niej. Dlatego, że im starsi jesteśmy to tym bardziej stajemy się sztywni. Uważamy, że czegoś nam nie wypada, albo po prostu zatracamy tą młodzieńczą radość i śmiech z otaczającego nas świata. Przecież śmiech to zdrowie i liczymy, że humor tego dnia weźmie górę podczas wręczenia upominku. Umówmy się, pomysł na śmieszny prezent na czterdziestkę dla niej to tylko kwestia chwili zastanowienia.

Z reguły w tym dniu kobiety dostają kwiaty, dobry alkohol w postaci wina czy likieru, praktyką często spotykaną ostatnimi czasy są również bony podarunkowe do różnego typu sklepów czy drogerii. Jednak uwierz nam, że tą drogą pójdzie 90% gości na przyjęciu urodzinowym. My chcemy żebyś nie szedł w tym kierunku tylko nastawił się właśnie na pomysłowy i śmieszny prezent urodzinowy na 40 dla niej. Dlatego przedstawiamy nasze pomysły:

• zabawne kapcie w różne kolory z cyfrą "4" na jednym i cyfrą "0" na drugim - upominek przydatny, śmieszny i praktyczny

• fartuszek szefowej kuchni z nadrukiem do gotowania, pieczenia, smażenia itd. przydatny dla każdej 40 stki, która aspiruje do miana Master Chefa, a na nim napis: "Uwaga! Najlepsza 40 stka na misji Master Chef!"

• dedykowany worek na alkohol w postaci wina (lub innego konkretnego napoju wyskokowego, który lubi 40 latka) z nadrukiem: "Z tymi 40 jak z winem: im starsze tym lepsze..."

Jak widzisz pomysł na śmieszny prezent w dniu 40 urodzin dla niej jest na wyciągnięcie ręki. Możesz skorzystać z naszych oryginalnych propozycji podarunków lub w kilka chwil wymyślić samemu jaki prezencik na 40-chę kupić kobiecie. Pamiętaj, że taki upominek możesz sprawić z okazji 40 stki nawet dla żony, koleżanki z pracy, przyjaciółki, mamy, cioci czy córki.

Prezent na 40 urodziny siostry

Kup idealny podarunek z okazji 40 urodzin siostry w postaci podarunku personalizowanego z nadrukiem specjalnie dedykowanego siostrze. Siostra to członek Twojej rodziny i znając ją od dziecka możesz o niej powiedzieć już wiele. Na pewno dobrze ją znasz. Wiesz, co lubi robić na co dzień, jakie ma hobby, czy jak spędza czas wolny. Stąd personalizowany prezent na czterdzieste urodziny siostry powinien być oparty o Twoją wiedzę w tej kwestii, a wtedy zaskoczysz ją zupełnie w dniu urodzin. Oto pomysły:

• kolorowa koszulka z nadrukiem i napisem: "Najlepsza 40 letnia siostra na świecie!"

• poduszka z personalizowaną grafiką i opisem: "40 letnia głowa musi odpocząć, siostro..."

• torba zakupowa ze śmieszną podobizną siostry i liczbą 40 nawiązującą do jej urodzin.

• bidon na napój do zabrania na wycieczkę czy to rowerową czy pieszą lub jakąkolwiek inną z napisem: "Od siostry dla siostry w dniu 40 urodzin."

Zauważ, że pomysły na prezent na 40 urodziny siostry to studnia bez dna jeśli chodzi o możliwości personalizacji podarunków czy to w konkretne treści na upominkach czy proponowane wzory. Jak to mówią Anglicy w tej kwestii, jeśli chodzi o możliwości: "Sky is the limit" i tą drogą pójdź przy wymyślaniu oryginalnego podarunku z okazji 40 stki siostry.

, 10.01.2020, 07:14

Ale śmieszne prezenty na 40! Macie super pomysły! Najfajniejsze jest to, że na prezentach można napisać to, co się tylko chce!


, 20.05.2020, 13:56

Nie musiałam długo zastanawiać się nad tym co kupić na 40 urodziny. Suprizo wyszło naprzeciw moim oczekiwaniom, prezent bardzo przypadł do gustu, dzięki za bardzo szybka wysyłkę, bo zależało mi na czasie.


, 27.05.2020, 07:21

Znalazłam u Was prezent na 40 urodziny dla siostry! Moja siostra bardzo się ucieszyła, więc prezent okazał się trafiony!


, 30.06.2020, 07:39

Prezent na 40 urodziny dla mojego kumpla musiał być wyjątkowy. Dobrze, że zdecydowałem się złożyć zamówienie właśnie tutaj. Szybka i bezproblemowa wysyłka to chyba Wasz znak rozpoznawczy.


, 10.07.2020, 11:26

Wybrałem śmieszne prezenty na 40 urodziny, bo okazały się trafione w punkt. Aż nie wiedziałem, na co się zdecydować :)


, 27.08.2021, 08:02

W tym sklepie znalazłam oryginalny prezent na 40 urodziny dla przyjaciółki. Była nim po prostu zachwycona, a cała niespodzianka na 40 urodziny związana z jej przyjęciem urodzinowym wypadła po prostu świetnie! Wszystkie koleżanki z pracy pojawiły się i nikt nie zawiódł nieobecnością. Upominek był zwieńczeniem wieczoru.


, 07.09.2021, 07:38

Nie jest łatwo znaleźć elegancki prezent na 40 urodziny dla niej. Początkowo zastanawiałem się jak zrobić samemu upominek. Jednak tutaj znalazłem złoty środek, który stał się idealny i jednocześnie śmieszny jako podarunek, bo mogłem wykonać sam personalizację, która okazała się niespodzianką dla mojej przyjaciółki!Ładowanie danych ...