Prezent na Dzień Babci

Cechy prezentu
Rodzaj prezentu

Dzień Babci – niezwykłe święto i prezent

Na pewno nie uwierzysz, jeśli powiemy Ci, że Dzień Babci powstał przez przypadek – choć brzmi to śmiesznie, właśnie taka jest prawda. Około 50 lat temu redakcja pewnej gazety postanowiła uhonorować aktorkę, która w wieku 85 grała rolę babci w jednym ze swoich przedstawień. Przed rozpoczęciem drugiego aktu na scenę wniesiony został tort i kwiaty, które zostały podarowane zdziwionej aktorce. Wyjaśniono jej, że właśnie w tym dniu w Poznaniu obchodzony jest Dzień Babci i właśnie z tej okazji podarowano jej prezent. Rok później pomysł podchwycił jeden z miejscowych magazynów i właśnie w ten sposób małe kłamstewko przeobraziło się w prawdę. Od tamtej pory dnia 21 stycznia obchodzi się Dzień Babci.

Co roku na całym świecie w Dzień Babci starsze panie otrzymują prezenty od swoich wnuków, uradowane czasem spędzonym ze swoją rodziną. By sprawić, żeby ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy, warto zastanowić się, jaki prezent spodoba się Twojej Babci najbardziej. Jedno jest pewne, podarunek musi być od serca! Osoby, które mają za sobą spory odcinek czasu bardziej od drogich, nowoczesnych prezentów doceniają sam gest, nadając mu wartości sentymentalnej.

Sentymentalny prezent na Dzień Babci

Zwróć uwagę na to, co jest dla Twojej Babci najważniejsze. Być może jej wartości bardzo różnią się od Twoich, jednak warto się na nich skupić. Osoby starsze bardzo często skupiają się na wspomnieniach, budując wokół siebie sentymentalną atmosferę – nie ma w tym nic złego i choć nastolatkowi może wydawać się to nieco dziwne, dobrze jest to po prostu zaakceptować. W końcu każdy z nas ma inne priorytety i właśnie z tą myślą wybierz prezent na Dzień Babci.

Jak myślisz, z jakiego podarunku ucieszy się najbardziej? Tak! Zestawy herbaciane są naprawdę dobrym pomysłem. Wyobraź sobie, że w naszym sklepie wszystkie produkty są personalizowane. To znaczy, że bez problemu dopasujesz je do swojej Babci. Na pewno ucieszy ją prezent, stworzony specjalnie  dla niej – właśnie dlatego powinieneś go kupić!

, 07.01.2020, 12:37

Już nie tylko ja kupuję tutaj prezenty na dzień babci. Siostra i kuzyn też się przekonali do tego sklepu po tym, jak babcia pochwaliła się moim prezentem przed wszystkimi koleżankami :)


, 10.01.2020, 07:12

Zawsze miałam problem z tym, jaki prezent na dzień babci będzie najlepszy. Trafiłam na Suprizo i problem znikł :) i to nie tylko problem prezentu dla babci. Tutaj robię zakupy na każdą okazję :)


, 29.01.2020, 14:32

Już niedługo święto naszych babć, więc prezentu zaczęłam szukać już teraz. W Suprizo znalazłam naprawdę piękny i oryginalny prezent na Dzień Babci!


, 20.02.2020, 13:16

Prezent dla babci na dzień babci? Pomysły biorę zawsze ze sklepu Suprizo! Sprawdzają się, przy każdej okazji!


, 02.03.2020, 10:16

Koleżanka podrzuciła mi genialne rozwiązanie na pomysł na prezent na dzień babci - Wejdź na stronę Suprizo - powiedziała. Miała rację!Ładowanie danych ...