Drewniane etui iPhone 7 Plus

Cechy prezentu

Drewniane etui iPhone 7 Plus - w całości wykonane w Polsce

Zakup drewnianego etui iPhone 7 Plus będzie zdecydowanie dobrym prezentem dla osób, które cenią sobie nietuzinkowe, eleganckie gadżety. To produkt wysokiej klasy, który zapewnia znakomitą ochronę dla telefonu, a jednocześnie jest wyjątkowo wygodny w użytkowaniu oraz estetyczny. Widoczna już z daleka obudowa posiada dodatek poliwęglanu i silikonowe zabezpieczenia, znajdujące się na wszystkich czterech bokach telefonu. Efekt jest fantastyczny! Tym bardziej, że można zdecydować się na wersję z dodatkowym grawerem, przedstawiającym na przykład różę wiatrów, kotwicę, wilka, lisa, gitarę czy kalendarz aztecki.

Nasze propozycje na etui drewniane dla iPhone 7 Plus to przede wszystkim najlepsze wzornictwo, które zaprojektowali najlepsi polscy artyści w swoim fachu. Warto nadmienić, że jakość drewna z której etui są wykonywane jest na najwyższym poziomie i daje jednocześnie poczucie oryginalności oraz unikalności ze względu na to, że każde z etui drewnianych powstało z innego kawałka drewna.

Prezent na każdą okazję - drewniane etui iPhone 7 Plus

Jeśli wybór padł na drewniane etui iPhone 7 Plus to jest to bardzo rozsądna decyzja – to prezent na lata, który z pewnością każdej osobie przypadnie do gustu. Można go zresztą dopasować do upodobań każdego człowieka, jako że dostępne są wersje wykonane z różnego rodzaju drzew, w odmiennych odcieniach. Grawer jest w każdym przypadku niezwykle szczegółowy, a sama powierzchnia obudowy może zostać dodatkowo pokryta miejscami białą bejcą, dla wzmocnienia efektu. Dlatego Twój iPhone 7 Plus na pewno zasługuje na takie drewniane etui. Na pewno żaden z Twoich znajomych również nie powie złego słowa, jeśli dostanie prezent w takiej postaci od Ciebie.

Zdecydowanie możemy polecić te produkty, ale nie tylko my. Mamy bardzo duże grono zadowolonych klientów, które poleca obudowy do telefonów z naszego sklepu. Nie tylko dla tego modelu, ale również dla wielu innych. Zapraszamy więc do zakupów w okazyjnych cenach.

, 29.09.2020, 14:03

No jest w czym wybierać. Spora oferta i oryginalne drewniane etui iPhone 7 Plus. Jestem zachwycona moim wyborem!


, 01.10.2020, 08:02

Wybór jest naprawdę duży, więc nie było problemu z wyborem. Ale w sumie trochę był problem, bo aż 3 modele baardzo mi się podobały


, 25.11.2020, 15:21

Kupiłem tutaj case do iPhone 7 Plus. Drewniane etui może i wydaje się ekstrawaganckie, ale zapewniam, że to naprawdę fajny case. Kupiłem i polecam!Ładowanie danych ...