Escape room prezent

Lokalizacja
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
Produkt chwilowo niedostępny
Produkt chwilowo niedostępny

Escape room, czyli pomysł na wspólny wypad

Paczka znajomych, wspólna zabawa i sceneria jak z ulubionego filmu akcji, gry komputerowej czy powieści sensacyjnej.  Dodaj do tego niezwykle skomplikowane i wielopoziomowe zagadki, by zrozumieć, czym jest dobrze opracowany escape room. Właśnie to chcemy Ci zaoferować w naszej kolejnej atrakcji, które dostępne są w wielu miastach na terenie całego kraju. Ogromna popularność tego miejsca przyczyniła się do powstania wielu różnorodnych miejsc. Co mają  one do zaoferowania?

Przede wszystkim różnorodność. Każde pomieszczenie to inna charakteryzacja, inny styl. Wszystko jest pieczołowicie przygotowywane,  nawet najmniejsze detale mają tutaj ogromne znaczenie. Takie zabiegi mają świetny wpływ na wyobraźnię i pozwalają jeszcze lepiej wczuć się w rolę, którą narzuci Ci pokój. Jaka to będzie rola? Z czym przyjdzie Ci się zmierzyć?

Wszystko zależy od Twojego wyboru. Możesz zdecydować się na wielką ucieczkę z więzienia lub szereg innych charakteryzacji. Motyw przewodni zawsze będzie podobny - trzeba uciec przed czasem. Żeby to zrobić, potrzebna Ci będzie pomoc przyjaciół. Tylko efektywna burza mózgów będzie w stanie pokonać escape room. Jesteś na to gotowy? Najwyższa pora zebrać przyjaciół i ruszyć na podbój jednego z pobliskich escape roomów! Musisz jednak pamiętać, aby przed tym dokładnie zapoznać się z tematyką każdego z pomieszczeń i wybrać ten, który najbardziej przypadnie do gustu.

Escape roomy są prawdziwym hitem

Miejsca takie, jak to, są szczególnie popularnie wśród młodzieży i dorosłych w różnym wieku. Zwykle przedział wiekowy oscyluje w granicach 16-40 i nie ma w tym nic dziwnego. W końcu escape room sprawia najwięcej radości tym, którzy odznaczają się bogatą wyobraźnią. Zamiłowanie do kina, gier czy książek, tylko wzbudza dodatkowe emocje.  W końcu tutaj możesz sprawdzić się w sytuacji, z którą musiał zmierzyć się Twój ulubiony bohater fikcyjny. Jak w takiej sytuacji zachować powagę i nie dać fantazji zatryumfować?

Taka forma rozrywki codziennie ściąga roześmiane ekipy - na przykład z okazji osiemnastych urodzin. Taka niespodzianka zawsze się udaje, zwłaszcza kiedy można ten czas spędzić z najlepszymi przyjaciółmi. Poza imprezami urodzinowymi trafiają do nas grupy, które chcą spróbować czegoś nowego. To świetna alternatywa dla kina, kręgli, spaceru czy domówki. Dlatego też voucher do jednego z pokojów jest tym, czego Ci trzeba, aby skutecznie walczyć z nudą i monotonią, które stają się coraz większym utrapieniem.

Kolejnym plusem, który jest ceniony wśród fanów escape roomu, jest solidna porcja adrenaliny, która towarzyszy uczestnikom. Klimat, który tworzy charakteryzacja, połączony z niemiłosiernie uciekającym czasem, potrafi wywołać gęsią skórkę. Każda sekunda przybliża do porażki, a przecież nikt nie lubi przegrywać, zwłaszcza gdy gra jest warta  świeczki. Satysfakcja, która płynie z rozwiązania wszystkich łamigłówek, jest me tylko fenomenalnym uczuciem, ale też powodem do dumy! Dlatego też wchodząc do pokoju zagadek, zawsze towarzyszy chęć zwycięstwa.

Escape roomy, czyli pomysł na udany prezent

Pokoje zagadek to miejsce przeznaczone dla ekip. Paczka zgranych przyjaciół zawsze znajdzie tutaj rozrywkę, a tematów jest tyle, że trafienie w gust kogoś, kogo dobrze znasz, nie stanowi żadnego problemu. Właśnie dlatego taka trakcja zawsze będzie strzałem w dziesiątkę, jeśli planujesz sprawić komuś ogromną niespodziankę. Nie decyduj się na upominek z centrum handlowego, który do niczego się nie przyda. Zamiast tego postaw na voucher, który zagwarantuje przygodę życia!

Chcemy udowodnić, że kluczem do udanej niespodzianki jest kreatywne podejście do tematu, a robimy to poprzez różnorodne atrakcje.  Pomysły, które zgromadziliśmy,  w tym także escape room, to propozycje, których zadaniem jest zachwycenie, zaskoczenie i całkowite oczarowanie każdego, kto otrzymał od Ciebie swój voucher. Ty zadbaj o rezerwację i zastanów się, który escape room wybrać, my zajmiemy się całą resztą!

Jak dokonać wszelkich formalności? Co zrobić, by zdobyć voucher na jedną z naszych atrakcji? To banalnie proste i wystarczy, że poświęcisz kilka minut, by wszystko załatwić - bez wychodzenia z domu. Kiedy już odwiedzisz naszą stronę, zaznaczysz lokalizację, dogodny termin i wybierzesz escape room, na który się zdecydowałeś, pozostanie Ci już tylko zapłacenie, a zrobisz to wygodnie online. Po chwili otrzymasz elektroniczny voucher, który będzie uprawniał do skorzystania z escape roomu, na który się zdecydowałeś. Sam widzisz, jakie to proste! Pokoje zagadek stoją przed Tobą otworem, wystarczy jedynie troszeczkę czasu i minimum zaangażowania, by wybrać jeden z pokoi.

Masz jakieś pytania? Napisz do nas, chętnie Ci pomożemy! Z nami z pewnością znajdziesz coś, co idealnie sprawdzi się jako prezent. Escape room już czeka, voucher otrzymasz po chwili od realizacji zamówienia. Wszystko jest przygotowane i czeka tylko na Ciebie. Dlatego też w razie jakichkolwiek wątpliwości, daj nam znać - razem na pewno coś wymyślimy. W końcu proponujemy Ci coś więcej niż zwykły voucher. Proponujemy prawdziwy prezent marzeń!

, 04.06.2020, 10:26

Moja dziewczyna mówiła, że chce odwiedzić escape room, więc wybrałam dla niej taki prezent. Fajnie, że można wybrać miejsce samodzielnie.


, 19.06.2020, 12:59

Ja od dłuższego czasu byłem ciekawy, jak wygląda taki escape room. Prezent na urodziny żony to idealny moment, żeby się dowiedzieć.


, 22.06.2020, 11:04

Mój przyjaciel już dawno chciał odwiedzić escape room. Voucher na prezent dodałam do prezentu. Był bardzo zadowolony, więc chyba prezent był udany.


, 30.06.2020, 07:36

Moim marzeniem od długiego czasu była ucieczka z miejsca, które potocznie nazywane jest "escape room". Voucher dotarł do mnie szybko, więc teraz tylko poczekać na realizację i czerpanie radości z atrakcji :)


, 08.07.2020, 09:59

Wybrałem voucher do escape room, bo moja dziewczyna ludzi mocne wrażenia. Super zabawa! Na pewno wrócimy do Escape roomu.Ładowanie danych ...