Drewniane etui iPhone 8 Plus

Cechy prezentu

Przygotowaliśmy dla Ciebie drewniane etui – iPhone 8 Plus jest jeszcze lepszy!

Elegancki, smukły i niezwykle estetyczny iPhone 8 Plus to smartfon, którego przedstawiać nie trzeba. Mimo że na rynku można znaleźć nowsze i bardziej rozbudowane modele, to użytkownicy chętnie wracają do klasycznej „ósemki”. Dlaczego? Głównym czynnikiem jest design urządzenia. To właśnie smukła bryła i estetyczny aparat przyciągają uwagę, bo w przypadku nowszych smartfonów, projektanci postawili na bardziej ekscentryczne i nietypowe zestawienia. Te nie wszystkim przypadły do gustu i właśnie dlatego 8 Plus dalej cieszy się ogromną popularnością.

Warto też wspomnieć o tym, że dalej mówimy o iPhonie, czyli urządzeniu, które jest po prostu świetne. Już od dobrych kilku lat smartfony od Apple uchodzą za wzór do naśladowania, a model 8 Plus był kolejnym krokiem w dobrą stronę. Złośliwi powiedzą, że ostatnim, ale iPhone i tak zasługuje na uwagę i uznanie. Zasługuje także na właściwą ochronę. Właśnie dlatego powinieneś postawić na coś odpowiedniego. My rekomendujemy coś szczególnego – drewniane etui! Iphone 8 Plus wygląda w nim jeszcze lepiej, a to przecież nie lada wyzwanie.

Jak wybierać etui drewniane? Iphone 8 Plus zasługuje na najlepsze!

Nie można jednak zapominać o tym, że istotne są także parametry techniczne. Pod tym względem drewniane etui nie ma sobie równych i to z wielu powodów. Na szczególną uwagę zasługują plecki urządzenia. Nie tylko ze względu na urok – warto podkreślić także niesamowitą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Odpowiada za to poliwęglan, który stanowi bazę dla drewna. Kolejnym istotnym elementem jest silikon TPU, dzięki któremu urządzenie nie wyślizgnie się z dłoni – nawet jeśli ta będzie wilgotna. Komfort użytkowania poprawiają także tłoczenia na przyciski, które zostały zaprojektowane tak, by korzystanie z klawiszy funkcyjnych nie sprawiało żadnego problemu. Warto wspomnieć także o tym, że dostęp do portów i gniazd nigdy nie sprawia problemów. Podniesione krawędzie mają natomiast ochronić ekran przed zarysowaniem i uszkodzeniem. Warto tutaj dodać, że etui dalej pozostaje kompatybilne ze szkłem ochronnym, więc Twój smartfon jest chroniony jeszcze lepiej. Jaki z tego wniosek? Całość jest kompletna, dzięki czemu nie ma się do czego przyczepić.

Dopełnieniem dla fenomenalnego wykończenia będzie design. To naprawdę ważne, bo konsument z reguły wybiera to, co jest naprawdę ładne. W przypadku iPhone'ów to szczególne istotne, bo te smartfony słyną właśnie z elegancji i kunsztu. Dlatego też etui drewniane iPhone 8 Plus jest pod tym względem niedoścignione. To zasługa zmyślnych i niezwykle precyzyjnych motywów, które często nawiązują do różnych kultur czy popularnych krajobrazów. Wybór jest naprawdę ogromny i właśnie dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować satysfakcję nawet najbardziej wymagającym klientom. Zaintrygowany? Przekonaj się do drewna już dziś!

, 19.10.2020, 07:23

Zastanawiałem się, czy to etui będzie pasowało też do mojego modelu, ale wolałem nie ryzykować. Dobrze, że macie każdy model rozpisane osobno. Wybrałem świetne drewniane etui iPhone 8 Plus


, 22.10.2020, 14:52

To moje pierwsze drewniane etui. iPhone 8 Plus wygląda super i jestem naprawdę zadowolona z tego zakupu. Plecki są po prostu mega i wyglądają przepięknie.


, 16.03.2021, 10:33

Jestem bardzo zadowolona z wyboru, głównie przez to, że case jest naprawdę solidnie wykonany, ale liczy się też to, jak wygląda iPhone 8 Plus. Drewniane etui nie pogrubia, jest smukłe, a plecki nie dość, że twarde, to są jeszcze bardzo ładne.Ładowanie danych ...