Cechy prezentu
Rodzaj prezentu

Prezent dla dziecka na każdą kieszeń. Zadbaj o upominek dla malucha

Prezent dla dziecka nigdy nie jest łatwym wyborem. Najmłodsi z nas są ponoć najbardziej wymagający – dlatego w Suprizo przygotowaliśmy specjalne miejsce, w którym wszyscy rodzice mogą znaleźć prezent dla dziecka na każdą okazję. Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia? A może urodziny malucha? W takim razie usiądź wygodnie i przejrzyj naszą ofertę. Jesteśmy pewni, że znajdziesz tam to, czego szukasz.
 
Nowy ciuch? Telefon? Gra komputerowa? Jak dla nas – nuda. Wolimy bardziej wymagające prezenty, które od razu sugerują, że zostały wybrane specjalnie z myślą o danej osobie. Koszulka z zabawnym nadrukiem, kubek (szczególnie dla miłośnika gorących napojów!), czy bidon dla małego sportowca z imieniem dziecka. Brzmi o wiele lepiej, prawda? W Suprizo znajdziesz wszystkie z tych propozycji!
 

Prezent dla dziecka na specjalną okazję

W Suprizo proponujemy rzeczy praktyczne, które sprawdzają się na absolutnie każdą okazję.  Kubek, fartuchy kuchenne, kapcie, poduszki, maskotki, skarbonki, kufle, czy bidony, na których umieszcza się specjalny nadruk. Możliwości jest absolutnie mnóstwo. Przykłady? Proszę bardzo:
 
pozytywny nadruk na kubku – w sam raz dla wieczornego picia gorącej czekolady,
poduszkę z uroczym nadrukiem (pamiętaj tylko, że prezent dla dziecka musi być dostosowany do jego wieku!),
koszulkę z ulubionym nadrukiem – koszulki sprawdzają się zawsze i wszędzie.
 
Sam widzisz, że propozycje można mnożyć i mnożyć. To od Ciebie zależy, czy wolisz postawić na bardziej rozczulający, czy może bardziej humorystyczny akcent.
 

W Suprizo dbamy o najmłodszych

Dzieci, jak nikt inny, kochają prezenty. Obdarowywanie ich jest niesamowitą okazją do okazania uczuć, bądź nagrodzenia ich za wysiłek w szkole lub pracach domowych. Dlatego, po konsultacjach z rodzicami, przygotowaliśmy ofertę specjalnych upominków, które maluchy wprost uwielbiają. Dla przykładu: chcesz nauczyć swoje dziecko odpowiedzialności oraz zarządzania finansami? W takim razie postaw na skarbonkę. Oczywiście, specjalnie dostosowaną do gustu malucha (możesz postawić na skarbonkę z imieniem swojego dziecka). Dzięki temu połączysz przyjemne z pożytecznym. To naczelna zasada w Suprizo!
 
Stawiamy na pozytywne uczucia
 
Widząc, jak wiele negatywnych uczuć i bodźców otacza nasze dzieci, w Suprizo stawiamy tylko na pozytywne uczucia. Naszym zdaniem prezent dla dziecka powinien wiązać się właśnie z czymś pozytywnym, nie z komputerową grą. Poza tym każdy z nas dostał kiedyś prezent, który nie był drogi, ale przez bardzo długi okres pełnił rolę drobiazgu, wywołującego piękne wspomnienia. Naprawdę nie da się przykryć braku pomysłów wysoką ceną prezentu – to chyba najczęstszy błąd rodziców. Uwierz nam, że każdy maluch, młodszy, czy starszy, potrafi docenić gest. Wykorzystaj prezent dla dziecka dla pogłębienia waszej więzi.

, 30.01.2020, 07:56

Odpowiedni prezent dla dziecka zawsze był dla mnie dużym problemem! Natchnienie przyszło dopiero jak odkryłem Suprizo! Teraz kupuję tutaj prezenty na każdą okazję!


, 10.02.2020, 13:38

Prezent dla dziecka do 20 zł może być świetny, ale tylko jeżeli kupicie w Suprizo! Niesamowity stosunek jakości do ceny, polecam!


, 17.02.2020, 10:06

Nie sądziłam, że prezent personalizowany dla dziecka może wywołać tyle radości. Mój mały nie chce pić w innym kubku niż tym od Was! Chyba muszę kupić drugi, bo nie nadążam z myciem go ;D


, 02.03.2020, 09:51

Bidon z własnym imieniem, to naprawdę fajny pomysł na prezent dla dziecka. Przydaje się zwłaszcza w przedszkolu, aby inne dzieci się nie myliły i nie zabierały picia mojej małej ;)


, 06.03.2020, 10:30

W ofercie sklepu Suprizo, można znaleźć naprawdę super pomysły na prezent dla dziecka. Polecam sprawdzić jeżeli nie macie żadnego pomysłu ;)Ładowanie danych ...