Skok na bungee Chorzów

260.00
Kod produktu: PM6167
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Należy zarezerwować sobie około godziny na realizację skoku.
Informacje dla oglądających:
Skok osoby obdarowanej może obserwować z ziemi towarzysząca jej osoba ze specjalnej strefy.
Pogoda:
Niekorzystne warunki atmosferyczne jak: burze, silne wiatry uniemożliwiają realizację atrakcji. Wtedy uczestnik może dokonać zmiany terminu rezerwacji.
Obowiązujący strój:
Strój do skoku powinien być przede wszystkim wygodny i niekrępujący ruchów.
Informacje dodatkowe:
Rezerwacja z 7 dniowym wyprzedzeniem. Realizacja atrakcji następuje z dźwigu przystosowanego do skoków na bungee. Voucher do okazania na miejscu.
Wymagania:
Skok możliwy jest od 16 roku życia za pisemną zgodą i przy obecności prawnego opiekuna. Przed realizacją skoku każdy z uczestników podpisuje stosowne oświadczenie.
Lokalizacja:
ul. Plac Atrakcji 1
Ważność:
365 dni.

O bezpieczeństwo dba instruktor oraz profesjonalny sprzęt. Na dole na uczestnika czeka dmuchany materac, na który jest opuszczany już po oddanym skoku. Dodatkowym zabezpieczeniem jest również wpleciona w gumę taśma alpinistyczna oraz zastosowanie potrójnych uprzęży. Liny zawsze dopasowywane są do wagi danego uczestnika – wszystkie te zabezpieczenia zwiększają bezpieczeństwo i uniemożliwiają zerwanie liny.

Warunkiem jest bycie trzeźwym. Nie można też zgłaszać się na realizację prezentu pod wpływem środków odurzających. Zabrania się korzystania z atrakcji osobom które: mają dolegliwości układu krążenia, choroby serca, epilepsję, schorzenia kręgosłupa lub są po jego obrażeniach, miały połamane nogi, miednicę lub są po innych ciężkich urazach. W razie wątpliwości warto skonsultować się z lekarzem.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...