Cechy prezentu
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!

Eleganckie i niezawodne drewniane etui na telefon

Każdy posiadacz smartfona wie, jak trudne jest dobranie odpowiedniego zabezpieczenia. Etui może być eleganckie i przyjemne dla oka albo solidne i zapewniające bezpieczeństwo. Dlatego też niektórzy mają problem z wyborem. Dla innych sprawa jest bardziej oczywista, ale nie da się ukryć, że pewien niesmak pozostaje. Dlaczego więc nie pójść na kompromis? Dlaczego miałbyś zrezygnować z etui, które zapewnia jedno i drugie?

Jeżeli nie chcesz wybierać między estetyką i bezpieczeństwem Twojego smartfona, powinieneś zwrócić uwagę na drewniane etui. Te jest po prostu kompletne. Wygląda świetnie – dużo lepiej od tradycyjnej gumy i silikonu. Jest przy tym równie skuteczne. Dlatego też w wielu przypadkach to właśnie drewno jest murowanym faworytem. My jednak na tym nie poprzestaliśmy. Nasze etui drewniane na telefon oferuje dużo więcej. To po prostu przemyślane i starannie wykonane projekty, które mają sprawić, że korzystanie ze smartfona będzie wygodne, a sam telefon pozostanie zabezpieczony.

Postaw na sprawdzone drewniane etui na telefon

Jesteśmy przekonani, że nasz smartfon zapewni Ci całkowitą ochronę. Każdy produkt jest wykonany z naturalnego drewna. Krawędzie są odpowiednio wyższe, aby zabezpieczyć ekran, a pewny chwyt zapewnia warstwa antypoślizgowa. Samo etui jest stworzone pod konkretny model smartfona. To oznacza komfortowy dostęp do wszystkich portów, czyli gniazda ładowania, gniazda mini-jack oraz klawiszy funkcyjnych. Same tłoczenia są po prostu wygodne – nie będziesz zawiedziony korzystaniem z przycisków mechanicznych, możesz być tego pewien!

Dołożyliśmy wszelkich starań, by etui zaspokajało potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Silikon TPU słynie ze swojej elastyczności, a za bazę dla drewnianej obudowy służy poliwęglan, który jeszcze bardziej poprawia sztywność i odporność. Można więc uznać, że etui drewniane zapewnia absolutnie wszystko, czego potrzebuje smartfon i jego użytkownik. Trzeba jednak jasno zaznaczyć, że nie dotyczy to wszystkich drewnianych gadżetów i akcesoriów. Kluczem jest oczywiście dbałość o szczegóły i korzystanie tylko i wyłącznie z najlepszych materiałów. To oczywiście jest domeną Bewood, czyli marki, która udowadnia, że akcesoria z drewna potrafią czarować kunsztem i precyzją!

Drewniane etui na Twój telefon

Funkcjonalność i niezawodność to oczywiście zadania, które są podstawą dla etui. Nie można jednak zaprzeczyć, że chętniej wybierane są te modele, które dobrze się prezentują. Eleganckie i smukłe smartfony zasługują na coś równie przyjemnego dla oka i właśnie dlatego drewno wydaje się świetnym rozwiązaniem. Wzory, które znajdziesz w naszej ofercie, są nieszablonowe i pomysłowe. Często nawiązują do popularnych motywów, więc każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Konsumenci pytani o największą wadę większości etui, odpowiadają jednogłośnie: sprawiają one, że elegancki smartfon wygląda komicznie i brzydko. Właśnie przed tym chcemy Cię ochronić, a naszym orężem jest właśnie drewniane etui na telefon. Prosto od Bewood – możesz więc oczekiwać najwyższych standardów!

, 25.09.2020, 10:47

Jestem zachwycona! Cudownie wyglądają te drewniane etui na telefon. W rzeczywistości wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach.


, 25.09.2020, 10:51

Jeśli chodzi o drewniane etui na telefon to macie w czym wybierać :) Mnóstwo naprawdę pięknych etui na niemal każdy telefon!


, 08.10.2020, 14:32

Wybór w Suprizo jest naprawdę duży, więc jest w czym wybierać. Drewniane etui wygląda naprawdę świetnie na moim telefonie.


, 12.10.2020, 10:18

Jak dla mnie to etui drewniane sprawdza się najlepiej ze wszystkich, jakie miałem. Wysoka jakość za taką cenę? Mi pasuje :)Ładowanie danych ...