Cechy prezentu
Rodzaj prezentu

Prezent na urodziny niezależnie dla kogo jest przeznaczony to musi być on wyjątkowy. Dzień narodzin każdy z nas chce obchodzić z pompą, celebrować i jak najdłużej bawić się najlepiej do białego rana. Na pewno osoba, która danego dnia obchodzi swoje urodziny zasługuje na najlepszy upominek z tej okazji. Każdy przecież chciałby właśnie taki dostać. Przy okazji pamiętaj żeby dołączyć mądre życzenia urodzinowe do prezentu!

Dlatego w tym momencie przychodzimy z pomocą jeśli chodzi o dobór odpowiedniego podarunku urodzinowego. Na Suprizo znajdziesz i kupisz tylko oryginalne i fajne prezenty urodzinowe. Staramy się tak komponować wzornictwo na naszych podarkach z okazji narodzin, aby prezenty dzięki nim skomponowane były niepowtarzalne nigdzie indziej. To u nas kupisz między innymi personalizowane niespodzianki urodzinowe w postaci oryginalnych upominków. Nie chcemy, aby nasze produkty były sztampowe oraz masowe.

Takie nabędziesz w każdym większym lub mniejszym sklepie w mieście. Dla nas prezenty z okazji urodzin to coś więcej. To misja i droga jednocześnie, którą idziemy, aby zadowolić klientów, którzy chcą kupić unikalny prezent urodzinowy, dobrany według ich potrzeb oraz preferencji.

Prezenty na urodziny pomysły

Proponujemy same najlepsze pomysły na prezenciki na każde urodziny. Nasze upominki cechuje najwyższa jakość oraz niezawodność, co w połączeniu z Państwa pomysłem wykończenia prezentu da piorunujący efekt końcowy w postaci wymalowanego uśmiechu na twarzy solenizanta w dniu urodzin!

Oto nasze top 5 pomysłów do kupienia już teraz:

1. T Shirt z imieniem solenizanta i fajnym wzorem

2. Kubek z datą urodzin i zabawną grafiką

3. Kufel do piwa ze śmiesznym opisem o solenizancie

4. Poduszka z ciekawym wzorem oraz wiekiem obdarowanego

5. Skarbonka z wyjątkowym opisem o solenizancie

Nie podaliśmy ostatniej najważniejszej i naszym zdaniem najlepszej koncepcji na pomysłowy prezent urodzinowy... Ponieważ są nią Państwo! Ten pomysł na prezent urodzinowy jest w Państwa głowach! Gdyż my tylko proponujemy, a to Wy ostatecznie decydujecie, jak ciekawie upominek z okazji urodzin będzie wyglądał i co konkretnie solenizant otrzyma.

Upominki na urodziny co kupić

Co kupić jako upominek urodzinowy? To pytanie nie należy do łatwych, ponieważ jaki podarunek z okazji urodzin kupimy będzie determinowało radość lub niedosyt solenizanta, który go otrzyma. Ciężko jest wybrać ciekawy podarunek urodzinowy. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego przychodzimy z pomocą przy odpowiedzi na to pytanie. Na początek musimy zrobić rozeznanie, kim jest osoba dla której prezencik z okazji urodzin chcemy kupić. Często jest to bliższa nam osobistość.

Jeśli wybieramy prezent urodzinowy dla dziewczyny i jest to nasza ukochana to na pewno wiemy, co lubi robić na przykład w czasie wolnym i na tej podstawie możemy nabyć upominek. Wystarczy chwilę się zastanowić i już będziemy wiedzieć, co można na takim podarunku napisać oraz jaką grafikę wybrać. Natomiast gdy zastanawiamy się żeby kupić podarunek z okazji urodzin dla chłopaka to możemy wziąć pod uwagę czysto męskie zainteresowania, a takimi na pewno są różnego rodzaju sporty: piłka nożna, koszykówka, siatkówka i to na tej podstawie determinujemy kupno upominku urodzinowego: piłki, butów sportowych, stroju itd.

Zastanówmy się nad pomysłem prezentu dla innych osób, które wyprawiają urodziny. Warto zapytać innych, którzy dobrze znają solenizanta i możemy wtedy liczyć na dobrą podpowiedź z ich strony. Następnie wystarczy tylko przeobrazić myśli w czyny i kupić odpowiedni podarunek urodzinowy.

Oryginalny prezent na urodziny

Pisząc i mówiąc oryginalny prezencik urodzinowy mamy na myśli upominek nietypowy oraz niepowtarzalny w żadnym innym sklepie oraz innym miejscu na świecie. Właśnie takie podarunki urodzinowe chcemy Państwu dostarczać i sprzedawać. Nasza idea przekazywania do zakupu jedynie nietuzinkowych, wysublimowanych, a przede wszystkim ciekawych niespodzianek w postaci oryginalnych prezentów z okazji urodzin jest motorem napędowym naszych działań.

Stąd wiemy, czego Państwo szukają i że każdy oczekuje na urodziny dostać coś oryginalnego, ekskluzywnego. W dobie identycznych produktów w prawie każdym sklepie, gdzie ciężko jest znaleźć asortyment odróżniający się swoimi cechami oraz wyglądem od innych, przedstawiamy Państwu propozycje prezentów urodzinowych pasujących dokładnie do osób, które mają je otrzymać.

Są to oryginalne prezenty na urodziny, które wcale nie należą do drogich, a wręcz są tanie, bo można je nabyć już za kilkadziesiąt złotych i to nie znaczy, że tracą na swojej ekskluzywności. Upominki mogą być jednocześnie ciekawe, śmieszne czasem nawet głupie. To tylko sugestie, ponieważ ich wygląd zależy w 100% od Państwa wyobraźni.

Kto jak kto, ale to Państwo wiedzą najlepiej, co powinna otrzymać na urodziny osoba, która je obchodzi, czy je wyprawia. Stąd my jedynie dajemy wędkę w postaci propozycji wysokiej jakości produktów, których ostateczny wygląd leży tylko i wyłącznie w Państwa gestii, bo oryginalny upominek na urodziny to prezent urodzinowy personalizowany i to Państwo wiedzą, jak dokładnie powinien wyglądać.

, 10.01.2020, 07:16

Nie widziałam, jaki wybrać prezent na urodziny dla koleżanki, bo nie znam jej zbyt dobrze. Na szczęście z pomocą przychodzi Suprizo! Bardzo duży wybór i prezenty, które naprawdę są trafione!


, 20.05.2020, 13:31

Zawsze mam ciężki wybór jeśli chodzi o prezenty na urodziny - śmieszne pomysły są zawsze na topie, więc staram się tego trzymać i tym sposobem zawsze ląduję w ofercie Suprizo :D Dla mnie niemal każda propozycja jest strzałem w dziesiątkę, obdarowali są zadowoleni, a to najważniejsze :)


, 22.05.2020, 14:28

Według mnie prezent na urodziny powinien być dedykowany dla obdarowywanej osoby, więc Suprizo idealnie wpisuje się w moje myślenie :) Wyposażam się tutaj przy większych okazjach, a także urodzinach przyjaciół :) Szybka wysyłka i super jakość.


, 25.05.2020, 13:28

Kto powiedział, że prezenty na urodziny mają być nudne i oklepane? W Suprizo znalazłem wszystko, czego szukałem. Ciocia Ewelina była niesamowicie zadowolona z kubka i myślę, że teraz jest jej ulubionym :) Super jakość nadruku!


, 04.06.2020, 10:06

Nie wiedziałam, jaki prezent na urodziny kupić mojej teściowej. Mąż oczywiście nie pomagał, więc wybrałam sama. Teściowa była zadowolona, więc trafiłam w dziesiątkę!Ładowanie danych ...