Nurkowanie Warszawa

199.00
Kod produktu: PM0861
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Około 3 h (1,5 h teoria, 45 minut praktyka, 30 minut omówienia zajęć)
Informacje dla oglądających:
W niektórych przypadkach możliwe jest przyprowadzenie na lekcje osoby towarzyszącej, która będzie je obserwować. Wszystko zależy od dostępności terminu i jest uzgadniane z osobą obdarowaną w chwili ustalania szczegółów realizacji prezentu.
Pogoda:
Pogoda nie ma wpływu na realizację vouchera. Kurs dla początkujących jest atrakcją całoroczną.
Obowiązujący strój:
Osoba obdarowana musi zabrać ze sobą strój kąpielowy, ręcznik oraz klapki.
Informacje dodatkowe:
Kurs to lekcja dla początkujących, chcących zapoznać się ze specyfiką sportu. Prezent obejmuje opiekę instruktorską, materiały szkoleniowe oraz udostępnienie na czas zajęć specjalistycznego sprzętu, który pozwoli bezpiecznie prowadzić zajęcia.
Wymagania:
Każdy obdarowany musi zabrać ze sobą voucher prezentowy, by pokazać go na miejscu realizacji prezentu. Minimalny wiek to 10 lat. Jeśli osoba, która otrzymała prezent nie ma jeszcze 18 lat, musi również posiadać zgodę opiekunów. By lekcje mogły się odbyć, osoba obdarowana musi posiadać choćby podstawową umiejętność pływania.
Lokalizacja:
Centrum Nurkowe ZYFIA, ul. Wolska 68/72
Ważność:
365 dni.

Kurs odbywa się pod okiem ratowników i poprzedzony jest szkoleniem teoretycznym. Lekcje prowadzi licencjonowany instruktor i odbywają się one zwykle na basenie krytym. Przeciwwskazania: na kurs nie powinny się zgłaszać osoby, które nie umieją pływać i które cierpią z powodu problemów związanych z układem krążenia i układem oddechowym.

Pora na nurkowanie! Warszawa pokochała nową atrakcję

Marzyłeś o zwiedzaniu podwodnego świata, ale nigdy nie zrobiłeś pierwszego kroku? Nie martw się, na naukę nigdy nie jest za późno! Przygotowaliśmy coś, co pomoże Ci odnaleźć się pod wodą. Naszym zadaniem nie jest tylko pokazanie Ci co i jak, ale także zachęcenie do pasji, jaką jest nurkowanie. Warszawa stwarza do tego świetne warunki – nauka w ściśle kontrolowanym otoczeniu, w warunkach krytego basenu, z pewnością pomoże szybko załapać podstawy. Dlatego też spróbować powinien każdy – jedynymi przeciwwskazaniami będą tutaj:
 
brak umiejętności pływania,
problemy z układem oddechowym lub układem krążenia.
 
W każdym innym przypadku możesz próbować swoich sił w tej emocjonującej czynności – bo nurkowanie jest niezwykle ekscytujące, nawet w warunkach basenowych. Wie to każdy, kto chociaż raz znalazł się pod wodą z pełnym sprzętem.
 
Nie zdobędziesz tutaj certyfikatu, my pomagamy jedynie zrobić pierwsze kroki w tym podwodnym świecie. Musisz jednak pamiętać, że to niezwykle ważne, jeśli myślisz o nurkowaniu na poważnie. Podbój podwodnego świata zawsze następuje stopniowo, a my zawsze łączymy zabawę z nauką, więc możesz być pewien, że po spotkaniu z nami, Twój zapał będzie jeszcze większy – podobnie zresztą jak umiejętności. Z nami poznasz sprzęt, jego budowę i działanie, a także zasady komunikacji podwodnej. To solidne fundamenty, na których można zbudować ogromne umiejętności.
 
Co w kwestii Twojego bezpieczeństwa? Dołożyliśmy wszelkich starań, by zapewnić komfortowe warunki do nauki. Atrakcja odbywa się na głębokich, krytych basenach, a nadzór sprawują tutaj ratownicy. Pierwszym etapem będą oczywiście zajęcia teoretyczne – wprowadzenie pozwoli zrozumieć jak się zachowywać pod wodą i na co zwracać uwagę przy nurkowaniu. Potem oczywiście przyjdzie pora na zajęcia praktyczne, gdzie razem z instruktorem zejdziesz pod wodę i stawisz czoła fenomenalnej przygodzie.
 

Dlaczego właśnie nurkowanie? Warszawa doskonale wie, jakie prezenty są najlepsze!

Myślisz nad prezentem dla kogoś szczególnego? Jeśli to ktoś naprawdę ważny, to warto zadbać o to, by prezent był równie wyjątkowy, prawda? Dlatego też powinieneś odrzucić pomysł o drogerii czy pobliskiej galerii – taki upominek to stanowczo za mało. Żeby prezent był udany, musi budzić szczere emocje, a żeby tak było, trzeba ruszyć głową! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy szereg najróżniejszych atrakcji, które gwarantują wielkie emocje i solidną porcję adrenaliny. Dzisiaj szczególnej uwadze polecamy nurkowanie! Warszawa jest zachwycona taką formą aktywności fizycznej – widzimy to po zainteresowaniu naszą ofertą.
 
Dlatego też uważamy, że nurkowanie świetnie sprawdzi się w roli prezentu. Jedyne, czego potrzebujesz, to voucher. Ten zamówisz przez internet na naszej stronie. Po kilku dniach otrzymasz go poprzez pocztę – ozdobne pudełko świetnie sprawdzi się w roli prezentu. Wtedy też będziesz mógł telefonicznie ustalić termin atrakcji. Warto pamiętać, że nasz voucher można wykorzystywać także w innych lokalizacjach, które oferują taką atrakcję. W ten sposób masz pewność, że prezent będzie udany!

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 25.06.2020, 19:08

Zawsze chciałam spróbować i bardzo mi się podobało :)


 

Ładowanie danych ...