Dream jump prezent

Lokalizacja
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!

Ekstremalny dream jump, czyli przygoda życia

Nuda i szarość zdążyły już zagościć w Twojej codzienności? Przy natłoku obowiązków, pracy, uczelni czy szkoły, to całkowicie normalne. Możesz jednak odetchnąć. Przygotowaliśmy coś całkowicie odlotowego. Gwarantujemy solidną dawkę adrenaliny i jeszcze więcej niezapomnianych wrażeń. Zainteresowany? To coś więcej niż skok. To dream jump, czyli szaleństwo, które pozwala przełamać rutynę.

Tutaj warto zabrać ze sobą odrobinę odwagi, bo samo zamiłowanie do przygody może nie wystarczyć. Emocje, które towarzyszą podczas skoku, są po prostu jedyne w swoim rodzaju. Nie ma sensu próbować to do czegoś porównać, ponieważ dream jump jest całkowicie inny, od atrakcji, które znasz ze swojej okolicy. To oczywiście zaleta, ponieważ do walki z codzienną stagnacją, potrzebny jest silny bodziec. Swoją drogą - "silny bodziec" to dosyć urocze określenie na tego typu atrakcję. To, co dzieje się podczas spadania jest istnym szaleństwem! Radość ciągle miesza się tutaj z przerażeniem, a wszystkiemu towarzyszy dzika ekscytacja.

Po kilku sekundach, kiedy znowu jesteś na ziemi, pojawia się kolejne uczucie, a mianowicie duma. To zdecydowanie jeden z najlepszych momentów, jakie można sobie wyobrazić. Pewnie wiesz, jakie emocje towarzyszą pokonaniu swoich słabości. Gwarantujemy Ci, że w przypadku tego skoku, efekt jest spotęgowany. Po tym wydarzeniu pokochasz ten zastrzyk adrenaliny  i zawsze z radością będziesz wychodził mu na spotkanie.

Sztuka swobodnego spadania - skok, na który warto się zdecydować!

Dlaczego w tym przypadku emocje są aż tak ogromne? Cóż, skoki z kilkudziesięciu metrów zawsze budzą pewne emocje, ale w tym przypadku to nie wszystko! Ogromnym atutem tej atrakcji jest fenomenalna myśl techniczna, która pozwoliła wycisnąć maksimum z każdego podejścia. Zastosowane rozwiązania wywołują gęsią skórkę za każdym razem, a wrażenia są jeszcze bardziej intensywne.

Mowa tutaj o wykorzystywanym systemie. Układ lin dynamicznych, w połączeniu z bloczkiem, dają możliwość wydłużenia skoku. Mowa tutaj o wartości 90% całkowitej wysokości obiektu. Dokładnie, aż 90%! Widok niebezpiecznie zbliżającego się lądu potrafi wywołać gęsią skórkę u każdego skoczka. Swobodne spadanie trwa dzięki temu mniej więcej 2 sekundy. To po prostu trzeba przeżyć na własnej skórze!

Co z bezpieczeństwem? Nie martw się. Dostarczenie niezapomnianych wrażeń jest dla nas niezwykle istotne, ale priorytetem zawsze będzie bezpieczeństwo. Z tego względu, na naszych obiektach znajdziesz topowe i niezawodne zabezpieczenia. Co ważne, każdy element układu jest dublowany, co wyklucza jakiekolwiek ryzyko podczas skoków. Równie ważny jest komfort podczas oddawania skoków. Zadba o to uprząż mocowana na odcinku biodrowo-piersiowym oraz układ lin z łącznikiem centralnym na wysokości klatki piersiowej. Wszystko to sprawia, że hamowanie jest łagodne, bo siła rozchodzi się po całym ciele. Uczucie szarpnięcia jest więc znikome.

Dream jump, czyli prezent, który może się podobać!

Nie wiesz, co podarować bliskiej osobie? Proponujemy voucher, ale nie byle jaki! Voucher na ekstremalny skok w niedalekiej lokalizacji. Brzmi ciekawie? To fenomenalny sposób, by zaskoczyć, a element zaskoczenia jest przecież kluczowy przy tworzeniu niespodzianki. Swoimi atrakcjami chcemy pokazać, że to kreatywność jest najważniejsza, jeśli prezent ma być udany. Dream jump jest więc nie tylko dawką niezapomnianych wrażeń, ale też atrakcją, której nikt się nie spodziewał.

Co zrobić, by zdobyć voucher, który zyska miano prezentu marzeń? Tak naprawdę to dziecinnie proste, wszystko załatwisz w kilka minut, bez wychodzenia z domu. Jeśli już będziesz na naszej stronie,  wystarczy wybrać odpowiednie prezenty, sprawdzić, czy lokalizacja jest właściwa i zapłacić za wszystko online. Twój voucher wyślemy Ci pocztą. Wystarczy, że wsadzisz go do odpowiedniej koperty i gotowe! Prezent marzeń znajduje się właśnie w Twojej ręce. Dream jump na pewno będzie strzałem w 10!

Jeśli masz jakieś pytania lub coś jest niejasne - napisz do nas! Jesteśmy tutaj po to, by Ci pomóc. Sprawimy, że nasz dream jump będzie zupełnie inny, niż wszystkie dotychczasowe skoki, które oddałeś!

, 22.05.2020, 14:24

Mnie się wymarzył Dream Jump, więc w końcu kupiłem! Kocham mocne wrażenia, a myślę, że ten Dream Jump zapamiętam na długo!


, 27.05.2020, 07:12

Kupiłem voucher na dream jump i na pewno wrócę po więcej! To naprawdę niesamowite wrażenie i emocje, których nie da się zapomnieć!


, 30.06.2020, 07:35

Takie poczucie wolności i swobody dał mi właśnie dream jump. Prezent od brata okazał się strzałem w dziesiątkę, naprawdę są to niesamowite wspomnienia! Warto :)


, 01.07.2020, 11:06

Dream jump (voucher) kupiłem sobie sam na prezent. Było warto. To emocje nie do opisania, tyle wrażeń w kilka chwil. Realizacja super - nie miałem pojęcia, że to tak sprawnie pójdzie.


, 08.07.2020, 09:59

Nie wiedzieliśmy co podarować naszemu kumplowi na 30. urodziny. Wybraliśmy dream jump voucher na prezent i nawet nie chcę mówić ile radości mu to sprawiło :) To prezent idealny dla osób, które lubią nieco więcej wrażeń.Ładowanie danych ...