Drewniane etui iPhone 6 Plus

Cechy prezentu

Zalety drewnianego etui iPhone 6 Plus, to przyjazność dla środowiska i styl. Jednak etui tego typu mają też inne pozytywne właściwości. Tego typu ochrona na telefon to nowy trend w rozwoju akcesoriów mobilnych. Pokrowce wykonane są z nietypowych gatunków drewna, dzięki czemu każdy z produktów jest niepowtarzalny. Obecnie istnieje wiele różnych modeli pokrowców drewnianych. Wyjątkowość w tym przypadku uzyskuje się na różne sposoby - stosując różne wzory, nietypowe zestawienia różnych gatunków drewna, stosując różnorodne zdobienia. Do produkcji tych pokrowców używa się nietoksycznych gatunków drewna. Nie używa się też żadnych środków chemicznych do obróbki materiału. Pozwala to stworzyć coś wyjątkowego i praktycznego.

Drewniane etui iPhone 6 Plus – blisko natury

Największą zaletą drewnianego etui iPhone 6 Plus jest sam charakter materiału. Drewno wydziela ciepło, jest przyjemne w dotyku, takie akcesoria zamienia zimnego, surowego i nieprzyjaznego smartfona w gadżet, który może stać się częścią twojej osobowości. Drzewo zmiękczy surowe formy, dodając urządzeniu swojskości, której mu brakowało. Jeśli dążenie do indywidualności jest podstawową cechą twojej osobowości, to pokrowiec z tego materiału jest właśnie dla ciebie.

, 20.10.2020, 14:51

Drewniane etui iPhone 6 Plus można znaleźć w naprawdę różnych cenach, ale trzeba uważać, bo jakość też jest różna. Ja tam wolę zapłacić więcej niż wymieniać etui co miesiąc


, 27.10.2020, 14:49

W końcu znalazłem coś na swojego iPhone 6 Plus. Drewniane etui jest lepsze od wszystkich sylikonów i to bezapelacyjnie. Najbardziej mnie zdziwił fakt, że samo etui nie pogrubia smartfona w żaden sposób.


, 16.03.2021, 10:34

Etui drewniane iPhone 6 Plus to pierwszy case, do którego nie mam żadnych uwag. odpowiednio twarde, smukłe i do tego naprawdę ładne - nie ma się do czego przyczepić!Ładowanie danych ...