Prezenty na Komunię

Cechy prezentu
Rodzaj prezentu

Prezenty na komunię powinny być skromne

Pierwsza komunia święta to ważny dzień w życiu młodego katolika, ponieważ to właśnie wtedy dziecko po raz pierwszy ma styczność z Jezusem Eucharystycznym. Właśnie dlatego prezenty na komunię są dobrym pomysłem – w końcu to wyjątkowa chwila, która zapadnie w pamięci dziecka na długie lata. Ważne, żeby pozostały po nim jakieś pamiątki, prawda? Oprócz drogocennych prezentów, które dostanie od pozostałej części rodziny, warto postawić na drobne, praktyczne upominki, przydatne nawet w codziennym życiu.

Proponujemy Ci właśnie takie prezenty na pierwszą komunię świętą -  skromne i praktyczne. W końcu nie są w tym dniu najważniejsze. To Chrystus powinien zajmować szczególne miejsce w sercu Twojego dziecka, nie prezenty które dostanie w czasie komunii. Właśnie dlatego im skromniejsze podarunki, tym lepiej. Komunijne kubki, czy poduszki na pewno wystarczą, żeby wywołać uśmiech na twarzy Twojego dziecka i nie będą zbyt przytłaczające – nie odwrócą jego uwagi od tego, co w tym dniu jest najważniejsze.

Wyjątkowe prezenty na komunię od Suprizo

Przyjmij zasadę, że prezenty na komunię mają być pamiątką, dlatego nie warto myśleć o nowoczesnych gadżetach, czy grach komputerowych jako podarunek z okazji tego ważnego dnia. Tak po prostu nie wypada. Prezent trzeba dopasować do okazji, a w tym przypadku jest ona bardzo wzniosła. Nie musisz wydawać fortuny, aby przygotować odpowiedni podarunek dla dziecka. Rzecz w tym, że powinien być jak najbardziej sentymentalny.

Spersonalizowane prezenty na pierwszą komunię są doskonałym pomysłem. W ten sposób możesz bardzo prosto nawiązać do charakteru tego niezwykłego dnia i samego dziecka! To najlepsza pamiątka, jaką mógłbyś wymyślić – dodatkowo nie kosztuje zbyt dużo, dlatego dobrze wpasowuje się w ogólny klimat tego ważnego dnia.

, 04.11.2019, 08:59

Ja uznaję, że prezent na komunię nie powinien być drogi i wymyślny, bo nie o to w tym wszystkim chodzi. W Suprizo znalazłem bardzo nietypowe prezenty na komunię i to z możliwością personalizacji. Dla mnie bomba!


, 07.01.2020, 12:33

Nie tak prosto wybrać oryginalne prezenty na komunię, więc sporo się naszukałam, dopóki nie znalazłam Was! Piękne upominki i pamiątki!


, 10.01.2020, 12:50

Piękne i skromne prezenty na Komunię! Właśnie tak powinien wyglądać upominek, który dostaje dziecko! Spersonalizowany nadruk i świetna jakość :) pamiątka na lata!


, 13.01.2020, 14:04

Skromne prezenty na komunię powinny być standardem. To, co się obecnie dzieje jest naprawdę przykre. Prezenty na pokaz, bez żadnej wartości sentymentalnej. Fajnie, że tutaj można jeszcze dostać coś, co budzi pozytywne emocje!


, 29.01.2020, 14:31

Uwielbiam ten sklep! Inspiracje na każdą okazję, nie zapominacie o żadnym dniu! Prezenty na komunię od chrzestnego już kupione i czekają na ten dzień! Zamówienie zrealizowane błyskawicznie, a sam produkt dokładnie taki, jak w opisie!


, 26.04.2022, 07:39

W tym roku postawiłam na personalizowany prezent na komunię dla brata, który okazał się jednocześnie nietypowy i również niedrogi dzięki Suprizo. Nigdzie wcześniej na innych ceremoniach tego typu nie widziałam żeby ktoś dostał coś takiego. Mam nadzieję, że mu się spodoba. Oczywiście dostanie też coś drobnego do koperty!Ładowanie danych ...