Lot motoparalotnią Kraków

399.00
Kod produktu: PM0929
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Około 15 minut.
Informacje dla oglądających:
Lot osoby obdarowanej może obserwować z ziemi towarzysząca jej osoba.
Pogoda:
W przypadku, gdy prędkość wiatru przekroczy 3 m/s lub wystąpią opady, lot może okazać się niemożliwy. Atrakcja odbędzie się w najbliższym możliwym terminie (po uzgodnieniu dogodnych warunków z Klientem).
Obowiązujący strój:
Strój do lotu powinien być przede wszystkim wygodny, najlepiej sportowy. Nie może krępować ruchów. Buty pełne sięgające za kostkę. Przydatne będą w zależności od pory roku: rękawiczki oraz nieprzewiewna kurtka.
Informacje dodatkowe:
Wykonanie lotu wymaga okazania przez osobę obdarowaną vouchera. Lot powinien być zarezerwowany co najmniej 7 dni wcześniej.
Wymagania:
Osoby poniżej 18 roku życia biorące udział w atrakcji muszą mieć przy sobie pisemną zgodę opiekuna lub musi on być obecny. Maksymalna waga to 110 kg.
Lokalizacja:
Grabie (między Krakowem a Wieliczką)
Ważność:
365 dni.

Loty tandemowe wykonują licencjonowani, doświadczeni piloci. Każdy ich uczestnik odbywa z nimi specjalne szkolenie bezpieczeństwa przed uczestnictwem w atrakcji. Omawiane są obowiązki osoby lecącej w tandemie oraz zasady odpowiedniego zachowania się w powietrzu. Na paralotnię z silnikiem osoba obdarowana wchodzi po założeniu obligatoryjnego kasku i zapinana jest pasami bezpieczeństwa. Ewentualna utrata zasilania nie stanowi zagrożenia – bezpieczne lądowanie może być osiągnięte w zwykłym locie ślizgowym, takim jak w klasycznej lotni.

W czasie trwania atrakcji możliwe jest wykonywanie zdjęć i nagrań pamiątkowych z wykorzystaniem własnego sprzętu osoby obdarowanej. Organizator atrakcji nie odpowiada za bezpieczeństwo urządzeń rejestracyjnych, które powinny być zabezpieczone tak, by nie doszło do ich utraty oraz by nie stanowiły zagrożenia dla bezpieczeństwa.

Wyjątkowy lot motoparalotnią – Kraków budzi prawdziwy zachwyt

Kraków widziany z lotu ptaka zawsze wywołuje zachwyt. Być może znasz to – chociażby z podróży samolotem. My jednak proponujemy Ci coś zupełnie innego. Nie tylko zobaczysz swoje ukochane miasto z wysokości 200 metrów, ale też poczujesz delikatny wiatr na swojej skórze i świeżość, którą emanuje powietrze na tym pułapie. Gotowy na lot motoparalotnią? Kraków potrafi zachwycić, a okolica jest przepiękna. Przelot samolotem tego nie odzwierciedla. Motoparalotnia natomiast pozwala poczuć się całkowicie wolnym. Rekreacyjny lot to z pewnością coś, co wywrze ogromne wrażenie. Duma wynikająca z przełamania strachu tylko spotęguje wrażenia, ale trudno to opisać. Trzeba to przeżyć na własnej skórze.

Wspomnienia z tego wydarzenia zawsze wywołują szeroki uśmiech. Potęgują to także Twoje zdjęcia i filmy. Motoparalotnia to atrakcja widowiskowa, czysto rekreacyjna. Możesz więc zabrać własny aparat i tworzyć wyjątkowe pamiątki. Te z pewnością zasłużą na honorowe miejsca Twoich ścian i półek.

Sam lot zawsze odbywa się z udziałem w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych pilotów, którzy zjedli zęby na podziwianiu Krakowa z góry. Zanim zaczniesz, czeka na Ciebie krótkie szkolenie. Nie musisz się przejmować – to nic skomplikowanego, instruktor przedstawi Ci jedynie zasady panujące podczas lotu. Potem pozostaje już tylko cieszyć się widokiem, który zapiera dech w piersi.

Lot budzi ogromne emocje. To połączenie zachwytu i adrenaliny. Możesz jednak być pewien, że strach mija wraz z oddalającą się ziemią. W powietrzu liczą się już tylko wrażenia i sama przygoda. Równie ekscytujące jest samo lądowanie. Odbywa się ono przy wyłączonym silniku, dlatego też jest miękkie i przyjemne. Nie zmienia to jednak faktu, że szybkie zbliżanie się do lądu potrafi wywołać gęsią skórkę!

Na prezent polecamy lot motoparalotnią. Kraków potrafi zaskakiwać!

Taka atrakcja zasługuje na szczególną uwagę. Mimo że motoparalotnie stały się ostatnio bardzo popularne, to wciąż jest grono osób, które nie są przekonane do takiego lotu. Same nie odważą się na pierwszy krok, dlatego też podsuwamy Ci fenomenalny pomysł na prezent. Wierz nam, warto postawić na lot motoparalotnią. kraków potrafi oczarować każdego, wystarczy tylko dać mu szansę.

Stąd nasz pomysł na wyjątkowe i niezapomniane niespodzianki. Ciągle staramy się Ciebie zaskoczyć. Robimy jednak krok naprzód i tym razem to Ty będziesz zaskakiwał! Jak? To banalnie proste, oto nasz plan:

1. Znajdź wyjątkową atrakcję w naszej ofercie.
2. Wybierz lokalizację.
3. Poczekaj kilka dni i odbierz voucher.
4. Podaruj go bliskiej osobie!

Proste, prawda? Możesz załatwić wszystko nie wychodząc z domu. Sprawianie wyjątkowych prezentów jest naprawdę proste! Wystarczy jedynie pomysł i odrobina zaangażowania. O pomysły nie musisz się martwić, przygotowaliśmy je za Ciebie. Tobie pozostaje już tylko wybrać atrakcję, a motoparalotnia to zawsze dobry wybór.

Voucher możesz wykorzystać w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 16.07.2020, 17:25

Warto spróbować bo fajne przeżycie, a przede wszystkim widoki :)


, 05.06.2020, 20:32

Chłopak mówił, że bardzo fajne widoki, warto polecieć. Dostał ode mnie prezent urodzinowy i okazał się udany. Dzięki!


 

Ładowanie danych ...