Prezenty na Komunię

Cechy prezentu
Rodzaj prezentu

Prezenty na komunię powinny być skromne

Pierwsza komunia święta to ważny dzień w życiu młodego katolika, ponieważ to właśnie wtedy dziecko po raz pierwszy ma styczność z Jezusem Eucharystycznym. Właśnie dlatego prezenty na komunię są dobrym pomysłem – w końcu to wyjątkowa chwila, która zapadnie w pamięci dziecka na długie lata. Ważne, żeby pozostały po nim jakieś pamiątki, prawda? Oprócz drogocennych prezentów, które dostanie od pozostałej części rodziny, warto postawić na drobne, praktyczne upominki, przydatne nawet w codziennym życiu.

Proponujemy Ci właśnie takie prezenty na pierwszą komunię świętą -  skromne i praktyczne. W końcu nie są w tym dniu najważniejsze. To Chrystus powinien zajmować szczególne miejsce w sercu Twojego dziecka, nie prezenty które dostanie w czasie komunii. Właśnie dlatego im skromniejsze podarunki, tym lepiej. Komunijne kubki, czy poduszki na pewno wystarczą, żeby wywołać uśmiech na twarzy Twojego dziecka i nie będą zbyt przytłaczające – nie odwrócą jego uwagi od tego, co w tym dniu jest najważniejsze.

Wyjątkowe prezenty na komunię od Suprizo

Przyjmij zasadę, że prezenty na komunię mają być pamiątką, dlatego nie warto myśleć o nowoczesnych gadżetach, czy grach komputerowych jako podarunek z okazji tego ważnego dnia. Tak po prostu nie wypada. Prezent trzeba dopasować do okazji, a w tym przypadku jest ona bardzo wzniosła. Nie musisz wydawać fortuny, aby przygotować odpowiedni podarunek dla dziecka. Rzecz w tym, że powinien być jak najbardziej sentymentalny.

Spersonalizowane prezenty na pierwszą komunię są doskonałym pomysłem. W ten sposób możesz bardzo prosto nawiązać do charakteru tego niezwykłego dnia i samego dziecka! To najlepsza pamiątka, jaką mógłbyś wymyślić – dodatkowo nie kosztuje zbyt dużo, dlatego dobrze wpasowuje się w ogólny klimat tego ważnego dnia.

, 04.11.2019, 08:59

Ja uznaję, że prezent na komunię nie powinien być drogi i wymyślny, bo nie o to w tym wszystkim chodzi. W Suprizo znalazłem bardzo nietypowe prezenty na komunię i to z możliwością personalizacji. Dla mnie bomba!Ładowanie danych ...