Drewniane mapy

Cechy prezentu

Drewniane mapy świata do Twojego domu

Projektanci prześcigają się w tworzeniu ponadczasowych i wyjątkowych aranżacji wnętrz. Poszczególne aranżacje różnią się nie tylko stylem, czyli motywem przewodnim, ale także drobnostkami, które mają ogromny wpływ w kontekście całości. My jednak przygotowaliśmy coś z przytupem. Nasz nowy projekt to jasny komunikat - drewniane dodatki i ozdoby dalej są niezwykle popularne i nigdy nie można ich lekceważyć.

Wystarczy jedno spojrzenie, by się o tym przekonać. Drewniana mapa świata jest po prostu imponująca i wygląda fenomenalnie, bez względu na to, czy to ściana wnętrza klasycznego, modernistycznego lub jakiegokolwiek innego. Spore możliwości wynikające z uniwersalnego charakteru, są raczej oczywiste - w końcu ta mapa jest spora, świetnie dopracowana i po prostu imponująca. To właśnie ona będzie skupiała najwięcej uwagi, więc pozostałe elementy aranżacji wcale nie są aż tak istotne.

Drewniane mapy całego świata

Poruszają urokiem, imponują szczegółowością i są przy tym idealnym dodatkiem do Twojego wnętrza. Całość przekłada się na prosty, ale istotny wniosek - drewniana mapa jest fenomenalna i trudno się z tym kłócić! Gdzie ją powiesisz? W salonie będzie idealnym wykończeniem dla ściany, pod którą znajduje się rodzinna kanapa. W pokoju poszukiwacza przygód będzie elementem, który rozbudza wyobraźnie, a dla zapalonego podróżnika, drewniana mapa okaże się po prostu niezbędna do snucia kolejnych planów.

Tak naprawdę, nie wyobrażamy sobie wnętrza, w którym nasze drewniane mapy by się nie odnalazły. Jesteśmy świadomi ich uroku i potencjału. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wariantów mapy świata. Niektóre są wykonane z drewna dębowego, a inne z orzecha amerykańskiego. Dzięki temu możesz dobrać wariant, który będzie dobrze komponował się z całością, a to naprawdę ważne.

W końcu wnętrze lubi być spójne i jednolite. Żeby tak było, trzeba z rozwagą dobierać wszelkie ozdoby, dodatki i akcesoria. My zapewniamy Ci wybór, co oczywiście przekłada się na większe możliwości oraz większą swobodę działania. Jeśli dokładnie tego szukasz, to powinieneś dokładnie obejrzeć naszą mapę drewnianą!

Doskonale zaprojektowana drewniana mapa świata

Poza designem, liczy się także jakość wykonania. To właśnie dzięki precyzji i sumienności, zwykły projekt staje się jednym z niezwykłych produktów. W przypadku naszych map, dotyczy to każdego z elementów. Nie uznajemy żadnych kompromisów i nie stosujemy półśrodków. Dzięki temu nasza drewniana mapa świata nieustannie imponuje i zachwyca. Bewood doskonale zna się na możliwościach drewna. Dąb i orzech amerykański zyskują drugie życie dzięki tej marce, a zwykłe sklejki stają się czystą sztuką.

Orzech czarny występuje tylko i wyłącznie w niektórych rejonach USA oraz Kanady. To nadaje mu status pewnej kultowości. Dąb nie jest tak egzotyczny, ale to nie znaczy, że ustępuje zachodniemu orzechowi. Dąb nie bez powodu jest utożsamiany z siłą i witalnością, a takie przymioty zawsze będą ważne dla domu i mieszkania. Wybór jest trudny, ale możesz być spokojny - bez względu na to, co wybierzesz, będziesz zadowolony.

Drewniane mapy, które wymagają niesamowitej precyzji

Żeby zrozumieć, dlaczego te produkty są tak dobre, trzeba poznać kulturę pracy w Bewood. Mapa, która upiększy Twój dom, powstaje w poszanowaniu najwyższych standardów. Wykorzystywane są do tego maszyny, które zapewniają mistrzowską precyzję. W końcu drewniane mapy wymagają precyzji, ale dokładność do 0,01 mm i tak robi piorunujące wrażenie, prawda?

W czym jeszcze przoduje nasza mapa świata? Drewniana i elegancka, składa się z kilkudziesięciu elementów, które montuje się magnetycznie. Taki system umożliwia korekty nawet po założeniu całości, więc nie musisz się zbytnio przejmować, jeśli za pierwszym razem coś pójdzie nie tak. Magnetyczny montaż mapy drewnianej pozwala nanosić korekty poszczególnych elementów, bez konieczności demontażu całości.

Na uwagę zasługują także magnetyczne piny, które można nanosić bezpośrednio na drewno. Dla Ciebie to znaczniki miejsc, Twojej podróży, możliwość przyczepienia zdjęć z tej podróży, a także możliwość punktowania wszystkich odwiedzonych państw. Drewniane mapy są więc nie tylko elegancką ozdobą, ale też praktyczną pomocą każdego zapalonego podróżnika. Wszystko to sprawia, że drewniane mapy po prostu warto mieć! Jeśli szukasz czegoś takiego i widzisz  w naszej drewnianej mapie szansę dla Twojego wnętrza, wybór wydaje się oczywisty! Przekonaj się, że drewniane mapy - i wszystko co drewniane - zawsze znajdzie zastosowanie w Twoim domu!

, 25.09.2020, 10:46

Przepiękne drewniane mapy! Świetna dekoracja dla podróżników. Ja wybrałam tę dębową mapę, bo jednak dąb to dąb.


, 06.10.2020, 10:04

Niesamowite są te drewniane mapy świata :) Na ścianie wyglądają znacznie lepiej!


, 08.10.2020, 14:28

Zdecydowałam się na zakup prezentu w BeWood. Mapa wpadła mi w oko, bo mój mąż jest amatorskim podróżnikiem. Teraz mapa wisi w naszym salonie i prezentuje się naprawdę fantastycznie. Doskonałe wykonanie - uwielbiam takich producentów.


, 12.10.2020, 10:18

Jak dla mnie to magnetyczna mapa świata była najlepszym wyborem - jej montaż był prosty, przesyłka dostarczona w terminie, także nie ma problemu. Dzięki.


, 19.10.2020, 07:21

Każda mapa magnetyczna na ścianę z Waszej oferty prezentuje się znakomicie. Tak dobrze, że sam nie wiem na jaką wersję ostatecznie się zdecydować. A coś trzeba zamówić!


, 22.10.2020, 14:50

Bardzo oryginalna dekoracja do salonu! Magnetyczna mapa to super pomysł dla zagorzałych podróżników


, 25.11.2020, 15:19

Widziałem, że teraz drewniane mapy BeWood są na topie, więc i ja postanowiłem sobie w coś zainwestować. Moim zdaniem totalnie się opłaca, taka ozdoba jest warta każdej ceny.Ładowanie danych ...