Drewniane etui iPhone X

Cechy prezentu
Promocja -9%
Drewniane Etui iPhone X/XS MANGO Drewniane Etui iPhone X/XS MANGO
Promocja -10%
Drewniane Etui iPhone X/XS TEK Drewniane Etui iPhone X/XS TEK
Promocja -10%
Drewniane Etui iPhone X/XS DĄB Drewniane Etui iPhone X/XS DĄB

Drewniane etui iPhone X – połączenie idealne!

W dobie dzisiejszych czasów niemal każdy z nas używa telefonu komórkowego, a większość osób posiada właśnie smartphona. Konsumenci tychże urządzeń cenią w nich trwałość, oraz długi czas użytkowania. Jednak, aby nasz telefon był w stanie przetrwać lata spędzone z nami, musimy mu w tym pomóc, a mianowicie zadbać o jego właściwą ochronę. Co lepiej ochroni nasz telefon przed uszkodzeniami zewnętrznymi, jak nie solidne etui? Często ciężko jest znaleźć etui, które połączy wyszukany design, oraz niezawodną konstrukcję, my znaleźliśmy jednak na to sposób.

Drewniane etui dla telefonów iPhone X to wyjątkowa propozycja dla osób ceniących w obudowie awangardowy design, oraz solidną konstrukcję. Ręczne, polskie wykonanie, oraz połączenie drewna wraz z poliwęglanowymi plecami zapewnia wysoką wytrzymałość, a silikonowe boki zapewniają dodatkową ochronę czterech krawędzi każdego telefonu. Idealnie dopracowany w każdym detalu kształt, jaki i gładki, lakierowany tył wycięty z drewna bocote sprawiają, że obudowa jest po prostu niepowtarzalna.

Widziałeś już nasze etui drewniane? Iphone X wygląda jeszcze lepiej!

Etui może prawić wrażenie topornego, jednak jest ono zadziwiająco lekkie i nie pogrubia telefonu. Dzięki całej precyzji wykonania mamy łatwy dostęp do gniazda ładowania, jak i do wszystkich pozostałych przycisków. Dodajmy, że każde z naszych etui posiada warstwę antypoślizgową na bokach obudowy, dzięki czemu gwarantuje ona pewny chwyt.

Warto zaznaczyć, że opinający boki telefonu silikon TPU cechuje się wysoką elastycznością, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu naszego telefonu. Dodatkowo materiał ten bardzo dobrze pochłania wszelkie uderzenia, co zapewnia nam doskonałe zabezpieczenie. Cała charakterystyka obudowy, jak i jej precyzyjne wykonanie, sprawia, że ta unikatowa i personalna obudowa wyróżnia się na tle wszystkich standardowych etui.

, 19.10.2020, 07:23

Trudno znaleźć drewniane etui iPhone X, szczególnie w internecie. Nie wiem czy ten model nie jest tak popularny, czy od czego to zależy. Fajnie, że macie wybór dopasowany do każdego klienta


, 27.10.2020, 14:37

W końcu znalazłem coś do swojego iPhone X. Drewniane etui nie przekonywało mnie na starcie, ale je po prostu uwielbiam.


, 10.11.2020, 11:32

Widziałem etui drewniane iPhone X w o wiele wyższych cenach, więc opłaca się wziąć od Suprizo. Chociaż mam pewność, że etui będzie pasowało do mojego modelu.Ładowanie danych ...