Lot motoparalotnią Poznań

399.00
Kod produktu: PM0688
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Około 15 minut.
Informacje dla oglądających:
Lot osoby obdarowanej może obserwować z ziemi towarzysząca jej osoba.
Pogoda:
W przypadku, gdy prędkość wiatru przekroczy 3 m/s lub wystąpią opady, lot może okazać się niemożliwy. Atrakcja odbędzie się w najbliższym możliwym terminie (po uzgodnieniu dogodnych warunków z Klientem).
Obowiązujący strój:
Strój do lotu powinien być przede wszystkim wygodny, najlepiej sportowy. Nie może krępować ruchów. Buty pełne sięgające za kostkę. Przydatne będą w zależności od pory roku: rękawiczki oraz nieprzewiewna kurtka.
Informacje dodatkowe:
Wykonanie lotu wymaga okazania przez osobę obdarowaną vouchera. Lot powinien być zarezerwowany co najmniej 7 dni wcześniej. Realizacja lotu możliwa jest od maja do września.
Wymagania:
Osoby poniżej 18 roku życia biorące udział w atrakcji muszą mieć przy sobie pisemną zgodę opiekuna lub musi on być obecny. Przedział wagi ciała uczestnika wynosi 47 - 110 kg.
Lokalizacja:
Pecna (30 km od Poznania)
Ważność:
365 dni.

Loty tandemowe wykonują licencjonowani, doświadczeni piloci. Każdy ich uczestnik odbywa z nimi specjalne szkolenie bezpieczeństwa przed uczestnictwem w atrakcji. Omawiane są obowiązki osoby lecącej w tandemie oraz zasady odpowiedniego zachowania się w powietrzu. Na paralotnię z silnikiem osoba obdarowana wchodzi po założeniu obligatoryjnego kasku i zapinana jest pasami bezpieczeństwa. Ewentualna utrata zasilania nie stanowi zagrożenia – bezpieczne lądowanie może być osiągnięte w zwykłym locie ślizgowym, takim jak w klasycznej lotni.

W czasie trwania atrakcji możliwe jest wykonywanie zdjęć i nagrań pamiątkowych z wykorzystaniem własnego sprzętu osoby obdarowanej. Organizator atrakcji nie odpowiada za bezpieczeństwo urządzeń rejestracyjnych, które powinny być zabezpieczone tak, by nie doszło do ich utraty oraz by nie stanowiły zagrożenia dla bezpieczeństwa.

Twój czas na lot motoparalotnią – Poznań z lotu ptaka jest przepiękny!

Marzą Ci się nowe przeżycia w Poznaniu? Jeżeli rutyna zaczęła już Cię nudzić, a na samą myśl o przygodzie masz już gęsią skórkę, to jesteś we właściwym miejscu. Mamy coś, co pozwoli skutecznie zerwać z monotonią. Jesteś gotowy na przeżycia pełne emocji i adrenaliny? Zapnij pasy, bo to, co Cię czeka, będzie odlotowe!

Dosłownie odlotowe, bo jak inaczej określić lot motoparalotnią. Poznań jest fenomenalny z lotu ptaka, krajobraz po prostu zapiera dech w piersiach. Do tego dochodzi jeszcze to świeże powietrze. Prawdziwa wolność, po prostu trudno to opisać. Warto jednak pamiętać, że wrażenia są zupełnie inne od tego, co czuje się lecąc, chociażby samolotem. Tutaj nic Cię nie odgradza od przestrzeni. Czujesz każdy powiew, widzisz dosłownie wszystko – tylko Ty i bezkresna przestrzeń. Trzeba przyznać – to robi wrażenie. Taki zastrzyk adrenaliny jest po prostu fenomenalną odskocznią od tego, co znasz na co dzień. Warto to poznać, ale ostrzegamy – to uzależnia. Po pierwszym locie chce się to robić bez końca.

Brzmi dobrze? Jeżeli jesteś zainteresowany, to wybór może być tylko jeden. Wystarczy Ci zaledwie chwila, by zarezerwować dzień pełen niezapomnianych wrażeń. Możesz także sprawić wyjątkową niespodziankę bliskiej osobie. Możliwości jest naprawdę wiele.

Pomysł na prezent? Polecamy lot motoparalotnią – Poznań to idealne miejsce

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego prezenty nie sprawiają już takiej radości, jak kiedyś? Głównym sprawcą jest najzwyklejsza w świecie monotonia. Nikt już nie oczekuje od prezentów zaskoczenia. Każdy zdaje sobie sprawę, że kwestia upominku najczęściej oznacza zakupy w centrum handlowym i to na ostatnią chwilę. Czy taki drobiazg jest w stanie obudzić prawdziwe emocje? Oczywiście, że nie. Dlatego też wyciągamy pomocną dłoń każdemu, kto planuje sprawić wyjątkową niespodziankę bliskiej osobie.

Jesteśmy przekonani, że takiego prezentu nikt się nie spodziewa. Dlatego też to zawsze strzał w dziesiątkę. Voucher dostarczy ekstremalne wrażenia, przepiękny widok, fenomenalne wspomnienia i nieocenione pamiątki w postaci filmików i zdjęć. Czy jakikolwiek drobiazg z galerii może się z tym równać?

O bezpieczeństwo Twoje i Twoich najbliższych, zadba instruktor, który doskonalił swoje umiejętności przez lata. Z czystym sumieniem zapewniamy Cię, że jesteś z nami całkowicie bezpieczny, a sama atrakcja przebiegnie bezproblemowo. Ty i Twoi bliscy będziecie mogli się w całości skupić na podziwianiu przepięknych widoków. To zdecydowanie udany pomysł na niespodziankę, warto postawić na lot motoparalotnią. Poznań z pewnością oczaruje każdego. Voucher możesz wykorzystać w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 16.07.2020, 17:23

Super widoki, miasto w tle przy zachodzie słońca wygląda obłędnie.


 

Ładowanie danych ...