Drewniane wizytowniki

Cechy prezentu
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!

Drewniane wizytowniki – zaprezentuj się z klasą

Ty też masz portfel wypchany niezliczoną ilością wizytówek, które przy każdej okazji się gubią? A może jest wręcz przeciwnie: wiele razy dostawałeś wizytówkę z kontaktem, na którym Ci zależało, ale z braku innej możliwości wrzucałeś ją do kieszeni i… słuch po niej zaginął? Nam się to kilka razy przytrafiło. Właśnie dlatego do naszej oferty zdecydowaliśmy się wprowadzić drewniane wizytowniki, które pomagają uporządkować wszystkie najważniejsze kontakty!

Oczywiście nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy postawili na zwykłe, sztampowe i nudne propozycje. Nie u nas takie numery! Do naszej oferty wprowadziliśmy wizytowniki z drewna, które nie tylko pełnią swoją praktyczną funkcję. Oprócz tego doskonale się prezentują, dodając jednocześnie swojemu właścicielowi jeszcze więcej elegancji i niepowtarzalnego stylu. Możesz być pewien, że ten gadżet zrobi wrażenie na wszystkich Twoich znajomych, czy Klientach. Jedna z najważniejszych zasad doskonałej autoprezentacji mówi: zwracaj uwagę na detale. Twoi rozmówcy na pewno to zrobią.

Drewniane wizytowniki, które robią wrażenie

Pamiętaj, że proponowane przez nas drewniane wizytowniki nie muszą służyć wyłącznie do przechowywania „obcych” wizytówek. Mogą Ci posłużyć również jako miejsce na wizytówki Twoje lub Twojej firmy. Takie podejście nie tylko dodaje zdecydowanie więcej pewności siebie, ale też… po prostu dobrze wygląda. Dzięki temu każdy dostrzeże, że ma do czynienia z osobą poważnie podchodzącą do swojego biznesu. Wizytownik z drewna może mieć dużo większe znaczenie, niż Ci się wydaje!

Wyobraź sobie, że musisz po udanym spotkaniu wręczyć swojemu potencjalnemu, nowemu Klientowi wizytówkę. Wyjmiesz ją z portfela? Cóż, to może być nieco nieeleganckie. A może z kieszeni? W tym przypadku musisz się liczyć z nieestetycznie zagiętymi rogami, czy wytartymi krawędziami. Najlepszym rozwiązaniem jest właśnie elegancki wizytownik drewniany. To nie tylko najwyższa praktyczność, ale też doskonały styl, którym zrobisz wrażenie.

, 25.09.2020, 10:44

Przepiękne drewniane wizytowniki idealne na prezent. Kupiłam dla mojego brata i był zachwycony. Wcale się nie dziwię!


, 29.09.2020, 13:47

Fajnie, że macie tak szeroką ofertę i można znaleźć u Was nawet drewniane wizytowniki bewood. Kupiłam dla mojego taty!


, 01.10.2020, 08:01

Od dawna znam firmę bewood i jestem pewna ich produktów. Nie miałam problemu, czy wybrać bewood wizytowniki czy nie.


, 09.10.2020, 08:55

Przepiękny wizytownik z drewna! Naprawdę się w nim zakochałam, wygląda dużo lepiej niż na zdjęciach!


, 22.10.2020, 14:50

Nie tak łatwo znaleźć wysokiej jakości wizytownik drewniany, ale w końcu się udało. Duży wybór, więc nie miałam problemu z wyborem.Ładowanie danych ...