Drewniane muszki

Cechy prezentu
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!

Muchy drewniane, czyli nowy wyznacznik mody

Ręcznie wykończona, starannie zaprojektowana i jeszcze lepiej wykonana. Czy ktoś jeszcze jest w szoku, że drewniana mucha jest obecnie na ustach wszystkich? Nowoczesne nawiązanie do klasyki to zabieg, który na pewno wiązał się z pewnym ryzykiem. Nie można jednak zaprzeczyć, że to się opłaciło. Drewniane muszki są absolutnym hitem i raczej nic tego nie zmieni. Właściwie, to może być tylko lepiej - konsumenci zdążyli już zapoznać się z tym niespotykanym zjawiskiem. Skoro je zaakceptowali, to projektanci mogą w końcu wykorzystać pełnię swoich możliwości, dostarczając coś absolutnie fenomenalnego i pełnego wdzięku lub nawet majestatu.

Nie można przecież zaprzeczyć, że taka właśnie jest drewniana mucha. Z pewnością założysz ją do każdego garnituru, podkreślając w ten sposób wyjątkowy styl i charakter. Nie dotyczy to tylko sytuacji casualowych czy półformalnych - mucha drewniana będzie pełnoprawnym elementem garderoby, który będzie wyborem nawet w najbardziej uroczystych chwilach. Nawet jeśli teraz wydaje Ci się to dziwne, to możesz być pewien, że niedługo zmienisz zdanie. Drewniane muchy potrzebują jedynie szansy - jeśli dasz im jedną, możesz liczyć na to, że ich urok zrobi całą resztę.

Drewniane muszki dla każdego

Klasyka nigdy nie wyjdzie z mody. Tradycyjne męskie ubrania są niezastąpione, a w przypadku najważniejszych uroczystości, każdy mężczyzna sięga po garnitur. Dodatek to z reguły krawat lub mucha. Tak było od dziesięcioleci. My jednak przygotowaliśmy coś, co zarówno zrywa z tradycją, jak i ją kontynuuje. Można więc założyć, że drewniana muszka to swego rodzaju ewenement, który nie powinien nikogo dziwić ani szokować. Co więcej, to dodatek, który staje się z dnia na dzień coraz popularniejszy, a panowie patrzą na drewnianą muszkę coraz przychylniejszym okiem.

Dlaczego więc miałbyś jej nie sprawdzić? Mucha z drewna jest bardziej wyrazista i charakterystyczna od swojego materiałowego pierwowzoru. To ważne, bo przecież takie jest zadanie muszki - musi przełamywać schemat i dopełniać stylizację. Drewniane muchy często robią to lepiej i skuteczniej. Czy trzeba czegoś więcej, by zacząć na nie stawiać?

Drewniana muszka na każdą okazję

Wystawne przyjęcie, ważna uroczystość, spotkanie biznesowe czy rodzinna impreza - każda z tych okazji wymaga od Ciebie nie tylko elegancji, ale też wyczucia i dobrego smaku. Muszka z drewna będzie rozwiązaniem, które przyciąga zaciekawione spojrzenia, a czasami wręcz hipnotyzuje. Dlatego też jesteśmy przekonani, że to wybór właśnie dla Ciebie. W końcu fenomen drewnianych produktów jest już powszechny i doskonale wszystkim znany. Dotyczy to najróżniejszych dodatków, akcesoriów czy ozdób - nikogo więc nie powinna dziwić drewniana muszka.

Dziwić może natomiast fakt, że niektórzy ciągle się nie potrafią się przekonać do takiej muszki. Wszystko przez ugruntowane poglądy dotyczące męskiego stylu. Drewniane muszki są przecież pewnym fenomenem i czymś nowym, więc to naturalne, że budzą różne emocje. Wszystko sprowadza się jednak do pierwszego kroku. Jak już wspomnieliśmy, wystarczy dać szansę naszej ofercie. Szybko przekonasz się, że muszka z drewna, wcale nie jest tylko i wyłącznie ciekawym dodatkiem. To pełnoprawny element garderoby i po prostu trzeba o tym pamiętać!

Pewne zmiany w świecie mody są przecież nieuniknione. My jednak, traktujemy takie zmiany jako coś zupełnie naturalnego. Muszki z drewna już przecież zagościły w naszych garderobach i jesteśmy absolutnie pewni, że jeszcze długo tutaj pozostaną.

, 25.09.2020, 10:44

Drewniane muszki to bardzo nietypowy dodatek i praktycznie nigdzie nie można ich dostać. Dobrze, że jest Suprizo!


, 08.10.2020, 14:25

Muszki drewniane z reguły do mnie nie przemawiały, ale tak się składa, że dostałem taką na urodziny i od tego czasu po prostu nie mogę się nią nacieszyć!


, 12.10.2020, 10:17

Długo szukałam prezentu dla męża i w końcu trafiłam na drewniane muszki Bewood. Naprawdę fajnie, że macie takie w swojej ofercie, jeszcze bardziej lubię ten sklep!


, 19.10.2020, 07:20

Muszka drewniana z tego sklepu wygląda cudownie na moim mężu! Nie spodziewałam się, że te muszki są aż tak ładne!


, 10.11.2020, 11:28

Muszka z drewna trafiła do mnie już po dwóch dniach. Wielki plus za tak szybką wysyłkę!


, 23.11.2021, 12:26

Drewniana muszka do garnituru na ślub to było coś co od początku zaplanowaliśmy razem na ten wyjątkowy dzień. Na Suprizo udało się znaleźć tą idealną. Mucha po prostu wyglądała świetnie!Ładowanie danych ...