Lot szybowcem Toruń

329.00
Kod produktu: PM0717
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Około 10 minut. Przy sprzyjających warunkach lot może być dłuższy.
Informacje dla oglądających:
Realizacja atrakcji może być realizowana w obecności osoby towarzyszącej, która będzie obserwowała lot w specjalnie przygotowanej strefie.
Pogoda:
W przypadku złej pogody (opady albo duży wiatr) atrakcja może się nie odbyć, wtedy rezerwowany jest inny termin.
Obowiązujący strój:
Należy zdecydować się na wygodny strój, obuwie na płaskiej podeszwie. Warto mieć ze sobą okulary przeciwsłoneczne oraz zdecydować się na zabranie ze sobą aparatu fotograficznego.
Informacje dodatkowe:
Start odbywa się za wyciągarką, a loty są organizowane sezonowo. Nie można uczestniczyć w locie pod wpływem alkoholu albo pod wpływem innych środków odurzających. Voucher można zrealizować od maja do września.
Wymagania:
Maksymalna waga: 120 kg. Maksymalny wzrost: 200 cm. Minimalny wiek: 14 lat. Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć za pisemną zgodą i przy obecności prawnego opiekuna.
Lokalizacja:
Areoklub Pomorski
Ważność:
365 dni.

Szybowce nie posiadają silnika i dlatego uznawane są za bezpieczne statki powietrznye Przygotowywane są z myślą o lądowaniu w terenie przygodnym, a więc w miejscach, które od tradycyjnych warunków lądowania odbiegają jak łąki oraz pola, co dla samolotów najczęściej nie będzie możliwe. Poza kwestiami technicznymi bezpieczeństwo w trakcie trwania atrakcji gwarantuje pilot, który ma doświadczenie i uprawnienia do sterowania. Wszystkie statki powietrzne podlegają kontroli i spełniają warunki dopuszczenia do eksploatacji.

Lot szybowcem – Toruń piękniejszy niż kiedykolwiek
 
Spokojny, delikatny i pełen fenomenalnych widoków lot szybowcem. Toruń, piękniejszy niż kiedykolwiek wcześniej i wyjątkowo niewielki. Całkowita wolność i radość, ciągle mieszająca się z zachwytem. Powiedz, jak to może równać się z szarą i monotonną codziennością. W jaki sposób opisać wyjątkowe i niespotykane uczucia tak, by całkowicie oddać ich rangę i znaczenie. Według nas jest to niemożliwe – tego po prostu trzeba spróbować, każdy musi przekonać się na własnej skórze, czym są prawdziwe emocje.
 
W przypadku szybowca adrenalina i strach szybko ustępują zachwytowi. Maszyna nie ma własnego silnika, więc lot bardziej przypomina sunięcie po niebie. Atrakcja jest odprężająca i niezwykle satysfakcjonująca, ponieważ przelot jest delikatny – nie ma tam żadnych zerwań, nagłych zwrotów czy turbulencji. Pozostaje jedynie zachwycać się widokiem, a trzeba przyznać, że w przypadku Torunia jest, na co popatrzeć.
 
Nie chodzi jedynie o miasto Kopernika, ale o całą okolicę. Lasy i pola prezentują się po prostu nieziemsko, zwłaszcza w słoneczne i bezchmurne dni. Ten widok nie tylko zachwyca, ale też hipnotyzuje. Dlatego też taka atrakcja jest idealnym pomysłem na sprawienie komuś wyjątkowej niespodzianki, którą zapamięta na całe życie.
 

Jaki prezent? Zdecydowanie lot szybowcem! Toruń ma fenomenalne warunki

Pomyśl, jak bardzo zaskoczona będzie osoba, której podarujesz wyjątkowy lot szybowcem. Toruń poznany z zupełnie innej perspektywy na pewno zachwyci każdego. Krajobraz to tylko jeden z atutów takiego wydarzenia. Równie emocjonujący jest sam start. Szybowiec, jako że nie ma własnego silnika, startuje z pomocą specjalnej wyciągarki lub samolotu. Potem sunie już sam i to z prędkością do 350 km/h. Wtedy można już skupić się na tym, co dookoła, a w przypadku Torunia, zawsze jest, na czym zawiesić oko.
 
Taki lot to przeżycie na całe życie, a wyjątkowe pamiątki w postaci filmów czy zdjęć będą imponować zarówno rodzinie, jak i znajomym. Jeżeli lubisz sprawiać wyjątkowe niespodzianki, powiemy Ci, jak to zrobić w kilku krokach, bez wychodzenia z domu:
 
1. Wybierz miasto, w którym ma się odbyć atrakcja.
2. Kup i odbierz Voucher, który dostaniesz po kilku dniach.
3. Podaruj go wybranej osobie.
 
Proste, prawda? Zależy nam na tym, by poruszanie się po naszej stronie i ofertach było proste oraz intuicyjne. W końcu to wszystko jest dla Ciebie. Naszym planem jest pomoc w stworzeniu wyjątkowego prezentu, który z pewnością stanie się fenomenalnym przeżyciem.
 
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub coś jest niezrozumiałe – pisz śmiało. Jesteśmy tutaj po to, by pomóc i z pewnością to zrobimy. Jeżeli postawisz właśnie na nas, to odwdzięczymy się wyjątkowymi przeżyciami i hipnotyzującymi widokami. Uczciwa wymiana, prawda?

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 03.08.2020, 13:24

Bardzo mi się podobało :)


, 23.06.2020, 23:18

Ekstra atrakcja! Warto spróbować


, 25.04.2020, 18:54

Wspaniałe widoki warto spróbować. Polecam!


 

Ładowanie danych ...