Lot szybowcem Rzeszów

329.00
Kod produktu: PM0715
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Około 5 - 10 minut. Przy sprzyjających warunkach lot może być dłuższy.
Informacje dla oglądających:
Realizacja atrakcji może być realizowana w obecności osoby towarzyszącej, która będzie obserwowała lot w specjalnie przygotowanej strefie.
Pogoda:
W przypadku złej pogody (opady albo duży wiatr) atrakcja może się nie odbyć, wtedy rezerwowany jest inny termin.
Obowiązujący strój:
Należy zdecydować się na wygodny strój, obuwie na płaskiej podeszwie. Warto mieć ze sobą okulary przeciwsłoneczne oraz zdecydować się na zabranie ze sobą aparatu fotograficznego.
Informacje dodatkowe:
Start odbywa się za wyciągarką, a loty są organizowane przez cały rok. Nie można uczestniczyć w locie pod wpływem alkoholu albo pod wpływem innych środków odurzających.
Wymagania:
Maksymalna waga: 120 kg. Maksymalny wzrost: 200 cm. Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć za pisemną zgodą i przy obecności prawnego opiekuna.
Lokalizacja:
Lądowisko Laszki, Aeroklub Ziemi Jarosławskiej
Ważność:
365 dni.

Szybowce nie posiadają silnika i dlatego uznawane są za bezpieczne statki powietrznye Przygotowywane są z myślą o lądowaniu w terenie przygodnym, a więc w miejscach, które od tradycyjnych warunków lądowania odbiegają jak łąki oraz pola, co dla samolotów najczęściej nie będzie możliwe. Poza kwestiami technicznymi bezpieczeństwo w trakcie trwania atrakcji gwarantuje pilot, który ma doświadczenie i uprawnienia do sterowania. Wszystkie statki powietrzne podlegają kontroli i spełniają warunki dopuszczenia do eksploatacji.

Przygotowaliśmy niezapomniany lot szybowcem. Rzeszów zachwyca jak nigdy!
 
Dlaczego ta atrakcja jest tak wyjątkowa? Cóż, wiele czynników przekłada się na ogólny sukces. Z jednej strony to spokojny, delikatny, zmysłowy, ale pełen przepięknych widoków lot. Z drugiej natomiast, to czynność pełna adrenaliny i niezapomnianych wrażeń. Sam moment, w którym wyciągarka wynosi Cię na wysokość 400 metrów, jest niezwykle ekscytujący. Wszystko to sprawia, że ta atrakcja jest po prostu inna niż pozostałe. Chcesz wiedzieć, co niesie ze sobą lot szybowcem? Rzeszów jest więc punktem obowiązkowym! To przepiękne miasto wygląda fenomenalnie z lotu ptaka, a okolica jest niezwykle zielona i urzekająca. Widok zapiera dech w piersi – nawet, jeżeli znasz to miasto jak własną kieszeń.
 
Dlaczego szybowiec jest uznawany za najbezpieczniejszą jednostkę powietrzną? Głównie ze względu na brak własnego napędu. W przypadku tych maszyn zrezygnowano z silnika, a to w końcu on jest główną przyczyną wielu awarii takich jednostek. To pierwszy argument za tym, że nasza atrakcja jest całkowicie bezpieczna. Drugim jest wykwalifikowany i niezwykle doświadczony pilot, dla którego loty widokowe to codzienność. Przed startem przejdziesz krótkie szkolenie, które uzmysłowi Ci, jak zachowywać się w powietrzu. To wszystko przekłada się na stuprocentowe bezpieczeństwo każdego uczestnika naszych lotów.
 
Można więc w całości skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na chwilach spędzonych w powietrzu. Te z kolei zawsze można uwiecznić na zdjęciach i filmikach. To z pewnością będzie wyjątkowa pamiątka na długie lata, która zaimponuje bliskim i znajomym. Najważniejsze będzie jednak to, że takie przypominajki potrafią przywrócić wszystkie wspomnienia z piorunującą dokładnością. To szczególnie istotne, zwłaszcza że taki lot jest prawdziwą przygodą życia, więc emocje, które mu towarzyszą, zawsze są fenomenalne.
 

Dlaczego właśnie lot szybowcem? Rzeszów wie, co to udany prezent!

Jeśli zdążyłeś już zasmakować tej przyjemności, to pora się tym podzielić z bliskimi! Zagwarantuj komuś wyjątkowemu chwile pełne pięknych widoków Rzeszowa i niezapomnianych przeżyć. Spraw ogromną niespodziankę i wybierz prezent, którego nikt się nie spodziewa. Gwarantujemy, że to klucz do sukcesu, jeżeli za punkt honoru stawiasz sobie stworzenie udanego prezentu. W końcu na prezentach marzeń znamy się jak nikt! Lata doświadczenia pomogły zrozumieć, że kreatywność jest podstawą sukcesu. Dlatego też przygotowaliśmy mnóstwo wyjątkowych pomysłów na udaną niespodziankę. Dziś szczególnej uwadze polecamy lot szybowcem. Rzeszów jest po prostu zbyt piękny, żeby nie zobaczyć go z lotu ptaka. Z tego powodu podpowiemy Ci, jak w trzech krokach stworzyć najlepszy prezent pod słońcem:
 
1. Odwiedź naszą stronę i wybierz właściwą lokalizację.
2. Wybierz odpowiednią atrakcję.
3. Zapłać online i voucher wysyłamy od razu do Ciebie.
 
Zajmie Ci to dosłownie 3 minuty. Nie będziesz musiał wychodzić z domu, a ni nigdzie dzwonić. To wszystko jest niezwykle proste i intuicyjne. Dzięki temu stworzenie czegoś szczególnego nie stanowi już żadnego problemu – oczywiście tylko, jeżeli wiesz, gdzie szukać. Skoro jednak już do nas trafiłeś, to zakładamy, że doskonale to wiesz! Voucher można wykorzystać również w innych lokalizacjach atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 24.11.2021, 09:37

Świetne widoki były jesienią! Polecam.


, 11.07.2020, 13:46

Nie spodziewałem się, że tak mi się spodoba. Chyba odnalazłem nową pasję... xD


, 23.06.2020, 23:17

Bardzo ciekawe przeżycie. Warto spróbować bo samolot to nie to samo. Szybowanie daje zupełnie inne emocje :)


, 16.05.2020, 10:03

Miasto wygląda pięknie z góry :)


 

Ładowanie danych ...