Lot motoparalotnią Kraków

399.00
Kod produktu: P0005012
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Około 15 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą, która będzie obserwowała lot.
Pogoda:
Opady oraz wiatr powyżej 3 m/s mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.
Obowiązujący strój:
Zalecamy wygodny, sportowy strój niekrępujący ruchów.
Informacje dodatkowe:
Rezerwacji należy dokonać min. 7 dni wcześniej i podać wybraną lokalizację. Na miejscu osoba obdarowana pokazuje ważny voucher.
Wymagania:
W zależności od wybranej lokalizacji są inne wymagania co do wagi osoby obdarowanej.
Lokalizacja:
Grabie (między Krakowem a Wieliczką)
Ważność:
365 dni.

Osoba obdarowana sama wybiera miejsce realizacji. Jeśli chcesz wybrać lokalizację przed zakupem, przejdź TUTAJ.

Lot widokowy motoparalotnią w towarzystwie doświadczonego pilota z odpowiednimi uprawnieniami.


Osoba obdarowana przy rezerwacji wybiera lokalizację. Następnie w zarezerwowanym terminie zjawia się na miejscu z voucherem prezentowym. Lokalizacje mogą ulec zmianie między chwilą zakupu, a rezerwacją. Aktualna lista dostępnych lokalizacji znajduje się poniżej.


Komu można podarować lot motoparalotnią?

 • Osobie lubiącej loty widokowe
 • Miłośnikowi przygód
 • Każdemu, kto lubi atrakcje w powietrzu

Motoparalotnia

Motoparalotnia jest to statek powietrzny o miękkim płacie nośnym (paralotnia), do którego dołączony jest wózek bądź siedzisko z napędem (zwykle jest to silnik spalinowy). Dzięki wyposażeniu w silnik można wydłużyć czas lotu. Warto mieć jednak na uwadze, że mimo wszystko kluczowym czynnikiem wpływającym na czas trwania lotu są warunki atmosferyczne. Zaletą motoparalotni jest fakt, iż w przypadku niepożądanej awarii silnika lot może być kontynuowany na zasadach swobodnego lotu paralotnią. Prędkość lotu uzależniona jest od siły i kierunku wiatru i wynosi przeważnie ok. 40 km/h. Wysokość na jaką wzbija się motoparalotnia to na ogół 200 metrów, jednak jej zasięg jest zdecydowanie wyższy. Lądowanie jest miękkie i bezpieczne, przeważnie odbywa się przy wyłączonym silniku.

Atrakcja

Lot motoparalotnią to oferta widokowego lotu dla jednej osoby. Uczestnik zajmuje miejsce pasażera w dwumiejscowej motoparalotni. Za sterem zasiada wykwalifikowany pilot, który podczas lotu obierze najciekawszą trasę, by zaprezentować piękne, polskie krajobrazy z wysokości kilkuset metrów. Lot ma charakter rekreacyjny i widokowy. Dlatego też za zgodą instruktora można na pokład zabrać sprzęt fotograficzny, by wykonać pamiątkowe zdjęcia lub filmy. 

Bezpieczeństwo

Za sterem każdej motolotni zasiadają piloci z wieloletnim stażem, którzy odbywają kilkadziesiąt lotów w każdy weekend sezonu. Każdy instruktor posiada licencję pilota paralotni, motoparalotni oraz pilota-tandem. Świadectwa takie uzyskuje się w szkołach lub ośrodkach posiadających certyfikat z Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Większość pilotów to osoby, które motolotniarstwem zajmują się zawodowo. Są to członkowie Kadry Narodowej, uczestnicy i medaliści mistrzostw w skali narodowej, europejskiej i światowej.

Przed startem uczestnik bierze udział w krótkim szkoleniu dotyczącym zasad bezpieczeństwa i przebiegu całej atrakcji. Na czas przelotu pasażer otrzymuje kask i zapinany jest pasami bezpieczeństwa.

Motoparalotnia inaczej znana jest jako paralotnia z silnikiem. Dlatego też w przypadku jakiejkolwiek awarii silnika lot może być kontynuowany bez napędu.

Przebieg atrakcji

 1. Umówienie terminu realizacji – lot motoparalotnią wymaga odpowiednich warunków pogodowych
 2. Przygotowanie do lotu i przeszkolenie z zasad bezpieczeństwa (ok. 15 minut)
 3. Widokowy lot motoparalotnią (czas zależny od miejsca realizacji i organizatora)
 4. Podsumowanie lotu
 5. Emocjonujące opowieści w gronie znajomych

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Podarujesz niezwykłą przygodę, dostarczającą wielu pozytywnych emocji
 • Stworzysz możliwość do podziwiania krajobrazów z niecodziennej perspektywy
 • Spełnisz marzenie, którego realizacja na lata pozostanie w pamięci

Wyjątkowy lot motoparalotnią – Kraków budzi prawdziwy zachwyt

Kraków widziany z lotu ptaka zawsze wywołuje zachwyt. Być może znasz to – chociażby z podróży samolotem. My jednak proponujemy Ci coś zupełnie innego. Nie tylko zobaczysz swoje ukochane miasto z wysokości 200 metrów, ale też poczujesz delikatny wiatr na swojej skórze i świeżość, którą emanuje powietrze na tym pułapie. Gotowy na lot motoparalotnią? Kraków potrafi zachwycić, a okolica jest przepiękna. Przelot samolotem tego nie odzwierciedla. Motoparalotnia natomiast pozwala poczuć się całkowicie wolnym. Rekreacyjny lot to z pewnością coś, co wywrze ogromne wrażenie. Duma wynikająca z przełamania strachu tylko spotęguje wrażenia, ale trudno to opisać. Trzeba to przeżyć na własnej skórze.

Wspomnienia z tego wydarzenia zawsze wywołują szeroki uśmiech. Potęgują to także Twoje zdjęcia i filmy. Motoparalotnia to atrakcja widowiskowa, czysto rekreacyjna. Możesz więc zabrać własny aparat i tworzyć wyjątkowe pamiątki. Te z pewnością zasłużą na honorowe miejsca Twoich ścian i półek.

Sam lot zawsze odbywa się z udziałem w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych pilotów, którzy zjedli zęby na podziwianiu Krakowa z góry. Zanim zaczniesz, czeka na Ciebie krótkie szkolenie. Nie musisz się przejmować – to nic skomplikowanego, instruktor przedstawi Ci jedynie zasady panujące podczas lotu. Potem pozostaje już tylko cieszyć się widokiem, który zapiera dech w piersi.

Lot budzi ogromne emocje. To połączenie zachwytu i adrenaliny. Możesz jednak być pewien, że strach mija wraz z oddalającą się ziemią. W powietrzu liczą się już tylko wrażenia i sama przygoda. Równie ekscytujące jest samo lądowanie. Odbywa się ono przy wyłączonym silniku, dlatego też jest miękkie i przyjemne. Nie zmienia to jednak faktu, że szybkie zbliżanie się do lądu potrafi wywołać gęsią skórkę!

Na prezent polecamy lot motoparalotnią. Kraków potrafi zaskakiwać!

Taka atrakcja zasługuje na szczególną uwagę. Mimo że motoparalotnie stały się ostatnio bardzo popularne, to wciąż jest grono osób, które nie są przekonane do takiego lotu. Same nie odważą się na pierwszy krok, dlatego też podsuwamy Ci fenomenalny pomysł na prezent. Wierz nam, warto postawić na lot motoparalotnią. kraków potrafi oczarować każdego, wystarczy tylko dać mu szansę.

Stąd nasz pomysł na wyjątkowe i niezapomniane niespodzianki. Ciągle staramy się Ciebie zaskoczyć. Robimy jednak krok naprzód i tym razem to Ty będziesz zaskakiwał! Jak? To banalnie proste, oto nasz plan:

1. Znajdź wyjątkową atrakcję w naszej ofercie.
2. Wybierz lokalizację.
3. Poczekaj kilka dni i odbierz voucher.
4. Podaruj go bliskiej osobie!

Proste, prawda? Możesz załatwić wszystko nie wychodząc z domu. Sprawianie wyjątkowych prezentów jest naprawdę proste! Wystarczy jedynie pomysł i odrobina zaangażowania. O pomysły nie musisz się martwić, przygotowaliśmy je za Ciebie. Tobie pozostaje już tylko wybrać atrakcję, a motoparalotnia to zawsze dobry wybór.

Voucher możesz wykorzystać w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 16.07.2020, 17:25

Warto spróbować bo fajne przeżycie, a przede wszystkim widoki :)


, 05.06.2020, 20:32

Chłopak mówił, że bardzo fajne widoki, warto polecieć. Dostał ode mnie prezent urodzinowy i okazał się udany. Dzięki!


 

Ładowanie danych ...