Lot motoparalotnią Kielce

399.00
Kod produktu: PM0683
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
10 - 15 minut.
Informacje dla oglądających:
Lot osoby obdarowanej może obserwować z ziemi towarzysząca jej osoba.
Pogoda:
W przypadku, gdy prędkość wiatru przekroczy 5 m/s lub wystąpią opady, lot może okazać się niemożliwy. Atrakcja odbędzie się w najbliższym możliwym terminie (po uzgodnieniu dogodnych warunków z Klientem).
Obowiązujący strój:
Strój do lotu powinien być przede wszystkim wygodny, najlepiej sportowy. Nie może krępować ruchów. Buty pełne sięgające za kostkę. Przydatne będą w zależności od pory roku: rękawiczki oraz nieprzewiewna kurtka.
Informacje dodatkowe:
Wykonanie lotu wymaga okazania przez osobę obdarowaną vouchera. Lot powinien być zarezerwowany co najmniej 7 dni wcześniej. Realizacja lotu możliwa jest od kwietnia do września, głównie w weekendy.
Wymagania:
Osoby poniżej 18 roku życia biorące udział w atrakcji muszą mieć przy sobie pisemną zgodę opiekuna lub musi on być obecny. Maksymalna waga ciała to 130 kg.
Lokalizacja:
Lotnisko Kielce-Korczyn
Ważność:
365 dni.

Loty tandemowe wykonują licencjonowani, doświadczeni piloci. Każdy ich uczestnik odbywa z nimi specjalne szkolenie bezpieczeństwa przed uczestnictwem w atrakcji. Omawiane są obowiązki osoby lecącej w tandemie oraz zasady odpowiedniego zachowania się w powietrzu. Na paralotnię z silnikiem osoba obdarowana wchodzi po założeniu obligatoryjnego kasku i zapinana jest pasami bezpieczeństwa. Ewentualna utrata zasilania nie stanowi zagrożenia – bezpieczne lądowanie może być osiągnięte w zwykłym locie ślizgowym, takim jak w klasycznej lotni.

W czasie trwania atrakcji możliwe jest wykonywanie zdjęć i nagrań pamiątkowych z wykorzystaniem własnego sprzętu osoby obdarowanej. Organizator atrakcji nie odpowiada za bezpieczeństwo urządzeń rejestracyjnych, które powinny być zabezpieczone tak, by nie doszło do ich utraty oraz by nie stanowiły zagrożenia dla bezpieczeństwa.

Lot motoparalotnią. Kielce z nowej perspektywy!
 
Gotowy na zastrzyk adrenaliny? Stworzyliśmy dla Ciebie coś, co pozwala choć na chwilę odetchnąć od codziennych obowiązków, pracy i szarej codzienności. Z nami poczujesz się jak w niebie – i to dosłownie! Oferujemy Ci:
prawdziwe, szczere emocje,
oddech pełną piersią,
widok, który odbiera mowę,
adrenalinę, która pobudza zmysły,
radość, dziką i nieokiełznaną, w swojej najlepszej postaci!
 
Brzmi jak bajka? Cóż, dorzucamy do tego akompaniament puszystych obłoków! Jedyny i niepowtarzalny lot motoparalotnią Kielce to Twoja szansa na ujrzenie swojego miasta z zupełnie innej, nieznanej wcześniej perspektywy. Nie obiecujemy, że wyrosną Ci skrzydła i będziesz latał w przestworzach jak ptak. Możemy za to zagwarantować, że z nami spędzisz najlepsze chwile swojego życia! Potrafimy sprawić, by zwykły dzień stał się czymś wyjątkowym, szczególnym i zupełnie ekstra! Jedyne, co musisz zrobić, to postawić na właściwą kartę. Cieszymy się, że jesteś właśnie tutaj, bo to najlepsza karta ze wszystkich możliwych. To Twój czas, by podbić niebo, Twoja chwila niezapomnianych wrażeń. Sprawdź na własnej skórze, dlaczego ta atrakcja jest tak popularna wśród ludzi. Odkryj urok dryfowania między chmurami i przekonaj się, jak wygląda miasto z lotu ptaka! Jeden lot wystarczy, by zrozumieć, że takie przeżycie to coś całkowicie odmiennego od podróży samolotem. Tutaj nic Cię nie ogranicza, nic nie blokuje tego rześkiego powietrza. Tylko Ty i wielki świat. Wystarczy pokonać strach i poddać się tej wspaniałej przygodzie.
 

Pomysł na prezent? Lot motoparalotnią w Kielcach to strzał w dziesiątkę!

Prezenty już jakiś czas temu straciły na wartości. Wszystko przez to, że stały się nudne i przewidywalne. Nikogo już nie cieszy drobiazg z galerii. Właśnie dlatego przejmujemy inicjatywę! Oferujemy Ci coś, czego nikt się nie spodziewa. Szykujemy prezent, który odbiera mowę i wprawia w osłupienie. Spraw, by niespodzianka, którą szykujesz dla bliskiej osoby, była dla niej prawdziwym zaskoczeniem i zupełnie nowym przeżyciem. A strach? Nie martw się o to! Nasza atrakcja jest całkowicie bezpieczna, a osoba, która pokona własne słabości i spróbuje swoich sił w powietrzu, nie będzie tego żałowała! Uczucie, które towarzyszy pokonaniu swojego lęku jest po prostu nie do opisania – zresztą, pewnie sam je znasz. Pozwól, by teraz takim samym szczęściem cieszyła się ważna dla Ciebie osoba.
 
Masz jakieś pytania? W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą! Jesteśmy tutaj dla Ciebie i zrobimy wszystko, by sprawić, że lot paralotnią w Kielcach będzie czymś, co zapamiętasz do końca życia! Gwarantujemy Ci niepowtarzalną dawkę adrenaliny, najszczersze emocje oraz prezent marzeń!

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 16.07.2020, 17:27

Warto spróbować dla samych widoków!


 

Ładowanie danych ...