Dream Jump Wrocław

119.00
Kod produktu: PM0734
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Wydarzenie trwa około 30 minut.
Informacje dla oglądających:
Każda osoba realizacją voucher może zaprosić na miejsce skoku osoby towarzyszące.
Pogoda:
Niekiedy trudne warunki pogodowe mogą sprawić, że realizacja vouchera nie będzie możliwa. W takich przypadkach istnieje możliwość zarezerwowania innego terminu.
Obowiązujący strój:
Należy pamiętać, aby podczas skoku, mieć na sobie swobodne, niekrępujące ruchów ubrania.
Informacje dodatkowe:
Skoki odbywają się z 40metrów z dachu stadionu.
Wymagania:
Skok jest niemożliwy, jeśli waga uczestnika jest większa niż sto dwadzieścia kilogramów. Także kontuzje i wszelkie urazy układu mięśniowo – kostnego są przeciwwskazaniem do wykonania skoku. Przeszkodą jest też ciążą oraz problemy z oddychaniem lub krążeniem. Minimalny wiek: 18 lat.
Lokalizacja:
Stadion Miejski, Al. Śląska 1
Ważność:
365 dni.

System układu lin oraz faza lotu poziomego to gwarancja bezpieczeństwa dla każdego uczestnika skoku. Dla własnego bezpieczeństwa zabronione jest skakanie pod wpływem alkoholu. Zanim dojdzie do realizacji vouchera, każdy uczestnik zostanie zapoznany ze wszelkimi zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi podczas skoku. Osoba skacząca zostaje podpięta do lin, które w każdym przypadku są dublowane, co ma być dodatkowym zabezpieczeniem w przypadku awarii. Centralny łącznik znajdujący się na klatce piersiowej, pozwala na równomierne rozłożenie sił podczas hamowania, na całe ciało. W ten sposób skutecznie zredukowane jest uczucie szarpnięcia. Rozciągające się liny, dodatkowo minimalizują wpływ hamowania na nasze ciało.

Fenomenalny dream jump – Wrocław to świetny wybór!

Niektóre atrakcje dostarczają wrażeń, który nie zastąpi dosłownie nic. Dlatego też każdy powinien tego spróbować. Kiedy jest to możliwe we własnym, rodzinnym mieście, to skorzystanie z czegoś takiego staje się koniecznością – zwłaszcza teraz, kiedy nuda i monotonność stały się nieodłącznym elementem codzienności. Chcesz z tym zerwać? W takim razie najwyższa pora na dream jump! Wrocław zapewni Ci solidną porcję adrenaliny. Ekstremalne wyzwanie, które rzetelnie sprawdzi Twoje nerwy, to początek wspaniałej przygody. Jesteś na nią gotowy? W takim razie czekamy na Ciebie we Wrocławiu!

Tutaj znajdziesz coś, co przerasta najśmielsze oczekiwania. Dołożyliśmy wszelkich starań, by pozytywnie Cię zaskoczyć. Pomagają nam w tym najlepsze rozwiązania techniczne. Nasz system zabezpieczeń to asekuracyjny układ lin dynamicznych z bloczkiem. Jak to wszystko spisuje się w praktyce? Swobodne spadanie trwa przez 90% wysokości obiektu i to jest naprawdę ekstremalne! Nawet najodważniejsi czują w takiej sytuacji ciarki na plecach i właśnie o to chodzi. W końcu nasz dream jump ma dostarczyć najprawdziwsze emocje. Maksimum adrenaliny – to właśnie nasze atrakcje!

Adrenalina i wrażenia są oczywiście ważne, ale to Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Dlatego też dołożyliśmy wszelkich starań, by skok był całkowicie bezpieczny i bardzo komfortowy. Dokładnie tak, komfortowy! Jak to osiągnęliśmy? To dzięki zdublowaniu każdego elementu układu zabezpieczeń. Sama uprząż jest mocowana na odcinku biodrowo-piersiowym, a łącznik centralny znajduje się na wysokości klatki piersiowej. Dzięki temu, że układ lin jest rozłożony, wrażenie „szarpnięcia” jest praktycznie zerowe. Hamowanie jest łagodne, ponieważ liny mocno się rozciągając, oddając całą energię. W ten sposób zniwelowaliśmy to, co dla wielu było największą niedogodnością.

Polecamy dream jump – Wrocław daje wiele inspiracji na wyjątkowy prezent!

Zdążyłeś już poznać, czym jest ekstremalny sok z kilkudziesięciu metrów? Jeśli uczucie swobodnego spadania podbiło już Twoje serce, to najwyższa pora podzielić się wrażeniami! Proponujemy, byś szansę na przeżycie takiej przygody, podarował komuś szczególnemu. Voucher na ekstremalny skok z pewnością spisze się w roli prezentu – niezależnie od okazji! W końcu sekretem udanej niespodzianki jest kreatywność, a pomysł na atrakcję, która zawiera w sobie odrobinę szaleństwa, na pewno sprawdzi się znakomicie.

Co zrobić, by przygotować taką niespodziankę? Bez obaw – zrobisz to bez wychodzenia z domu i zajmie Ci to dosłownie kilka minut. Kiedy już odwiedzisz naszą stronę, wybierzesz odpowiednią lokalizację i atrakcje, pozostanie już tylko wyznaczyć termin. Zapłacisz wygodnie online, a voucher wyślemy pocztą. Proste, prawda? Z nami przygotujesz coś szczególnego, możesz nam zaufać.

Na idealny prezent marzeń nadaje się wiele różnych atrakcji. Dziś jednak szczególnej uwadze polecamy dream jump. Wrocław pod tym względem nie ma sobie równych, ta atrakcja dostarcza wrażeń, których próżno szukać gdzie indziej. Zainteresowany? W takim razie widzimy się na miejscu! Voucher możesz wykorzystać w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...