Drewniane etui iPhone 7

Cechy prezentu
Promocja -10%
24H!
Promocja -6%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -9%
24H!

Wybierasz drewniane etui? Iphone 7 najlepiej wygląda w tym od Bewood!

Ten smartfon zasługuje na uwagę. Zasługuje też na solidną ochronę, która zabezpieczy go przed ewentualnymi uszkodzeniami. Iphone 7 zasługuje na taką uwagę. W końcu ten smartfon jest idealnym balansem pomiędzy tradycyjną elegancją, przyjaznym dla pracowania rozmiarem oraz poprawną funkcjonalnością. Wszystko to sprawia, że iPhone 7 dalej pozostaje podstawowym wyborem dla szerokiego grona użytkowników, a nowe premiery, które swoją stylistyką wyraźnie odstają od tego wzoru, dają jasny sygnał, że popularne „siódemki” jeszcze długo z nami zostaną.

Dlatego też warto pomyśleć o sensownym zabezpieczeniu. Sensownym, czyli takim, które nie zmusza do wybierania pomiędzy elegancją urządzenia i jego bezpieczeństwem. Zwykłe etui odpada więc na starcie. Czym je zastąpić? Najlepiej sięgnąć po produkty Bewood. Dokładnie tak! Drewniane etui jest dokładnie tym, czego szukasz. Dlatego też postanowiliśmy dołączyć do swojej oferty eleganckie i ponadczasowe etui, które zostały wyprodukowane tutaj, w Polsce!

Sprawdź nowe etui drewniane – iPhone 7 będzie jeszcze piękniejszy!

Dlaczego właśnie nasze drewniane etui? Iphone 7 będzie w nim całkowicie bezpieczne. Odpowiada za to poliwęglan, który jest bazą dla węgla. Pewny chwyt zapewni natomiast silikon TPU. Co do portów, gniazd i klawiszy funkcyjnych, także nie musisz się martwić – dostęp jest łatwy i bezproblemowy. Tłoczenia są zaprojektowane w taki sposób, by korzystanie z klawiszy mechanicznych nigdy nie sprawiało żadnego problemu. Wspomnieć należy także o krawędziach, które są odpowiednio wyższe. Dzięki temu Ekran jest bezpieczny, a Ty możesz wyposażyć smartfon w szkiełko ochronne. Warto zaznaczyć, że całość jest niezwykle smukła i elegancka. Twój iPhone 7 na pewno nie straci na gracji, jeśli go wyposażysz w takie etui i to właśnie dlatego modele drewniane są coraz częściej wybierane przez społeczeństwo, które nieustannie szuka czegoś niezawodnego.

Coraz więcej osób wybiera etui drewniane. Iphone 7 nie jest pod tym względem żadnym wyjątkiem, ale trzeba przyznać, że ten konkretny model zyskuje naprawdę wiele. Przede wszystkim dlatego, że nie traci nic ze swojej smukłości. Drewniane plecki są ręcznie zdobione, przez co całość jest po prostu bardziej imponująca. Do tego dochodzi jeszcze sam motyw – często jest symboliczny i niezwykle złożony. Bogata oferta tych wzorów pozwala wybrać najbardziej odpowiedni wzór, dzięki czemu drewniane etui staje się też świetnym pomysłem na prezent. Sam widzisz, jak wiele masz możliwości. Niezależnie od tego, które etui ostatecznie wybierzesz, zapamiętaj, że Bewood to przede wszystkim jakość i dbałość o szczegóły. Na pewno się nie zawiedziesz!

, 20.10.2020, 14:51

Już nie tak łatwo znaleźć drewniane etui iPhone 7, więc tym bardziej cieszyłem się, że znalazłem u Was tak fajne grafiki.


, 27.10.2020, 14:42

Świetne wykonanie i przepiękne drewno - dobrze to wygląda na iPhone 7! Drewniane etui z amerykańskiego orzechowca jest po prostu najlepsze!


, 29.11.2021, 08:46

Nie mogę się nacieszyć tym, jak wygląda moje nowe etui drewniane. iPhone zawsze mi się podobał, ale teraz wygląda jeszcze lepiej!Ładowanie danych ...