Drewniane etui iPhone 8

Cechy prezentu
Promocja -10%
Drewniane Etui iPhone 7/8 IMBUIA Drewniane Etui iPhone 7/8 IMBUIA
Promocja -10%
Drewniane Etui iPhone 7/8 LIMBA Drewniane Etui iPhone 7/8 LIMBA
Promocja -10%
Drewniane Etui iPhone 7/8 DĄB Drewniane Etui iPhone 7/8 DĄB
Promocja -10%
Drewniane Etui iPhone 7/8 TEK Drewniane Etui iPhone 7/8 TEK

Czy warto wybierać drewniane etui? Iphone 8 jest dowodem, że tak!

Ten smartfon jest już kultowy – nikomu nie trzeba przedstawiać iPhone'a 8. Telefon podczas swojej premiery skradł serca milionów, a następne lata okazały się równie owocne. Jak to możliwe, że mimo upływu lat, iPhone 8 dalej jest wyznacznikiem elegancji i prestiżu? Dlaczego użytkownicy popularnej „ósemki” nie wyobrażają sobie przerzucenia się na nowsze modele – także z jabłuszkiem na plecach?

Przede wszystkim dlatego, że iPhone 8 do dziś jest wyznacznikiem elegancji i prostoty. Właśnie za tym tęsknią użytkownicy – za prostą, smukłą, ale za to niezwykle elegancką bryłą, która bez problemu mieści się w dłoni. Dlatego też iPhone 8 dalej pozostaje głównym wyborem dla miłośników klasyki. Patrząc na panujące trendy i nowe premiery, nie zanosi się na szybką zmianę. Dlatego też warto właściwie zabezpieczyć swoją „ósemkę”. Jak zacząć? Najlepiej od właściwego etui!

Najlepsze na rynku etui drewniane – iPhone 8 zachwyca!

Do tej pory producenci nie rozpieszczali. Kupując etui, musiałeś wybierać pomiędzy całkowitą ochroną i przyjemną estetyką. Dlatego też standardowy case był często bezużyteczny. W końcu żaden użytkownik eleganckiego iPhone'a nie zdecyduje się na etui, które zamieniają zgrabną bryłę w prawdziwą cegłę. Czy to oznacza, że etui jest bezużyteczne? Całe szczęście nie. Musisz jednak pamiętać, żeby wybrać odpowiedni case. Dlatego też polecamy Ci Bewood i ich drewniane etui, które jest po prostu stworzone dla iPhone'a.

Bazą dla drewna jest poliwęglan. Dzięki temu konstrukcja jest niezwykle twarda i odporna na uszkodzenia. Silikon TPU daje natomiast poczucie stabilności. Warstwa antypoślizgowa zapewnia Ci pewny chwyt, więc nawet spocone dłonie nie będą już problemem. Do tego dochodzą jeszcze wyższe krawędzie i nawet pełna kompatybilność z ładowarkami indukcyjnymi. Mimo tego wszystkiego, etui dalej pozostaje smukłe i nie pogrubia smartfona. Dlatego też nie musisz się martwić o swojego iPhone'a 8 – będzie odpowiednio zabezpieczony. I będzie piękniejszy niż kiedykolwiek wcześniej.

Co dla iPhone 8? Etui drewniane to najlepsze rozwiązanie!

O ile zapewnienie stosownej ochrony jest niezbędne, tak nie można zapominać o tym, że to właśnie design jest kropką nad „i” i to właśnie dzięki estetyce drewniane etui Iphone 8 jest najlepszym wyborem. Motywy, które znajdziesz na plecach urządzenia, są złożone, skomplikowane i pełne gracji. Niewysłowiony majestat najbardziej złożonych motywów, jest potęgowany przez fakt, że mamy do czynienia z ręczną obróbką i wykończeniem drewna. Dzięki temu powiedzenie, że coś „zostało wyprodukowane w Polsce”, nabiera nowego znaczenia. Bewood stanął na wysokości zadania, niezależnie od tego, pod jakim kątem ocenia się ich etui drewniane. Iphone 8 naprawdę prezentuje się tutaj pierwszorzędnie. W końcu można zdecydować się na etui, które nie zmusza do kompromisu. Właśnie dlatego uważamy, że drewniane etui to jedyny słuszny wybór!

, 29.09.2020, 13:54

iPhone 8 to chyba najpopularniejszy model, więc nie tak trudno znaleźć fajne etui. No ale takich ja u Was w sklepie jeszcze nigdzie nie widziałem.


, 27.10.2020, 14:41

Daję 5 gwiazdek, bo drewniane etui iPhone 8 nie pogrubia urządzenia, a właśnie tego najbardziej się bałam. Tak naprawdę, to nie ma się do czego przyczepić.Ładowanie danych ...