Nurkowanie Rzeszów

199.00
Kod produktu: PM0860
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Około 75 minut (30 minut teoria, 45 minut praktyka)
Informacje dla oglądających:
W niektórych przypadkach możliwe jest przyprowadzenie na lekcje osoby towarzyszącej, która będzie je obserwować. Wszystko zależy od dostępności terminu i jest uzgadniane z osobą obdarowaną w chwili ustalania szczegółów realizacji prezentu.
Pogoda:
Pogoda nie ma wpływu na realizację vouchera. Kurs dla początkujących jest atrakcją całoroczną.
Obowiązujący strój:
Osoba obdarowana musi zabrać ze sobą strój kąpielowy, ręcznik oraz klapki.
Informacje dodatkowe:
Kurs to lekcja dla początkujących, chcących zapoznać się ze specyfiką sportu. Prezent obejmuje opiekę instruktorską, materiały szkoleniowe oraz udostępnienie na czas zajęć specjalistycznego sprzętu, który pozwoli bezpiecznie prowadzić zajęcia.
Wymagania:
Każdy obdarowany musi zabrać ze sobą voucher prezentowy, by pokazać go na miejscu realizacji prezentu. Minimalny wiek to 10 lat. Jeśli osoba, która otrzymała prezent nie ma jeszcze 18 lat, musi również posiadać zgodę opiekunów. By lekcje mogły się odbyć, osoba obdarowana musi posiadać choćby podstawową umiejętność pływania.
Lokalizacja:
Basen w Cmolasie, możliwy dowóz busem na koszt organizatora
Ważność:
365 dni.

Kurs odbywa się pod okiem ratowników i poprzedzony jest szkoleniem teoretycznym. Lekcje prowadzi licencjonowany instruktor i odbywają się one zwykle na basenie krytym. Przeciwwskazania: na kurs nie powinny się zgłaszać osoby, które nie umieją pływać i które cierpią z powodu problemów związanych z układem krążenia i układem oddechowym.

Nurkowanie Rzeszów - czas na poznanie podwodnego świata

Nurkowanie w Rzeszowie, to szybki i prosty sposób, aby poznać podstawy tego wspaniałego sportu. Nurkowanie nie jest trudnym sportem, który nie wymaga specjalnego wysiłku fizycznego i formy, nie ma też wiekowych ograniczeń. Aby zrozumieć, jak łatwo jest się zanurzać i jak wygodnie unosić się w atmosferze zerowej grawitacji – musisz udać się na specjalny kurs, który oferuje nurkowanie w Rzeszowie. Po wykładzie wprowadzającym instruktor wprowadzi cię do podwodnego królestwa, a już po samym kursie będziesz mógł samodzielnie zdecydować czy ten sport jest stworzony dla ciebie.

To wydarzenie to świetne rozwiązanie zarówno dla początkującego, jak i osoby zaawansowanej, która chcę się przygotować do sezonu. Dzięki wydarzeniu sprawdzisz, czy jesteś przygotowany do wakacyjnego wyjazdu połączonego z kursem uprawiania tego sportu. Zyskasz podstawę wiedzy z teorii i praktyki. Te umiejętności pozwalają bezpiecznie zanurzać się w bardziej różnorodnych i trudniejszych warunkach otwartych akwenów.

Nurkowanie Rzeszów – przede wszystkim bezpieczeństwo

Nurkowanie w Rzeszowie pozwala ci poznać podstawowe zagrożenia związane z zanurzaniem się pod powierzchnie wody. Podczas szkolenia wykwalifikowani instruktorzy nauczą cię, jak bezpiecznie pływać pod wodą na głębokości i jak właściwie korzystać ze sprzętu. Dzięki odbyciu podstawowego kursu możesz w przyszłości doskonalić swoje umiejętności na bardziej zaawansowanych zajęciach, tak aby przygotować się do zanurzenia w jeziorach, morzach czy za granicą w okolicach rafy koralowej. Ponieważ zajęcia odbywają się na basenie, to opcja tak jest idealna na okres jesienno-zimowy, kiedy woda w Polsce nie jest już tak ciepła, a zanurzenie się w jeziorze i innych otwartych akwenach nie należy do przyjemnych doświadczeń. Ten kurs jest odpowiedni dla wszystkich.

Całość wydarzenia jest nadzorowana przez instruktora, dzięki czemu przez cały czas jesteś bezpieczny. Czas trwania lekcji obejmuje: część teoretyczną, zapoznanie się ze sprzętem podwodnym oraz zanurzenie się z instruktorem. Jedyne co musisz ze sobą mieć to podstawowe akcesoria pływackie – czyli kąpielówki / strój kąpielowy, kapcie, ręcznik. Instruktor przekaże ci wszystkie niezbędne urządzenia niezbędne do zanurzenia się w basenie. Nie musisz niczego kupować i przynosić. Voucher gwarantuje, że całość niezbędnego oprzyrządowania będzie dostępna dla ciebie w cenie na miejscu. Sam voucher możesz zrealizować w dowolnej, odpowiedniej dla siebie chwili. Jest on bowiem ważny aż przez rok. Rzeszów zaprasza na eksplorację podwodnego świata!

Voucher można wykorzystać w innych dostępnych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 28.07.2021, 06:58

Mój kurs nurkowania w Rzeszowie okazał się świetny. Trafiłem na miłego instruktora, a z grupą było raźniej. Przy okazji mam już sporo nowych znajomości "wodnych" ;)


 

Ładowanie danych ...