Pudełka na pieniądze

Cechy prezentu

Personalizowane pudełka na pieniądze

Jeśli szukacie przemyślanego pomysłu na wręczenie w odpowiedni sposób pieniędzy to personalizowane pudełka na pieniądze będą idealne zamiast zwykłej koperty.

Wspaniałe pudełka na pieniądze z personalizacją są produkowane z zachowaniem wysokiego standardu i kunsztu, mają elegancki wygląd i łatwy dostęp do środka z zamknięciem na magnes, aby ich właściciele mogli zapoznać się szybko z ich zawartością, a jednocześnie magnes zabezpiecza przed niekontrolowanym otwarciem szkatułki.

Zdecydowanie pudełko na pieniądze na prezent to jednocześnie wspaniała pamiątka i życzenia, a banknoty z niego na pewno nie wypadną bez naszej wiedzy!

Drewniane pudełka na pieniądze

To, co sprawia, że ​​te eleganckie drewniane pudełka na pieniądze są tak wyjątkowe, to ich fachowo grawerowane laserowo dedykacje. Możesz przecież w pełni spersonalizować ten produkt, aby był wyjątkowy dla wybranej przez Ciebie ukochanej osoby.

Genialne projekty i wzornictwo sprawiają, że pudełko drewniane na pieniądze jest zawsze piękne i wyjątkowe, a na nim może pojawić się dowolne imię, dedykacja i data, jaką sobie życzysz, aby drewniana szkatułka na pieniądze była idealna.

Te pieniądze naprawdę się liczą (zwłaszcza, gdy obdarowany na coś zbiera), a my oferujemy oryginalne drewniane pudełka na pieniądze również dla dzieci, które zapewniają im przy okazji radość. Od tradycyjnego wzornictwa na pudełkach po jedyne w swoim rodzaju projekty, każdy może otrzymać personalizowane pudełko na pieniądze tylko dla niego. Zawsze jest dobra okazja żeby wręczyć gotówkę, dlatego też mamy personalizowane pudełka dla niemowląt z okazji chrztu świętego. Każde z nich jest wykonane z najlepszej jakości drewna.

Ozdobne pudełka na pieniądze

Aby spersonalizować to ozdobne pudełko na pieniądze na prezent wystarczy kliknąć przycisk "spersonalizuj" na stronie produktu. Otworzy się ekran podglądu i możesz wtedy dodać odpowiednie napisy. Następnie będziesz mógł zobaczyć podgląd, jak będzie wyglądało gotowe personalizowane pudełko na pieniądze.

Ozdobne pudełka na pieniądze w naszym sklepie mają wszystkie jasny kolor i są w 100% EKO, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. Wręczenie prezentu takiego jak pieniądze staje się bardzo praktyczne i oryginalne zarazem.

Pudełko na pieniądze z grawerem

Każda okazja jest dobra żeby wręczyć gotówkę, a nasze pudełko na pieniądze z grawerem to świetny sposób na zabezpieczenie banknotów, dopóki nie nadejdzie czas, aby wręczyć je, a przy okazji stanie się od razu świetną pamiątką.

Trochę różni się od tradycyjnego drewnianego pudełka, ponieważ jest grawerowane napisami, które sam wybierzesz i mogą to być: nazwa okazji, inicjały, data i przesłanie specjalnie dla osoby, która ma je otrzymać.. Niezależnie od tego, jaka to okazja, jest to świetne pudełko prezentowe na pieniądze z grawerem, które sprawi, że wręczenie prezentu w formie gotówki będzie zupełnie inne i jednocześnie będą na nim życzenia.

Wymiary pudełka to: 20 x 12 x 3 cm na zewnątrz, a 18 x 10 cm wewnątrz. Ten oryginalny prezent pomieści każdy banknot, a nawet ich plik. Podarowanie pieniędzy jeszcze nigdy nie było tak łatwe i przy okazji ładne, bo ten praktyczny prezent staje się od razu wspaniałą pamiątką na której umieścisz piękne życzenia.

, 29.07.2022, 13:10

Bardzo dobry zakup! Zdecydowanie polecam wszystkim.


, 03.08.2022, 07:45

Świetne pudełko na pieniądze, prezent był zdecydowanie udany i wyszła z tego oryginalna pamiątka. Pudełeczko bardzo dobrze zastąpiło kopertę i było widać, że spodobało się obdarowanym. Szkatułka na pieniądze z suprizo to produkt godny polecenia wszystkim. Bardzo dobre wykonanie i wysoka jakość jednocześnie! Śmiało może służyć jako drewniana koperta na pieniądze.Ładowanie danych ...